Kdo je to?
Kdo je to Motovidlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Motovidlo? Lidé, hanlivé

Kdo je to Motovidlo?

Jaký je význam slova Motovidlo? Co to znamená?

Slovo motovidlo se v současnosti nejčastěji používá jako nadávka. Pokud někoho nazveme motovidlem, máme za to, že je to nešika, neobratný člověk, který se např. plete pod nohami. Původně však bylo motovidlo nástrojem k převinování příze využívané švadlenami. Motovidlo v některých nářečích znamená motýl a jedná se dokonce i o český lidový tanec.


Kdo je to Motovidlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Motovidlo? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Motovidlo s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Americká hypotéka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chrlič? Vzpomněli byste si co znamená slovo Drobná stavba? Znáte termín Zpronevěra?

Klíčová slova: hanlivé, definice, co znamená, Motovidlo, formulace, termín, pojem, etymologie, odborný výraz, wiki, lexikon, přesný výraz, heslo, popis, význam, wikipedie

Pojem Motovidlo je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Motovidlo ve Wikipedii

Hledat výraz Motovidlo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Motovidlo ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Motovidlo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Motovidlo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Motovidlo například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Motovidlo

Právě jste zjistili Kdo je to Motovidlo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Motovidlo? Definice pojmu Motovidlo je v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít informace pojem, text, definici, například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Motovidlo hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.