Kdo je to?
Kdo je to, byl Motovidlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Motovidlo? Lidé, hanlivé

Kdo je to Motovidlo?

Co znamená a jaký je význam slova Motovidlo?

Slovo motovidlo se v současnosti nejčastěji používá jako nadávka. Pokud někoho nazveme motovidlem, máme za to, že je to nešika, neobratný člověk, který se např. plete pod nohami. Původně však bylo motovidlo nástrojem k převinování příze využívané švadlenami. Motovidlo v některých nářečích znamená motýl a jedná se dokonce i o český lidový tanec.Kdo je to, byl Motovidlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Motovidlo? Lidé, hanlivé

Definici slova Motovidlo můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Cholesterol? Znáte termín Flegmóna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Filipovka? Víte, co je to Lobotomie?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Motovidlo?, původ slova, popis, Motovidlo, termín, význam slova, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, význam, vysvětlení, přesný výraz, etymologie, informace, co je to Motovidlo?

Pojem Motovidlo je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Motovidlo ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Motovidlo na Youtube

Najít heslo Motovidlo v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Motovidlo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Motovidlo například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Motovidlo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Motovidlo? Kdo to byl Motovidlo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Motovidlo? Definice pojmu Motovidlo se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.