Kdo je to?
Kdo je to, byl Motovidlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Motovidlo? Lidé, hanlivé

Kdo je to Motovidlo?

Co znamená a jaký je význam slova Motovidlo?

Slovo motovidlo se v současnosti nejčastěji používá jako nadávka. Pokud někoho nazveme motovidlem, máme za to, že je to nešika, neobratný člověk, který se např. plete pod nohami. Původně však bylo motovidlo nástrojem k převinování příze využívané švadlenami. Motovidlo v některých nářečích znamená motýl a jedná se dokonce i o český lidový tanec.


Kdo je to, byl Motovidlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Motovidlo? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Motovidlo s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Americká hypotéka? Víte, co je to Valkýra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dysplazie? Rozumíte pojmu Dluh?

Klíčová slova: co je to Motovidlo?, význam, kdo je Motovidlo?, slovo, co znamená, synonymum, informace, kdo to je, termín, přesný výraz, přesný význam, pojem, odborný výraz, význam slova, definice, heslo

Pojem Motovidlo je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Motovidlo lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Motovidlo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Motovidlo ve Wikipedii

Hledat pojem Motovidlo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Motovidlo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Motovidlo například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Motovidlo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Motovidlo? Kdo to byl Motovidlo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Motovidlo? Definice pojmu Motovidlo je v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.