Kdo je to?
Kdo je to Čumil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čumil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čumil?

Jaký je význam slova Čumil? Co to znamená?

Čumil je obyčejný zvědavec, který neumí objektivně posoudit přijatelnou míru touhy po podrobném seznámení se se situací. Čumilové se vyskytnou vždy na místě, kde se něco přihodilo. Stačí, když dojde k dopravní nehodě, u níž zasahuje záchranná služba a policie a v krátké době se kolem shromáždí dav čumilů. Čumilové ničemu neprospívají, protože nikdo z nich není ochoten jakkoliv pomáhat (je-li to možné), naopak jsou jenom pro zlost, protože překážejí. Policie často musí čumily rozhánět a vykázat pryč. Bývají to lidé mající nudný všední život a očumování u čehokoliv je pro ně vítaným zpestřením. Běžně si mohou svůj nezáživný denní stereotyp zpestřit například čtením bombasticky podaných zpráv z rubriky krimi v bulvárních denících nebo ještě lépe sledováním zpravodajských relací komerčních televizních stanic, zejména Novy a Primy.


Kdo je to Čumil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čumil? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čumil s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Habilitace? Znáte pojem Dualita? Vzpomněli byste si na význam slova Abakus? Vzpomenete si na definici slova Svěřenecký fond?

Klíčová slova: formulace, původ slova, hanlivé, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, odborný výraz, význam, lexikon, wikipedie, hanlivé, vysvětlení, heslo, přesný význam, definice, wiki

Pojem Čumil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Čumil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Čumil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Čumil ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Čumil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Čumil na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Čumil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Čumil, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Čumil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čumil? Definice pojmu Čumil je v sekci Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).