Kdo je to?
Kdo je to Čumil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čumil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čumil?

Jaký je význam slova Čumil? Co to znamená?

Čumil je obyčejný zvědavec, který neumí objektivně posoudit přijatelnou míru touhy po podrobném seznámení se se situací. Čumilové se vyskytnou vždy na místě, kde se něco přihodilo. Stačí, když dojde k dopravní nehodě, u níž zasahuje záchranná služba a policie a v krátké době se kolem shromáždí dav čumilů. Čumilové ničemu neprospívají, protože nikdo z nich není ochoten jakkoliv pomáhat (je-li to možné), naopak jsou jenom pro zlost, protože překážejí. Policie často musí čumily rozhánět a vykázat pryč. Bývají to lidé mající nudný všední život a očumování u čehokoliv je pro ně vítaným zpestřením. Běžně si mohou svůj nezáživný denní stereotyp zpestřit například čtením bombasticky podaných zpráv z rubriky krimi v bulvárních denících nebo ještě lépe sledováním zpravodajských relací komerčních televizních stanic, zejména Novy a Primy.


Kdo je to Čumil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čumil? Lidé, hanlivé

Tento text (Čumil) můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Habilitace? Vzpomenete si na definici slova Přírodnina? Vzpomněli byste si na význam slova Xenie? Vzpomněli byste si na význam slova Florbal?

Klíčová slova: odborný výraz, termín, co znamená, hanlivé, popis, vysvětlení, význam, lexikon, význam slova, definice, formulace, wikipedie, wiki, Čumil, význam pojmu, přesný význam

Pojem Čumil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Čumil ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čumil ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Čumil na Google obrázcích

Vyhledat pojem Čumil ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Čumil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čumil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čumil

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Čumil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čumil? Definice pojmu Čumil patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Čumil i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.