Kdo je to?
Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk?

Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Stručný životopis

Tomáš Garrigue Masaryk, většinou označovaný jen zkratkou TGM, předívkou "tatíček" nebo "prezident osvoboditel", byl prvním prezidentem nově vzniklého Československa v roce 1918. Před svým zvolením působil jako univerzitní učitel a poslanec. Psal také filozofické spisy. Masaryk byl prezidentem zvolen celkem čtyřikrát.Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Tomáš Garrigue Masaryk

Národnost: česká
Datum narození: 7.3.1850
Místo narození: Hodonín
Datum úmrtí: 14.9.1937

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Garrigue Masaryk? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Píštěl? Víte, co je to Lečo? Vzpomenete si na definici slova Rodinný dům? Rozumíte pojmu Last minute?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, formulace, přesný význam, popis, pojem, Tomáš Garrigue Masaryk, slovo, původ slova, synonymum, wiki, etymologie, odborný výraz, co znamená, význam slova, lexikon

Pojem Tomáš Garrigue Masaryk je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Tomáš Garrigue Masaryk ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Tomáš Garrigue Masaryk na Youtube

Hledat slovo Tomáš Garrigue Masaryk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Tomáš Garrigue Masaryk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Garrigue Masaryk například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Tomáš Garrigue Masaryk? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk? Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kde se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy zemřel Tomáš Garrigue Masaryk? Tomáš Garrigue Masaryk se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Garrigue Masaryk třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Garrigue Masaryk i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.