Kdo je to?
Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk?

Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Stručný životopis

Tomáš Garrigue Masaryk, většinou označovaný jen zkratkou TGM, předívkou "tatíček" nebo "prezident osvoboditel", byl prvním prezidentem nově vzniklého Československa v roce 1918. Před svým zvolením působil jako univerzitní učitel a poslanec. Psal také filozofické spisy. Masaryk byl prezidentem zvolen celkem čtyřikrát.Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Tomáš Garrigue Masaryk

Národnost: česká
Datum narození: 7.3.1850
Místo narození: Hodonín
Datum úmrtí: 14.9.1937

Popis osobnosti Tomáš Garrigue Masaryk můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Píštěl? Vzpomenete si na definici slova Ringette? Vzpomenete si na definici slova Rodinný dům? Vzpomněli byste si na význam slova Apostrof?

Klíčová slova: politici, co je to Tomáš Garrigue Masaryk?, odborný výraz, přesný výraz, informace, pojem, definice, synonymum, formulace, význam slova, přesný význam, slovo, etymologie, Tomáš Garrigue Masaryk, termín, co znamená

Pojem Tomáš Garrigue Masaryk je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Tomáš Garrigue Masaryk na Youtube

Hledat pojem Tomáš Garrigue Masaryk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Tomáš Garrigue Masaryk ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Tomáš Garrigue Masaryk ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Garrigue Masaryk například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Garrigue Masaryk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk? Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kde se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy zemřel Tomáš Garrigue Masaryk? Tomáš Garrigue Masaryk se nachází v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Garrigue Masaryk dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Garrigue Masaryk i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.