Kdo je to?
Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk?

Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Stručný životopis

Tomáš Garrigue Masaryk, většinou označovaný jen zkratkou TGM, předívkou "tatíček" nebo "prezident osvoboditel", byl prvním prezidentem nově vzniklého Československa v roce 1918. Před svým zvolením působil jako univerzitní učitel a poslanec. Psal také filozofické spisy. Masaryk byl prezidentem zvolen celkem čtyřikrát.Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Tomáš Garrigue Masaryk

Národnost: česká
Datum narození: 7.3.1850
Místo narození: Hodonín
Datum úmrtí: 14.9.1937

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Garrigue Masaryk? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Píštěl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Endokrinologie? Vzpomenete si na definici slova Rodinný dům? Víte co je Úzkost?

Klíčová slova: informace, popis, politici, termín, kdo je Tomáš Garrigue Masaryk?, pojem, synonymum, význam slova, význam pojmu, Tomáš Garrigue Masaryk, heslo, popis, přesný výraz, formulace, vysvětlení, wiki

Pojem Tomáš Garrigue Masaryk je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Tomáš Garrigue Masaryk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Tomáš Garrigue Masaryk ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Tomáš Garrigue Masaryk ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Tomáš Garrigue Masaryk ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Garrigue Masaryk například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk? Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kde se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy zemřel Tomáš Garrigue Masaryk? Tomáš Garrigue Masaryk je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Garrigue Masaryk řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Garrigue Masaryk i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.