Kdo je to?
Kdo je Rytmus? Životopis Rytmus, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Rytmus?

Kdo je Rytmus? Životopis, informace, biografie, hudba

Rytmus je slovenský rapper.
Vlastním jménem Patrik Vrbovský. Krátce působil i pod pseudonymem Pa3k Metamorfolord.
Tanci a hudbě se věnoval už od nízkého věku. Do svět hip-hopu a rapu se podíval už v 90. letech; mimo jiné spolupracoval na úspěšném projektu Zvuk ulice.
Po roce 2000 vystřelila jeho hudební kariéra vzhůru. Založil trio Kontrafakt, se kterým se mu podařilo zaujmout širší veřejnost na slovenské scéně, ale i v zahraničí.
Od roku 2006 pak působil i jako producent - založil si vlastní společnost Tvoj Tatko Records, která také vydala jeho první album Bengoro.
V roce 2009 následovalo album Kral, následně Fenomen (2011) a Krstný otec v roce 2016.
Rytmus běžně spolupracuje s dalšími tvůrci a zpěváky: např. Dara Rolins, Majk Spirit, Anita Soul a dalšími, mimo jiné i zahraničními.
Rytmusova hudba je na Slovensku často považována za kontroverzní, především kvůli vysoké míře vulgarit, nicméně zároveň je oceňována pro svou osobitost a originalitu.
Působil také jako porotce televizních talentových a pěveckých soutěží: Česko Slovenská Superstar a Hlas Česko Slovenska.Kdo je Rytmus? Životopis Rytmus, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Rytmus

Národnost: slovenská
Datum narození: 3. ledna 1977
Místo narození: Kroměříž

Sdílejte tuto stránku s osobností Rytmus s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Národní obrození? Vzpomněli byste si co znamená slovo Liftback? Víte, co je to Diastáza? Víte co je Kandela?

Klíčová slova: zajímavosti, osobnosti, wiki, lexikon, datum narození, vysvětlení, hudba, wikipedie, Rytmus, narození, Rytmus, osobnost, kdo je Rytmus?, místo narození, informace, popis

Pojem Rytmus je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Rytmus v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Rytmus na Google obrázcích

Najít heslo Rytmus ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Rytmus ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Rytmus ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Rytmus ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rytmus například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rytmus

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Rytmus? Kdy se narodil Rytmus? Kde se narodil Rytmus? Rytmus je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Rytmus řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rytmus i v jiné kategorii než je hudba.