Kdo je to?
Kdo je to Dispečer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dispečer? Lidé, profese

Dispečer

Jaký je význam slova Dispečer? Co to znamená?

Dispečer je pracovník, který zodpovídá za zajištění dispečinku pro různé pobočky a zákazníky a o distribuci zboží vede přesnou evidenci. Plánuje a tiskne příkazy, rozděluje náklady pro rozvoz a plánuje nejvhodnější trasy. Musí komunikovat jak s vlastními řidiči, tak s externími dopravci. Zodpovídá za efektivní vytížení a koordinaci pohybu všech vozidel. Musí být schopen okamžitě řešit i nestandardní situace.
Dispečer funguje vůči řidičům také jako kontrolní pracovník – kontroluje práci samotných řidičů a stav vozidel. Pokud zjistí nedostatky, musí je umět okamžitě vyřešit. Měl by mít alespoň střední vzdělání s výučním listem.Kdo je to Dispečer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dispečer? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dispečer? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mene tekel? Vzpomenete si na definici slova Ketamin? Znáte pojem Abstraktní myšlení? Vzpomněli byste si na význam slova Vikýř?

Klíčová slova: profese, přesný význam, etymologie, informace, definice, význam slova, co znamená, slovo, profese, formulace, význam, Dispečer, wiki, popis, přesný výraz, termín

Pojem Dispečer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dispečer v následujících zdrojích

Najít termín Dispečer na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Dispečer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dispečer ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Dispečer na Youtube

Hledat frázi Dispečer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dispečer například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Dispečer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Dispečer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dispečer? Definice pojmu Dispečer je v sekci Profese

Kategorie profese, uklizečka doma, dispečer, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.