Kdo je to?
Kdo je to, byl Dispečer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dispečer? Lidé, profese

Kdo je to Dispečer?

Co znamená a jaký je význam slova Dispečer?

Dispečer je pracovník, který zodpovídá za zajištění dispečinku pro různé pobočky a zákazníky a o distribuci zboží vede přesnou evidenci. Plánuje a tiskne příkazy, rozděluje náklady pro rozvoz a plánuje nejvhodnější trasy. Musí komunikovat jak s vlastními řidiči, tak s externími dopravci. Zodpovídá za efektivní vytížení a koordinaci pohybu všech vozidel. Musí být schopen okamžitě řešit i nestandardní situace.
Dispečer funguje vůči řidičům také jako kontrolní pracovník – kontroluje práci samotných řidičů a stav vozidel. Pokud zjistí nedostatky, musí je umět okamžitě vyřešit. Měl by mít alespoň střední vzdělání s výučním listem.Kdo je to, byl Dispečer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dispečer? Lidé, profese

Tento text (Dispečer) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sezam? Pamatujete si definici pojmu Occamova břitva? Znáte pojem Protektor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Medovina?

Klíčová slova: kdo to je, etymologie, co znamená, kdo je Dispečer?, původ slova, pojem, heslo, popis, přesný význam, popis, význam, přesný výraz, Dispečer, lexikon, formulace, slovo

Pojem Dispečer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Dispečer

Zkusit najít slovo Dispečer na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dispečer ve Wikimedia Commons

Najít pojem Dispečer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Dispečer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dispečer například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dispečer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dispečer? Kdo to byl Dispečer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dispečer? Definice pojmu Dispečer je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.