Kdo je to?
Kdo je Vasil Fridrich? Životopis Vasil Fridrich, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Vasil Fridrich

Kdo je Vasil Fridrich? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Vasil Fridrich je český divadelní herec, televizní moderátor a herec. Narodil se v Praze v roce 1976 a v zábavním průmyslu se pohybuje od počátku 90. let.
Už v mládí se u něj objevila vášeň pro herectví a studoval na prestižní Akademii múzických umění v Praze. Právě zde rozvinul svůj charakteristický styl herectví, který byl popsán jako „čestný, přirozený a srdečný“.
Vasil s partnerkou Barborou mají dva syny, a to Šimona a Jana. Barbora Lukešová je také herečka a modelka a objevila se v různých filmech a reklamách. Vasil a Barbora jsou inspirativním párem a skvělým příkladem úspěšného manželství. Jsou oddáni jeden druhému a své rodině a jsou vždy ochotni si pomáhat a podporovat se. Jsou příkladem toho, jak mohou dva lidé zajistit, aby manželství fungovalo, a přitom si zachovat vášeň a oddanost jeden druhému.
Fridrich začal svou kariéru jako divadelní herec, účinkoval v různých inscenacích Národního divadla v Praze. Za své výkony si rychle získal uznání a brzy byl obsazen do několika filmů a televizních pořadů. Objevil se v mnoha českých filmech, například ve "Třech mušketýrech" (1996). Hrál například v seriálu Ulice postavu zubaře Luďka Voláka (2020), v tom samém seriálu účinkoval ve více rolích v letech 2013-2016. Vasil Fridrich je znám nejen jako herec nebo moderátor, ale také jako dabér, který také namlouvá audioknihy. V Českém rozhlasu moderuje pořad Noční Mikrofórum a nesmírně ho to baví.
Mimo filmu a televize působil Vasil Fridrich také v divadle a rozhlase. Spolupracoval s některými z nejuznávanějších českých divadelních režisérů včetně Jana Hřebejka a Petra Zelenky. Jeho jevištní výkony sklízely ocenění na mezinárodních divadelních festivalech včetně Mezinárodního festivalu Divadlo Praha a Mezinárodního festivalu autorů.
Vasil Fridrich je neuvěřitelně všestranný herec, který za svou tvorbu získal řadu ocenění. Je široce respektován pro své poctivé a vášnivé výkony a oddanost svému řemeslu. Je také nadaným hudebníkem a jeho vášeň pro hudbu je patrná v jeho skladbách a vystoupeních. S kariérou trvající více než dvě desetiletí má Vasil Fridrich ve světě českého herectví výraznou pozici.Kdo je Vasil Fridrich? Životopis Vasil Fridrich, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Vasil Fridrich

Národnost: česká
Datum narození: 8. května 1976
Místo narození: Uherské Hradiště

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vasil Fridrich sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Paddleboard? Pamatujete si definici pojmu Představa? Rozumíte pojmu Buddhismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Malagelo?

Klíčová slova: herectví, biografie, osobnost, datum narození, herectví, místo narození, životopis, wikipedie, Vasil Fridrich, osobnosti, Vasil Fridrich, wiki, narození, vysvětlení, život, kdo je Vasil Fridrich?

Pojem Vasil Fridrich je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Vasil Fridrich ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vasil Fridrich ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vasil Fridrich na Youtube

Zkusit najít termín Vasil Fridrich ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Vasil Fridrich na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Vasil Fridrich například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Vasil Fridrich?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Vasil Fridrich? Kdy se narodil Vasil Fridrich? Kde se narodil Vasil Fridrich? Vasil Fridrich patří do sekce Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Vasil Fridrich například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vasil Fridrich i v jiné kategorii než je herectví.