Kdo je to?
Kdo je Jana Doleželová? Životopis Jana Doleželová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Jana Doleželová?

Kdo je Jana Doleželová? Životopis, informace, biografie, modeling

Jana Doleželová je česká profesionální modelka, farmaceutka a nejkrásnější dívka České republiky roku 2004 (Česká Miss 2004). Doležalová se narodila ve Šternberku, ale vyrůstala a do svých osmnácti let žila v nedalekém Uničově. Na Střední zdravotnickou školu v Olomouci musela dojíždět (obor farmaceutický laborant). Po úspěšném absolvování začala studovat na Karlově Univerzitě v Hradci Králové na Farmaceutické fakultě. Studium úspěšně ukončila roku 2004. Ve stejném roce se zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a soutěž vyhrála (titul Miss televizních diváků). Na Miss World se dostala mezi patnáct nejkrásnějších dívek světa.
O rok později získala akademický titul Doktor farmacie (2005). Rok poté odjela do Malajsie, kde reprezentovala Českou republiku v soutěži Miss Tourism Queen of the Year International. Na soutěži získala titul v kategorii Miss Perfect Body, Miss Eyewear Beauty a hlavní titul Miss Tourism Cosmopolitam International.
Devět let pracovala jako provozní v lékárně v Praze 1, později pracovala jako manažerka v síti lékáren značky Agel. Pracovala také jako ředitelka pro vztahy s investory (společnost Jet Investment).
Od roku 2008 byla ředitelkou nadačního fondu Modrá kotva (podporuje výzkum, výrobu a studie protinádorových vakcín.
Objevila se také na televizních obrazovkách v seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, Dobrá čtvrť, Světla pasáže nebo ve filmech Bestiář (2007), Svatba na bitevním poli (2008), v pohádce Peklo s princeznou (2009) nebo v komedii Probudím se včera (2012).Kdo je Jana Doleželová? Životopis Jana Doleželová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Jana Doleželová

Národnost: česká
Datum narození: 23. 6. 1981
Místo narození: Šternberk, Česká republika

Tento text (Jana Doleželová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Fatalismus? Znáte pojem Lutein? Víte co je Developer? Vzpomenete si na definici slova Mykóza?

Klíčová slova: biografie, narození, život, národnost, informace, Jana Doleželová, kdo je Jana Doleželová?, zajímavosti, místo narození, modeling, popis, lexikon, vysvětlení, modeling, Jana Doleželová, datum narození

Pojem Jana Doleželová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jana Doleželová

Najít termín Jana Doleželová ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Doleželová ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Jana Doleželová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Jana Doleželová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Jana Doleželová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Doleželová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Doleželová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jana Doleželová? Kdy se narodila Jana Doleželová? Kde se narodila Jana Doleželová? Jana Doleželová je v sekci Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jana Doleželová dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Doleželová i v jiné kategorii než je modeling.