Kdo je to?
Kdo je Jana Doleželová? Životopis Jana Doleželová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Jana Doleželová?

Kdo je Jana Doleželová? Životopis, informace, biografie, modeling

Jana Doleželová je česká profesionální modelka, farmaceutka a nejkrásnější dívka České republiky roku 2004 (Česká Miss 2004). Doležalová se narodila ve Šternberku, ale vyrůstala a do svých osmnácti let žila v nedalekém Uničově. Na Střední zdravotnickou školu v Olomouci musela dojíždět (obor farmaceutický laborant). Po úspěšném absolvování začala studovat na Karlově Univerzitě v Hradci Králové na Farmaceutické fakultě. Studium úspěšně ukončila roku 2004. Ve stejném roce se zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a soutěž vyhrála (titul Miss televizních diváků). Na Miss World se dostala mezi patnáct nejkrásnějších dívek světa.
O rok později získala akademický titul Doktor farmacie (2005). Rok poté odjela do Malajsie, kde reprezentovala Českou republiku v soutěži Miss Tourism Queen of the Year International. Na soutěži získala titul v kategorii Miss Perfect Body, Miss Eyewear Beauty a hlavní titul Miss Tourism Cosmopolitam International.
Devět let pracovala jako provozní v lékárně v Praze 1, později pracovala jako manažerka v síti lékáren značky Agel. Pracovala také jako ředitelka pro vztahy s investory (společnost Jet Investment).
Od roku 2008 byla ředitelkou nadačního fondu Modrá kotva (podporuje výzkum, výrobu a studie protinádorových vakcín.
Objevila se také na televizních obrazovkách v seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, Dobrá čtvrť, Světla pasáže nebo ve filmech Bestiář (2007), Svatba na bitevním poli (2008), v pohádce Peklo s princeznou (2009) nebo v komedii Probudím se včera (2012).Kdo je Jana Doleželová? Životopis Jana Doleželová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Jana Doleželová

Národnost: česká
Datum narození: 23. 6. 1981
Místo narození: Šternberk, Česká republika

Popis osobnosti Jana Doleželová můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Fatalismus? Rozumíte pojmu Apatie? Víte co je Chytrý telefon? Znáte pojem Marže?

Klíčová slova: zajímavosti, popis, místo narození, kdo je Jana Doleželová?, datum narození, biografie, wiki, modeling, osobnost, wikipedie, vysvětlení, lexikon, informace, životopis, kdy se narodila Jana Doleželová?, narození

Pojem Jana Doleželová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Jana Doleželová ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Jana Doleželová ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Jana Doleželová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Jana Doleželová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jana Doleželová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Doleželová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Jana Doleželová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jana Doleželová? Kdy se narodila Jana Doleželová? Kde se narodila Jana Doleželová? Jana Doleželová je v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jana Doleželová třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Doleželová i v jiné kategorii než je modeling.