Kdo je to?
Kdo je Jana Doleželová? Životopis Jana Doleželová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Jana Doleželová

Kdo je Jana Doleželová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Jana Doleželová je česká profesionální modelka, farmaceutka a nejkrásnější dívka České republiky roku 2004 (Česká Miss 2004). Doležalová se narodila ve Šternberku, ale vyrůstala a do svých osmnácti let žila v nedalekém Uničově. Na Střední zdravotnickou školu v Olomouci musela dojíždět (obor farmaceutický laborant). Po úspěšném absolvování začala studovat na Karlově Univerzitě v Hradci Králové na Farmaceutické fakultě. Studium úspěšně ukončila roku 2004. Ve stejném roce se zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a soutěž vyhrála (titul Miss televizních diváků). Na Miss World se dostala mezi patnáct nejkrásnějších dívek světa.
O rok později získala akademický titul Doktor farmacie (2005). Rok poté odjela do Malajsie, kde reprezentovala Českou republiku v soutěži Miss Tourism Queen of the Year International. Na soutěži získala titul v kategorii Miss Perfect Body, Miss Eyewear Beauty a hlavní titul Miss Tourism Cosmopolitam International.
Devět let pracovala jako provozní v lékárně v Praze 1, později pracovala jako manažerka v síti lékáren značky Agel. Pracovala také jako ředitelka pro vztahy s investory (společnost Jet Investment).
Od roku 2008 byla ředitelkou nadačního fondu Modrá kotva (podporuje výzkum, výrobu a studie protinádorových vakcín.
Objevila se také na televizních obrazovkách v seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, Dobrá čtvrť, Světla pasáže nebo ve filmech Bestiář (2007), Svatba na bitevním poli (2008), v pohádce Peklo s princeznou (2009) nebo v komedii Probudím se včera (2012).Kdo je Jana Doleželová? Životopis Jana Doleželová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Jana Doleželová

Národnost: česká
Datum narození: 23. 6. 1981
Místo narození: Šternberk, Česká republika

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jana Doleželová sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Justiční vražda? Rozumíte pojmu Činohra? Víte co je Hypoteční úvěr? Znáte pojem Internát?

Klíčová slova: místo narození, Jana Doleželová, Jana Doleželová, modeling, vysvětlení, wiki, modeling, popis, kdo je Jana Doleželová?, osobnosti, zajímavosti, národnost, narození, kdy se narodila Jana Doleželová?, datum narození, život

Pojem Jana Doleželová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Jana Doleželová na Google.cz

Zkusit najít termín Jana Doleželová ve Wikipedii

Najít heslo Jana Doleželová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Doleželová ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jana Doleželová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Doleželová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jana Doleželová?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jana Doleželová? Kdy se narodila Jana Doleželová? Kde se narodila Jana Doleželová? Jana Doleželová je v sekci Modeling

Kategorie modeling, blondýna krátké, jana Doleželová, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Jana Doleželová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Doleželová i v jiné kategorii než je modeling.