Kdo je to?
Kdo je Václav Noid Bárta? Životopis Václav Noid Bárta, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Václav Noid Bárta

Kdo je Václav Noid Bárta? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Václav Noid Bárta, rodným jménem Václav Bárta, je český rockový zpěvák, muzikálový zpěvák, filmový a seriálový herec, hudební skladatel, textař a dabingový herec. Bárta se narodil v Praze do rodiny režiséra a zpěvačky.
V 17 letech začal zpívat v kapele Dolores Clan. Později se připojil ke kapele BekBek Clan. Bárta zpíval a ztvárnil mnoho rolí v Hudebním divadle Karlín v muzikálech jako Carmen, Sestra v akci, Jesus Christ Superstar, Hamlet, Aida, Excalibur, Bonnie a Clyde, Lucie, větší než malé množství lásky a další. Během svého života vydal tři sólové desky s názvy Václav Noid Bárta (2013), Jedinej krok (2015) a Zem (2019). Jako skladatel složil hudbu pro filmy Kájínek (2010), Pepa, Dukátová skála (2018), Tajemství staré bambitky (2022) a pro seriál Zoo (2022). Spolu s Martou Jandovou vystupovali na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest ve Vídni (2015). Společně zpívali píseň Hope never dies. K této písni napsal Bárta hudbu, nicméně se se svým výkonem neprobojovali do finále.
Bárta si také zahrál v televizních filmech Kájínek (2010), Carmen (2012), Tajemství staré bambitky (2022) a v epizodních rolích televizních seriálů Svatby v Benátkách (2014), Atentát (2015), Temný kraj (2017), V.I.P. vraždy (2018), Krejzovi (2019) a Zoo (2022). Jako dabingový herec propůjčil svůj hlas kreslené postavičce krále Jelimána v animovaném filmu Madagaskar.
V letech 2006-2008 byl ženatý s českou zpěvačkou Lucií Bílou. Roku 2014 se oženil podruhé s modelkou Gabrielou Dvořákovou, se kterou má dceru Terezu. Manželství však skončilo rozvodem v roce 2018.Kdo je Václav Noid Bárta? Životopis Václav Noid Bárta, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Václav Noid Bárta

Národnost: česká
Datum narození: 27. 10. 1980
Místo narození: Praha, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Václav Noid Bárta sdílet s ostatnímina Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Chiliasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Paintball? Znáte definici termínu Rozedma plic? Znáte definici termínu Jazylka?

Klíčová slova: zajímavosti, vysvětlení, Václav Noid Bárta, kdy se narodil Václav Noid Bárta?, Václav Noid Bárta, wikipedie, hudba, národnost, biografie, informace, hudba, osobnost, datum narození, narození, lexikon, popis

Pojem Václav Noid Bárta je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Václav Noid Bárta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Václav Noid Bárta na Google.cz

Hledat videa s názvem Václav Noid Bárta na Youtube

Zkusit najít Václav Noid Bárta ve Wikipedii

Vyhledat výraz Václav Noid Bárta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Noid Bárta například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Noid Bárta

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Václav Noid Bárta? Kdy se narodil Václav Noid Bárta? Kde se narodil Václav Noid Bárta? Václav Noid Bárta je v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Václav Noid Bárta řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Noid Bárta i v jiné kategorii než je hudba.