Kdo je to?
Kdo je Michaela Rau? Životopis Michaela Rau, osobnosti, slavná žena z kategorie literatura

Michaela Rau

Kdo je Michaela Rau? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, literatura

Michaela Rau je česká spisovatelka, pekařka a blogerka.
Michaela se narodila v českém pohraničí, kde chodila i do školy. Odmalička byla často vychovávána svou babičkou a naučila se od ní vařit i péct. Získala tak také mnoho receptů, zejména na slané a sladké pečivo. I když pracuje jako sekretářka, na pečení nikdy nezanevřela a založila si web Dobrou chuť, kde sdílí různé recepty, ať už staré, nebo vymýšlí i zcela nové. Snaží se, aby žádný recept nezanikl. Mnoho z jejích receptů jsou rodinné klenoty, které jí předala právě její babička. A navíc: na webu nenajdete jen sladké a slané pečivo, ale i recepty z masa, krémy a náplně do dortů a zákusků, nápoje, sirupy a likéry, saláty a další zeleninová a bezmasá jídla. Od roku 2006 peče hlavně z droždí a kvasu, což se odrazilo i na její dosud jediné knize Terapie těstem (S droždím i kvasem). Tu si můžete koupit jako klasickou tištěnou knihu nebo jako e-knihu a najdete v ní lety ověřené i moderní recepty, které jsou dokonale zpracované a vysvětlené tak, že se vám pečivo vždy povede.
Michaela je vdaná a je i maminkou. Z jejích koníčků můžeme zmínit, že ráda čte detektivky, ráda také ponocuje (prý je typická sova) a také si občas vyjde zatancovat.Kdo je Michaela Rau? Životopis Michaela Rau, osobnosti, slavná žena z kategorie literatura

Základní údaje o osobě Michaela Rau

Národnost: česká
Místo narození: české pohraničí

Zaujala vás biografie osobnosti Michaela Rau? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Těžká voda? Vzpomněli byste si na význam slova Rozvracení republiky? Znáte definici termínu Hoblík? Znáte definici termínu Okluzor?

Klíčová slova: kdo je Michaela Rau?, literatura, osobnost, wikipedie, informace, Michaela Rau, wiki, kde se narodila Michaela Rau?, život, osobnosti, literatura, národnost, životopis, narození, místo narození, biografie

Pojem Michaela Rau je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Michaela Rau na Youtube

Hledat výraz Michaela Rau ve Wikipedii

Vyhledat výraz Michaela Rau v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Michaela Rau ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Michaela Rau ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Rau například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Michaela Rau? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Michaela Rau? Kde se narodila Michaela Rau? Michaela Rau je v sekci Literatura

Kategorie literatura, starý spisovatel, michaela Rau, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Michaela Rau třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Rau i v jiné kategorii než je literatura.