Kdo je to?
Kdo je to Socan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Socan? Lidé, hanlivé

Socan

Jaký je význam slova Socan? Co to znamená?

Socan je hanlivé označení pro člověka, který byl členem Československé strany národně socialistické nebo je členem Československé sociálně demokratické strany. Případně je přívrženec sociálně demokratické politiky, ideologie.
Synonyma pro slovo „socan“ jsou „socdemák, partajník, ódésák, lidovec, veverák, topák, komouš, ofčák, modrák, komanč, oranžáda, sociální demokrat“. Většina synonym je odvozena z názvů politických stran.
Etymologii můžeme najít v latině ve slově „societas“, což znamená v češtině společnost, latinsky „socialis“, znamená společenský, družný. Ve francouzštině slovo „société“ znamená v překladu také společnost.


Kdo je to Socan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Socan? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Socan? Pak se o ní podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Steam? Vzpomněli byste si co znamená slovo SJM? Vzpomněli byste si na význam slova Fantasy? Víte co je Kyčelník?

Klíčová slova: pojem, heslo, wikipedie, přesný význam, význam slova, hanlivé, Socan, etymologie, hanlivé, odborný výraz, termín, význam pojmu, synonymum, původ slova, přesný výraz, co znamená

Pojem Socan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Socan

Hledat výraz Socan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Socan ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Socan na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Socan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Socan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Socan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Socan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Socan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socan? Definice pojmu Socan patří do sekce Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat informace výraz, text, termín, pojem kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.