Kdo je to?
Kdo je to Pozér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pozér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pozér?

Jaký je význam slova Pozér? Co to znamená?

Pozér je osoba, která zaujímá určité pózy. Cílem jeho konání je předvést se neobvyklým způsobem a upoutat pozornost, ovšem činnostmi nebo vlastnostmi, které mu skutečně vlastní nejsou.
Pozér vystupuje většinou strojeně, předvádí, jak je důležitý, chce zaujmout své okolí tím, že předstírá např. vyšší vzdělání, zájmy, záliby, které doopravdy nemá.Kdo je to Pozér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pozér? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pozér s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Platina? Znáte definici termínu ČSSZ? Znáte definici termínu Těžiště? Pamatujete si definici pojmu Vnitroblok?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, vlastnosti, význam slova, informace, Pozér, popis, definice, původ slova, wikipedie, termín, význam, heslo, přesný výraz, vlastnosti, slovo

Pojem Pozér je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín Pozér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Pozér ve Wikislovníku

Najít pojem Pozér ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Pozér na Google obrázcích

Najít pojem Pozér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pozér například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Pozér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Pozér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pozér? Definice pojmu Pozér se nachází v sekci Vlastnosti

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Pozér i v jiné kategorii než v vlastnosti.