Kdo je to?
Kdo je Pavol Habera? Životopis Pavol Habera, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Pavol Habera?

Kdo je Pavol Habera? Životopis, informace, biografie, hudba

Pavol Habera je Slovák, zpěvák, herec a skladatel. Absolvoval studium ekonomie, ale jeho jediným zájmem se stala hudba. Před sólovou kariérou vystupoval se skupinami Avion a Team. Strávil několik let v USA, po návratu domů se usídlil v Praze. Působí také v muzikálech a jako porotce v hudebních a pěveckých soutěžích.
Pavol Habera vynikl také jako skladatel. Je také držitelem jednoho Zlatého slavíka.Kdo je Pavol Habera? Životopis Pavol Habera, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Pavol Habera

Národnost: slovenská
Datum narození: 12. dubna 1962
Místo narození: Brezno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavol Habera sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Člunkový běh? Vzpomněli byste si co označuje výraz Synagoga? Víte, co je to HIIT? Znáte termín Astigmatismus?

Klíčová slova: wikipedie, životopis, život, kde se narodil Pavol Habera?, hudba, hudba, popis, lexikon, zajímavosti, vysvětlení, osobnosti, kdo je Pavol Habera?, osobnost, wiki, biografie, Pavol Habera

Pojem Pavol Habera je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pavol Habera

Hledat termín Pavol Habera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Pavol Habera ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Pavol Habera ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Pavol Habera ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Pavol Habera na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavol Habera například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavol Habera

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Pavol Habera? Kdy se narodil Pavol Habera? Kde se narodil Pavol Habera? Pavol Habera patří do kategorie Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Pavol Habera dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavol Habera i v jiné kategorii než je hudba.