Kdo je to?
Kdo je to Pavol Habera? Životopis Pavol Habera, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Pavol Habera?

Kdo je to Pavol Habera? Stručný životopis

Pavol Habera je Slovák, zpěvák, herec a skladatel. Absolvoval studium ekonomie, ale jeho jediným zájmem se stala hudba. Před sólovou kariérou vystupoval se skupinami Avion a Team. Strávil několik let v USA, po návratu domů se usídlil v Praze. Působí také v muzikálech a jako porotce v hudebních a pěveckých soutěžích.
Pavol Habera vynikl také jako skladatel. Je také držitelem jednoho Zlatého slavíka.Kdo je to Pavol Habera? Životopis Pavol Habera, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Pavol Habera

Národnost: slovenská
Datum narození: 12. dubna 1962
Místo narození: Brezno

Sdílejte tuto stránku s osobností Pavol Habera s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Člunkový běh? Znáte definici termínu Úsudek? Víte, co je to Erysipel? Pamatujete si definici pojmu Patos?

Klíčová slova: definice, význam slova, přesný význam, wiki, pojem, heslo, význam pojmu, informace, etymologie, popis, co je to Pavol Habera?, vysvětlení, hudba, co znamená, kdo to je, přesný výraz

Pojem Pavol Habera je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Pavol Habera ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Pavol Habera na Youtube

Najít heslo Pavol Habera ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Pavol Habera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavol Habera například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Pavol Habera? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pavol Habera? Kdo to byl Pavol Habera? Kdy se narodil Pavol Habera? Kde se narodil Pavol Habera? Pavol Habera je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Pavol Habera kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavol Habera i v jiné kategorii než je hudba.