Kdo je to?
Kdo je to Pavol Habera? Životopis Pavol Habera, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Pavol Habera?

Kdo je to Pavol Habera? Stručný životopis

Pavol Habera je Slovák, zpěvák, herec a skladatel. Absolvoval studium ekonomie, ale jeho jediným zájmem se stala hudba. Před sólovou kariérou vystupoval se skupinami Avion a Team. Strávil několik let v USA, po návratu domů se usídlil v Praze. Působí také v muzikálech a jako porotce v hudebních a pěveckých soutěžích.
Pavol Habera vynikl také jako skladatel. Je také držitelem jednoho Zlatého slavíka.Kdo je to Pavol Habera? Životopis Pavol Habera, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Pavol Habera

Národnost: slovenská
Datum narození: 12. dubna 1962
Místo narození: Brezno

Tento text (Pavol Habera) můžete samozřejmě sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Činžovní dům? Znáte pojem Bivak? Víte, co je to Ebrieta? Vzpomenete si na definici slova Rekviem?

Klíčová slova: hudba, význam pojmu, popis, význam, co je to Pavol Habera?, termín, přesný výraz, etymologie, formulace, kdo je Pavol Habera?, význam slova, vysvětlení, slovo, kdo to je, co znamená, přesný význam

Pojem Pavol Habera je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pavol Habera

Hledat videa s názvem Pavol Habera na Youtube

Zkusit najít Pavol Habera ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Pavol Habera ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Pavol Habera ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavol Habera například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavol Habera

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pavol Habera? Kdo to byl Pavol Habera? Kdy se narodil Pavol Habera? Kde se narodil Pavol Habera? Pavol Habera je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavol Habera dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavol Habera i v jiné kategorii než je hudba.