Kdo je to?
Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Kdo je to Rentiér?

Jaký je význam slova Rentiér? Co to znamená?

Rentiér je člověk, který žije z renty, například majitel větší nemovistosti nebo několika nemovitostí, který má zisk z toho, že je pronajímá. Jako majitel nemovitostí se o ně musí starat, zajišťovat opravy atd.Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rentiér? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rodina? Víte, co je to Honitba? Vzpomněli byste si na význam slova Mobogenie? Pamatujete si definici pojmu Zajišťovací příkaz?

Klíčová slova: informace, heslo, formulace, slovo, kdo to je, přesný význam, wiki, kdo je Rentiér?, co je to Rentiér?, přesný výraz, definice, termín, pojem, synonymum, význam pojmu

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Rentiér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rentiér? Kdo to byl Rentiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rentiér? Definice pojmu Rentiér je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Rentiér i jinde než v sekci než v podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.