Kdo je to?
Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Kdo je to Rentiér?

Jaký je význam slova Rentiér? Co to znamená?

Rentiér je člověk, který žije z renty, například majitel větší nemovistosti nebo několika nemovitostí, který má zisk z toho, že je pronajímá. Jako majitel nemovitostí se o ně musí starat, zajišťovat opravy atd.Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Sdílejte tuto stránku se slovem Rentiér s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Paypal? Rozumíte pojmu Kyfóza? Znáte termín Kuří oko? Znáte pojem Ecoboost?

Klíčová slova: slovo, etymologie, kdo je Rentiér?, kdo to je, přesný význam, přesný výraz, lexikon, odborný výraz, heslo, co je to Rentiér?, Rentiér, informace, popis, termín, původ slova, význam

Pojem Rentiér je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Rentiér na Google.cz

Zkusit najít frázi Rentiér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Rentiér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rentiér ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rentiér například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rentiér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rentiér? Kdo to byl Rentiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rentiér? Definice pojmu Rentiér je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.