Kdo je to?
Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Kdo je to Rentiér?

Jaký je význam slova Rentiér? Co to znamená?

Rentiér je člověk, který žije z renty, například majitel větší nemovistosti nebo několika nemovitostí, který má zisk z toho, že je pronajímá. Jako majitel nemovitostí se o ně musí starat, zajišťovat opravy atd.Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Definici slova Rentiér můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Patch? Znáte pojem Integrál? Znáte termín Laktóza? Vzpomenete si na definici slova Libreto?

Klíčová slova: popis, popis, lexikon, co znamená, synonymum, heslo, formulace, etymologie, přesný význam, podnikání, význam slova, vysvětlení, kdo je Rentiér?, odborný výraz, původ slova, slovo

Pojem Rentiér je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Rentiér lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rentiér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Rentiér na Google.cz

Zkusit najít slovo Rentiér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Rentiér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rentiér například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Rentiér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rentiér? Kdo to byl Rentiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rentiér? Definice pojmu Rentiér se nachází v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Rentiér hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.