Kdo je to?
Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Kdo je to Rentiér?

Jaký je význam slova Rentiér? Co to znamená?

Rentiér je člověk, který žije z renty, například majitel větší nemovistosti nebo několika nemovitostí, který má zisk z toho, že je pronajímá. Jako majitel nemovitostí se o ně musí starat, zajišťovat opravy atd.Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Rentiér? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Paypal? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obrtlík? Znáte termín Kuří oko? Znáte termín Řehole?

Klíčová slova: pojem, co je to Rentiér?, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, kdo je Rentiér?, slovo, kdo to je, lexikon, etymologie, Rentiér, heslo, původ slova, termín, co znamená, formulace

Pojem Rentiér je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Rentiér ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Rentiér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rentiér ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Rentiér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rentiér například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Rentiér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rentiér? Kdo to byl Rentiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rentiér? Definice pojmu Rentiér se nachází v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Rentiér hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.