Kdo je to?
Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Kdo je to Rentiér?

Jaký je význam slova Rentiér? Co to znamená?

Rentiér je člověk, který žije z renty, například majitel větší nemovistosti nebo několika nemovitostí, který má zisk z toho, že je pronajímá. Jako majitel nemovitostí se o ně musí starat, zajišťovat opravy atd.Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Definici slova Rentiér můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Paypal? Vzpomenete si na definici slova Kvasnice? Znáte termín Kuří oko? Vzpomněli byste si na význam slova Bjetin?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, podnikání, formulace, přesný výraz, vysvětlení, význam, heslo, význam pojmu, slovo, popis, Rentiér, odborný výraz, synonymum, informace, kdo to je

Pojem Rentiér je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Rentiér ve Wikipedii

Najít heslo Rentiér ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Rentiér na Google.cz

Najít termín Rentiér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rentiér například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rentiér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rentiér? Kdo to byl Rentiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rentiér? Definice pojmu Rentiér patří do sekce podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.