Kdo je to?
Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Kdo je to Rentiér?

Jaký je význam slova Rentiér? Co to znamená?

Rentiér je člověk, který žije z renty, například majitel větší nemovistosti nebo několika nemovitostí, který má zisk z toho, že je pronajímá. Jako majitel nemovitostí se o ně musí starat, zajišťovat opravy atd.Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Tento text (Rentiér) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Pohádka? Rozumíte pojmu Koliformní bakterie? Znáte termín Entuziasmus? Znáte pojem Hypotéza?

Klíčová slova: kdo to je, termín, popis, informace, odborný výraz, přesný význam, přesný výraz, popis, synonymum, lexikon, význam pojmu, wiki, vysvětlení, význam, co je to Rentiér?, definice

Pojem Rentiér je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Rentiér lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Rentiér na Google.cz

Hledat videa s názvem Rentiér na Youtube

Vyhledat slovo Rentiér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Rentiér ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rentiér například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Rentiér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rentiér? Kdo to byl Rentiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rentiér? Definice pojmu Rentiér je v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Rentiér v jiné sekci než podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.