Kdo je to?
Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Kdo je to Rentiér?

Jaký je význam slova Rentiér? Co to znamená?

Rentiér je člověk, který žije z renty, například majitel větší nemovistosti nebo několika nemovitostí, který má zisk z toho, že je pronajímá. Jako majitel nemovitostí se o ně musí starat, zajišťovat opravy atd.Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Rentiér? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Paypal? Pamatujete si definici pojmu Zelená káva? Znáte termín Kuří oko? Vzpomněli byste si co znamená slovo Senča?

Klíčová slova: heslo, kdo je Rentiér?, přesný význam, co je to Rentiér?, přesný výraz, původ slova, podnikání, informace, popis, lexikon, vysvětlení, kdo to je, odborný výraz, Rentiér, co znamená, synonymum

Pojem Rentiér je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Rentiér ve Wikislovníku

Najít výraz Rentiér ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Rentiér ve Wikipedii

Vyhledat termín Rentiér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rentiér například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Rentiér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rentiér? Kdo to byl Rentiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rentiér? Definice pojmu Rentiér je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Rentiér i v jiné kategorii než je sekce podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.