Kdo je to?
Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Kdo je to Rentiér?

Jaký je význam slova Rentiér? Co to znamená?

Rentiér je člověk, který žije z renty, například majitel větší nemovistosti nebo několika nemovitostí, který má zisk z toho, že je pronajímá. Jako majitel nemovitostí se o ně musí starat, zajišťovat opravy atd.Kdo je to, byl Rentiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rentiér? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rentiér s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Pohádka? Víte co je Panna cotta? Znáte termín Entuziasmus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Verpánek?

Klíčová slova: synonymum, lexikon, informace, slovo, původ slova, význam slova, vysvětlení, význam, etymologie, Rentiér, odborný výraz, definice, popis, přesný význam, pojem, kdo to je

Pojem Rentiér je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Rentiér na Google.cz

Hledat videa s názvem Rentiér na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Rentiér ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Rentiér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rentiér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rentiér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rentiér? Kdo to byl Rentiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rentiér? Definice pojmu Rentiér patří do sekce podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.