Kdo je to?
Kdo je to Čokl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čokl? Lidé, hanlivé

Čokl

Jaký je význam slova Čokl? Co to znamená?

Toto hovorové označení vyjadřuje hanlivé označení pro psa. Jedná se o neslušné vyjádření pro malé psa, pro psa nečisté rasy zvaného „podvraťák“, pro psa špinavého a zanedbaného. Pokud budeme hledat původ slova najdeme ho v romském slově „žukel“. U nás se ujal také výraz „vořech, ratlík a psisko“. Výrazem čokl, můžeme urazit majitele psa. Tento výraz se také používá ve smyslu pro člověka „utahaný jako čokl“ nebo „honí mě jako čokla“. Najdeme také podobnost v divadelní hantýrce výraz „čokl“, jedná se o malou nevýznamnou roli nebo špatnou roli.


Kdo je to Čokl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čokl? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Čokl s přáteli a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Parfémovaná voda? Vzpomenete si na definici slova Jádrová omítka? Znáte pojem Draslík? Vzpomněli byste si na význam slova Ebola?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, popis, význam pojmu, co znamená, hanlivé, pojem, informace, heslo, přesný výraz, wiki, synonymum, vysvětlení, význam slova, termín, původ slova

Pojem Čokl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Čokl v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Čokl na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čokl ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Čokl ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Čokl ve Wikipedii

Vyhledat výraz Čokl ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Čokl například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Čokl, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Čokl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čokl? Definice pojmu Čokl je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete se pokusit také najít informace pojem, text, definici, řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.