Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Životopis Jaroslav Faltýnek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslav Faltýnek?

Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Stručný životopis

Jaroslav Faltýnek je politik a manažer. Je členem představenstva Agrofertu, působí také jako zastupitel a poslanec. Jako poslanec je předsedou Poslaneckého klubu hnutí ANO 2011. V této straně se stal též prvním místopředsedou.
Jaroslav Faltýnek je absolventem VŠ zemědělské v Brně. Pracoval jako agronom a později se stal ředitelem Agrární komory v Prostějově. Jako ředitel a člen představenstva působil i v dalších podnicích.Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Životopis Jaroslav Faltýnek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jaroslav Faltýnek

Národnost: česká
Datum narození: 28. dubna 1962
Místo narození: Prostějov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaroslav Faltýnek sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Apokalypsa? Znáte termín Alkoholismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Facelift? Víte, co je to Patch?

Klíčová slova: formulace, synonymum, co je to Jaroslav Faltýnek?, slovo, termín, význam, pojem, popis, heslo, Jaroslav Faltýnek, wiki, kdo to je, vysvětlení, definice, informace, politici

Pojem Jaroslav Faltýnek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Jaroslav Faltýnek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jaroslav Faltýnek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Jaroslav Faltýnek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Jaroslav Faltýnek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Faltýnek například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Jaroslav Faltýnek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Kdo to byl Jaroslav Faltýnek? Kdy se narodil Jaroslav Faltýnek? Kde se narodil Jaroslav Faltýnek? Jaroslav Faltýnek se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Faltýnek třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Faltýnek i v jiné kategorii než je politici.