Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Faltýnek? Životopis Jaroslav Faltýnek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jaroslav Faltýnek?

Kdo je Jaroslav Faltýnek? Životopis, informace, biografie, politici

Jaroslav Faltýnek je politik a manažer. Je členem představenstva Agrofertu, působí také jako zastupitel a poslanec. Jako poslanec je předsedou Poslaneckého klubu hnutí ANO 2011. V této straně se stal též prvním místopředsedou.
Jaroslav Faltýnek je absolventem VŠ zemědělské v Brně. Pracoval jako agronom a později se stal ředitelem Agrární komory v Prostějově. Jako ředitel a člen představenstva působil i v dalších podnicích.Kdo je Jaroslav Faltýnek? Životopis Jaroslav Faltýnek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jaroslav Faltýnek

Národnost: česká
Datum narození: 28. dubna 1962
Místo narození: Prostějov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaroslav Faltýnek sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Obrtlík? Rozumíte pojmu Pneumotorax? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kloaka? Znáte pojem Salajka?

Klíčová slova: lexikon, kde se narodil Jaroslav Faltýnek?, život, biografie, Jaroslav Faltýnek, kdo je Jaroslav Faltýnek?, životopis, místo narození, osobnosti, národnost, zajímavosti, Jaroslav Faltýnek, informace, wiki, vysvětlení, wikipedie

Pojem Jaroslav Faltýnek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Faltýnek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Jaroslav Faltýnek ve Wikislovníku

Vyhledat termín Jaroslav Faltýnek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Jaroslav Faltýnek na Youtube

Najít termín Jaroslav Faltýnek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Faltýnek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslav Faltýnek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Kdy se narodil Jaroslav Faltýnek? Kde se narodil Jaroslav Faltýnek? Jaroslav Faltýnek se nachází v kategorii Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Jaroslav Faltýnek dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Faltýnek i v jiné kategorii než je politici.