Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Životopis Jaroslav Faltýnek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslav Faltýnek?

Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Stručný životopis

Jaroslav Faltýnek je politik a manažer. Je členem představenstva Agrofertu, působí také jako zastupitel a poslanec. Jako poslanec je předsedou Poslaneckého klubu hnutí ANO 2011. V této straně se stal též prvním místopředsedou.
Jaroslav Faltýnek je absolventem VŠ zemědělské v Brně. Pracoval jako agronom a později se stal ředitelem Agrární komory v Prostějově. Jako ředitel a člen představenstva působil i v dalších podnicích.Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Životopis Jaroslav Faltýnek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jaroslav Faltýnek

Národnost: česká
Datum narození: 28. dubna 1962
Místo narození: Prostějov

Zaujala vás biografie osobnosti Jaroslav Faltýnek? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Koroze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Metastáza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adekvátní? Víte co je Pouť?

Klíčová slova: význam slova, slovo, synonymum, vysvětlení, popis, politici, popis, pojem, definice, heslo, Jaroslav Faltýnek, formulace, co znamená, přesný význam, kdo to je, význam

Pojem Jaroslav Faltýnek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jaroslav Faltýnek lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Faltýnek ve Wikimedia Commons

Najít heslo Jaroslav Faltýnek ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Jaroslav Faltýnek na Google.cz

Hledat termín Jaroslav Faltýnek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Faltýnek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslav Faltýnek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Kdo to byl Jaroslav Faltýnek? Kdy se narodil Jaroslav Faltýnek? Kde se narodil Jaroslav Faltýnek? Jaroslav Faltýnek patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Faltýnek kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Faltýnek i v jiné kategorii než je politici.