Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Životopis Jaroslav Faltýnek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslav Faltýnek?

Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Stručný životopis

Jaroslav Faltýnek je politik a manažer. Je členem představenstva Agrofertu, působí také jako zastupitel a poslanec. Jako poslanec je předsedou Poslaneckého klubu hnutí ANO 2011. V této straně se stal též prvním místopředsedou.
Jaroslav Faltýnek je absolventem VŠ zemědělské v Brně. Pracoval jako agronom a později se stal ředitelem Agrární komory v Prostějově. Jako ředitel a člen představenstva působil i v dalších podnicích.Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Životopis Jaroslav Faltýnek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jaroslav Faltýnek

Národnost: česká
Datum narození: 28. dubna 1962
Místo narození: Prostějov

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaroslav Faltýnek s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Koroze? Víte, co je to Dystonie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adekvátní? Rozumíte pojmu SJM?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, politici, Jaroslav Faltýnek, popis, slovo, heslo, kdo to je, odborný výraz, vysvětlení, informace, formulace, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, význam slova

Pojem Jaroslav Faltýnek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Jaroslav Faltýnek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Jaroslav Faltýnek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Faltýnek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jaroslav Faltýnek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Faltýnek například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Jaroslav Faltýnek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaroslav Faltýnek? Kdo to byl Jaroslav Faltýnek? Kdy se narodil Jaroslav Faltýnek? Kde se narodil Jaroslav Faltýnek? Jaroslav Faltýnek je v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Faltýnek kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Faltýnek i v jiné kategorii než je politici.