Kdo je to?
Kdo je Anna Kellnerová? Životopis Anna Kellnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Anna Kellnerová?

Kdo je Anna Kellnerová? Životopis, informace, biografie, sport

Anna Kellnerová je úspěšná parkurová jezdkyně a juniorská mistryně České republiky. Její otec byl Petr Kellner, nejbohatší člověk v ČR. Od dětství se pohybovala ve stájích a brzy se začala věnovat závodění. Na začátku kariéry ji trénoval bývalý jezdec Marek Javorský, od roku 2015 trénuje pod irskou jezdkyní Jessicou Kurten. V roce 2012 získala v juniorské kategorii mistrovský titul v družstvu a o rok později jako jednotlivec. V roce 2014 přestoupila do kategorie mladých jezdců a vyhrála další dva tituly. Českou republiku pravidelně reprezentuje na mezinárodních soutěžích. Úspěšná byla zejména v sérii závodů Global Champions League. V roce 2021 se zúčastnila olympijských her s klisnou Catch Me If You Can, na které jezdí od roku 2018, ale do finálové fáze nepostoupila. Příprava na olympiádu byla psychicky náročná, protože na začátku roku její otec při nehodně tragicky zahynul.
Od roku 2017 je jejím partnerem podnikatel Daniel Křetínský, který se v žebříčku nejbohatších Čechů pohybuje na prvních místech a spoluvlastní pražskou Spartu. Kellnerová je známá pracovitostí, kterou práce s koňmi vyžaduje. Navzdory tomu, že je dcerou slavného a bohatého otce, mediální slávě se dlouho vyhýbala. Petr Kellner totiž pečlivě chránil soukromí sebe i své rodiny. Postupně se ale dostávala do povědomí veřejnosti, zejména díky jezdecké kariéře. Vedle závodnické dráhy se věnuje univerzitnímu studiu byznys managementu. Při výběru studia hrálo roli rodinné zázemí a budoucí možnost částečně převzít řízení podniků. Vedle koňských závodů sleduje tenis nebo fotbal, jejím sportovním vzorem je brankář Petr Čech.Kdo je Anna Kellnerová? Životopis Anna Kellnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Anna Kellnerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1996
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anna Kellnerová sdílet s ostatnímina specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Podzim? Vzpomněli byste si co znamená slovo Autenticita? Znáte definici termínu IrfanView? Víte co je Rula?

Klíčová slova: kdy se narodila Anna Kellnerová?, sport, zajímavosti, život, osobnosti, národnost, osobnost, kde se narodila Anna Kellnerová?, lexikon, wiki, kdo je Anna Kellnerová?, Anna Kellnerová, biografie, narození, popis, wikipedie

Pojem Anna Kellnerová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Anna Kellnerová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Anna Kellnerová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Anna Kellnerová na Google.cz

Hledat výraz Anna Kellnerová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Anna Kellnerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Anna Kellnerová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Kellnerová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Anna Kellnerová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Anna Kellnerová? Kdy se narodila Anna Kellnerová? Kde se narodila Anna Kellnerová? Anna Kellnerová se nachází v sekci Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Anna Kellnerová třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Kellnerová i v jiné kategorii než je sport.