Kdo je to?
Kdo je to Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Co znamená a jaký je význam slova Cikán?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cikán? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cikán sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Muzikál? Pamatujete si definici pojmu Appeasement? Víte co je Brakická voda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ascites?

Klíčová slova: význam slova, slovo, odborný výraz, popis, význam pojmu, původ slova, vysvětlení, etymologie, národnost, přesný výraz, význam, přesný význam, wikipedie, wiki, co znamená, pojem

Pojem Cikán je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Cikán na Google obrázcích

Najít slovo Cikán ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cikán ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Cikán ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Cikán na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikán například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cikán

Nyní již víte Kdo je to Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán patří do sekce Národnost

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, termín, výraz, heslo kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Cikán i v jiné sekci než v národnost.