Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Jaký je význam slova Cikán? Co to znamená?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Definici slova Cikán můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bronz? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektronka? Víte co je Kaki? Znáte termín Dropbox?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, popis, wiki, lexikon, informace, slovo, co je to Cikán?, heslo, Cikán, význam pojmu, význam, přesný význam, termín, etymologie, formulace

Pojem Cikán je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Cikán lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Cikán ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Cikán ve Wikislovníku

Najít termín Cikán ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Cikán na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikán například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Cikán, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cikán? Kdo to byl Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán se nachází v sekci národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v národnost.