Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Jaký je význam slova Cikán? Co to znamená?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Cikán? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bronz? Vzpomenete si na definici slova Obřízka? Víte co je Kaki? Vzpomněli byste si na význam slova Modurit?

Klíčová slova: definice, co znamená, slovo, přesný význam, wiki, co je to Cikán?, heslo, synonymum, kdo to je, popis, pojem, Cikán, kdo je Cikán?, popis, vysvětlení, formulace

Pojem Cikán je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Cikán doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Cikán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Cikán ve Wikislovníku

Hledat pojem Cikán na Google.cz

Najít heslo Cikán ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikán například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cikán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cikán? Kdo to byl Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán je v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než národnost.