Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Jaký je význam slova Cikán? Co to znamená?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Cikán? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polyneuropatie? Vzpomenete si na definici slova THC? Víte co je Hysterektomie? Vzpomněli byste si na význam slova Refinancování?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, přesný význam, co je to Cikán?, význam slova, lexikon, význam, informace, wiki, co znamená, vysvětlení, kdo to je, slovo, pojem, formulace, kdo je Cikán?

Pojem Cikán je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cikán zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Cikán ve Wikislovníku

Hledat pojem Cikán ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Cikán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Cikán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikán například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Cikán, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cikán? Kdo to byl Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán je v kategorii národnost. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v národnost.