Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Jaký je význam slova Cikán? Co to znamená?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Definici slova Cikán můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polyneuropatie? Víte, co je to Fettuccine? Víte co je Hysterektomie? Rozumíte pojmu Živáňská pečeně?

Klíčová slova: popis, synonymum, definice, etymologie, význam pojmu, pojem, přesný výraz, slovo, vysvětlení, co znamená, lexikon, Cikán, přesný význam, heslo, informace, význam

Pojem Cikán je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Cikán

Vyhledat slovo Cikán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Cikán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Cikán ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Cikán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cikán

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cikán? Kdo to byl Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán patří do sekce národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než národnost).