Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Jaký je význam slova Cikán? Co to znamená?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Cikán? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polyneuropatie? Pamatujete si definici pojmu Dědičný hřích? Víte co je Hysterektomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Honorář?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Cikán?, Cikán, přesný výraz, definice, vysvětlení, význam, národnost, popis, kdo to je, synonymum, popis, původ slova, termín, heslo, slovo

Pojem Cikán je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Cikán v následujících zdrojích

Hledat heslo Cikán ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Cikán ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Cikán ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Cikán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikán například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Cikán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Cikán? Kdo to byl Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán se nachází v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než národnost.