Kdo je to?
Kdo je to Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Jaký je význam slova Cikán? Co to znamená?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cikán? Lidé, národnost

Zaujala vás definice slova Cikán? Pak se o tuto stránku podělte s jinými lidmiprostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Brownfield? Pamatujete si definici pojmu Lombardní sazba? Víte co je Karneval? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konformita?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, co znamená, význam slova, informace, slovo, význam pojmu, synonymum, termín, Cikán, národnost, přesný výraz, význam, přesný význam, odborný výraz, pojem

Pojem Cikán je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo Cikán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Cikán na Youtube

Zkusit najít Cikán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Cikán ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cikán ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikán například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cikán

Právě jste zjistili Kdo je to Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán je v kategorii Národnost

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Čerstvé informace hledejte pojem, text, definici, například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Cikán i v jiné sekci než je kategorie národnost.