Kdo je to?
Kdo je to Tlustoprd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tlustoprd? Lidé, hanlivé

Tlustoprd

Jaký je význam slova Tlustoprd? Co to znamená?

Tlustoprd je hanlivé pojmenování tlustého nebo obtloustlého člověka. Jinak se mu říká také cvalík, bařtipán, buřt, valibuk nebo masňák.
Tlustoprd bývá často předmětem posměchu svého okolí, protože je neohrabaný, těžce se pohybuje, rychle se zadýchá, trpí přehnaným pocením a má výrazné zdravotní problémy, jako jsou cukrovka, zvýšený cholesterol neb krevní tlak.


Kdo je to Tlustoprd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tlustoprd? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Tlustoprd můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Hypertonický nápoj? Pamatujete si definici pojmu GSM? Rozumíte pojmu Podíl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Široká koalice?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, synonymum, slovo, pojem, etymologie, odborný výraz, přesný výraz, wiki, lexikon, co znamená, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, význam, Tlustoprd

Pojem Tlustoprd je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Tlustoprd

Zkusit najít heslo Tlustoprd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Tlustoprd ve Wikipedii

Zkusit najít Tlustoprd ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tlustoprd ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Tlustoprd ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tlustoprd například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Tlustoprd, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Tlustoprd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tlustoprd? Definice pojmu Tlustoprd je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní kluk, tlustoprd, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Tlustoprd i jinde než v sekci než v hanlivé.