Kdo je to?
Kdo je to, byl Tlustoprd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlustoprd? Lidé, hanlivé

Kdo je to Tlustoprd?

Co znamená a jaký je význam slova Tlustoprd?

Tlustoprd je hanlivé pojmenování tlustého nebo obtloustlého člověka. Jinak se mu říká také cvalík, bařtipán, buřt, valibuk nebo masňák.
Tlustoprd bývá často předmětem posměchu svého okolí, protože je neohrabaný, těžce se pohybuje, rychle se zadýchá, trpí přehnaným pocením a má výrazné zdravotní problémy, jako jsou cukrovka, zvýšený cholesterol neb krevní tlak.Kdo je to, byl Tlustoprd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlustoprd? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Tlustoprd? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Přepona? Znáte termín CHKO? Rozumíte pojmu Kinezioterapie? Víte, co je to Rektifikovaná dlažba?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, vysvětlení, význam, popis, hanlivé, synonymum, wiki, lexikon, informace, co znamená, odborný výraz, pojem, kdo je Tlustoprd?, termín, co je to Tlustoprd?

Pojem Tlustoprd je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tlustoprd

Hledat videa s názvem Tlustoprd na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tlustoprd ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Tlustoprd ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Tlustoprd ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tlustoprd například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Tlustoprd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tlustoprd? Kdo to byl Tlustoprd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tlustoprd? Definice pojmu Tlustoprd se nachází v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.