Kdo je to?
Kdo je to, byl Všivák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všivák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Všivák?

Jaký je význam slova Všivák? Co to znamená?

Všivák je hanlivé označení pro takového člověka, který je falešný a jeho chování je často podlé. Pojmenování vychází z přirovnání k parazitujícímu hmyzu.
Všivák bývá nazýván i ničenou, neřádem, darebákem nebo ještě silnějšími vulgarizmy. Takový člověk nejen že zneužívá ostatní, ale ještě je jim krajně nepříjemný a ztěžuje jim život podobně, jako parazitující živočich.Kdo je to, byl Všivák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všivák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Všivák se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Stupnice? Vzpomenete si na definici slova ZPS? Vzpomenete si na definici slova Rašelina? Vzpomněli byste si na význam slova Warez?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, pojem, odborný výraz, wiki, termín, význam slova, Všivák, definice, formulace, původ slova, popis, co je to Všivák?, přesný výraz, hanlivé, kdo je Všivák?

Pojem Všivák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Všivák ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Všivák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Všivák ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Všivák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Všivák například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Všivák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Všivák? Kdo to byl Všivák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všivák? Definice pojmu Všivák je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Všivák i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.