Kdo je to?
Kdo je to Všivák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Všivák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Všivák?

Jaký je význam slova Všivák? Co to znamená?

Všivák je hanlivé označení pro takového člověka, který je falešný a jeho chování je často podlé. Pojmenování vychází z přirovnání k parazitujícímu hmyzu.
Všivák bývá nazýván i ničenou, neřádem, darebákem nebo ještě silnějšími vulgarizmy. Takový člověk nejen že zneužívá ostatní, ale ještě je jim krajně nepříjemný a ztěžuje jim život podobně, jako parazitující živočich.


Kdo je to Všivák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Všivák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Všivák s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Impetigo? Znáte definici termínu Osnova? Vzpomenete si na definici slova WinZip? Pamatujete si definici pojmu Azulen?

Klíčová slova: přesný význam, popis, co znamená, vysvětlení, wikipedie, Všivák, formulace, přesný výraz, synonymum, původ slova, lexikon, wiki, slovo, informace, hanlivé, Všivák

Pojem Všivák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Všivák

Zkusit najít heslo Všivák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Všivák ve Wikipedii

Vyhledat pojem Všivák ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Všivák na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Všivák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Všivák například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Všivák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Všivák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všivák? Definice pojmu Všivák se nachází v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme taktéž hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Všivák hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).