Kdo je to?
Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kozomrd?

Co znamená a jaký je význam slova Kozomrd?

Kozomrd je velmi vulgární pojmenování takového jedince, který provozuje sexuální styk s kozlem nebo kozou. Obecně se používá i tam, kde chce autor urazit toho, kdo se chová podle jeho názoru zvráceně.
Často jsou tak uráženi i někteří příslušníci muslimských národů, výraz používají i kontroverzní umělci a jako urážka se výraz kozomrd stal i předmětem soudních sporů.


Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kozomrd? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo SSL? Vzpomněli byste si co označuje výraz Horseball? Víte, co je to Ex offo? Znáte termín Ppm?

Klíčová slova: heslo, popis, odborný výraz, slovo, termín, pojem, kdo je Kozomrd?, co je to Kozomrd?, informace, význam slova, vysvětlení, původ slova, Kozomrd, význam, kdo to je, formulace

Pojem Kozomrd je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Kozomrd ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Kozomrd ve Wikislovníku

Najít termín Kozomrd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Kozomrd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kozomrd například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Kozomrd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kozomrd? Kdo to byl Kozomrd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kozomrd? Definice pojmu Kozomrd je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.