Kdo je to?
Kdo je to Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kozomrd? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kozomrd?

Co znamená a jaký je význam slova Kozomrd?

Kozomrd je velmi vulgární pojmenování takového jedince, který provozuje sexuální styk s kozlem nebo kozou. Obecně se používá i tam, kde chce autor urazit toho, kdo se chová podle jeho názoru zvráceně.
Často jsou tak uráženi i někteří příslušníci muslimských národů, výraz používají i kontroverzní umělci a jako urážka se výraz kozomrd stal i předmětem soudních sporů.


Kdo je to Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kozomrd? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Kozomrd s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Červené maso? Pamatujete si definici pojmu Propolis? Víte, co je to Mexická káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo IKEM?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, informace, původ slova, formulace, wiki, hanlivé, Kozomrd, termín, význam slova, přesný výraz, přesný význam, co znamená, přesný výraz, etymologie, synonymum

Pojem Kozomrd je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kozomrd zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Kozomrd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kozomrd ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Kozomrd ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Kozomrd ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kozomrd na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kozomrd například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Kozomrd, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Kozomrd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kozomrd? Definice pojmu Kozomrd patří do kategorie Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Kozomrd i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.