Kdo je to?
Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kozomrd?

Co znamená a jaký je význam slova Kozomrd?

Kozomrd je velmi vulgární pojmenování takového jedince, který provozuje sexuální styk s kozlem nebo kozou. Obecně se používá i tam, kde chce autor urazit toho, kdo se chová podle jeho názoru zvráceně.
Často jsou tak uráženi i někteří příslušníci muslimských národů, výraz používají i kontroverzní umělci a jako urážka se výraz kozomrd stal i předmětem soudních sporů.Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Definici slova Kozomrd můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Didaktika? Znáte definici termínu Graviola? Víte, co je to Rodinný dům? Pamatujete si definici pojmu Jantar?

Klíčová slova: kdo je Kozomrd?, odborný výraz, hanlivé, definice, přesný výraz, popis, etymologie, co znamená, slovo, termín, formulace, co je to Kozomrd?, popis, vysvětlení, kdo to je, význam

Pojem Kozomrd je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kozomrd

Hledat videa s názvem Kozomrd na Youtube

Vyhledat slovo Kozomrd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Kozomrd ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Kozomrd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kozomrd například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kozomrd, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kozomrd? Kdo to byl Kozomrd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kozomrd? Definice pojmu Kozomrd se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.