Kdo je to?
Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kozomrd?

Co znamená a jaký je význam slova Kozomrd?

Kozomrd je velmi vulgární pojmenování takového jedince, který provozuje sexuální styk s kozlem nebo kozou. Obecně se používá i tam, kde chce autor urazit toho, kdo se chová podle jeho názoru zvráceně.
Často jsou tak uráženi i někteří příslušníci muslimských národů, výraz používají i kontroverzní umělci a jako urážka se výraz kozomrd stal i předmětem soudních sporů.


Kdo je to, byl Kozomrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kozomrd? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Kozomrd? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Červené maso? Rozumíte pojmu Udržitelný rozvoj? Víte, co je to Vinkulace? Znáte pojem Eugenika?

Klíčová slova: wiki, lexikon, význam pojmu, význam, kdo to je, co je to Kozomrd?, termín, informace, přesný výraz, přesný význam, slovo, pojem, co znamená, popis, definice, Kozomrd

Pojem Kozomrd je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kozomrd v následujících zdrojích

Najít heslo Kozomrd ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Kozomrd ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kozomrd na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Kozomrd ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kozomrd například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Kozomrd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kozomrd? Kdo to byl Kozomrd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kozomrd? Definice pojmu Kozomrd se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Kozomrd i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.