Kdo je to?
Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Kdo je to Investor?

Jaký je význam slova Investor? Co to znamená?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Definici slova Investor můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Národ? Víte, co je to Skript? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kontumace? Rozumíte pojmu Věta jednoduchá?

Klíčová slova: heslo, etymologie, význam, kdo je Investor?, slovo, význam slova, Investor, přesný výraz, termín, co znamená, synonymum, popis, vysvětlení, přesný význam, co je to Investor?, popis

Pojem Investor je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Investor

Hledat videa s názvem Investor na Youtube

Hledat výraz Investor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Investor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Investor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Investor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Investor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Investor? Kdo to byl Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor patří do sekce podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Investor i v jiných kategoriích (než podnikání).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.