Kdo je to?
Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Kdo je to Investor?

Jaký je význam slova Investor? Co to znamená?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Investor s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Národ? Znáte pojem Pyrám? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jilm? Vzpomenete si na definici slova Luxfera?

Klíčová slova: odborný výraz, podnikání, Investor, co znamená, formulace, lexikon, termín, přesný význam, co je to Investor?, informace, heslo, definice, význam, etymologie, wiki, vysvětlení

Pojem Investor je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Investor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Investor na Youtube

Hledat heslo Investor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Investor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Investor například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Investor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Investor? Kdo to byl Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor se nachází v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Investor i v jiné kategorii než je sekce podnikání.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.