Kdo je to?
Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Kdo je to Investor?

Jaký je význam slova Investor? Co to znamená?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Investor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Národ? Znáte definici termínu Creatin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kontumace? Pamatujete si definici pojmu Upgrade?

Klíčová slova: Investor, definice, přesný význam, vysvětlení, co je to Investor?, slovo, termín, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, popis, význam slova, wiki, informace, pojem, co znamená

Pojem Investor je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Investor v následujících zdrojích

Najít výraz Investor ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Investor ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Investor ve Wikislovníku

Najít heslo Investor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Investor například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Investor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Investor? Kdo to byl Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor je v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než podnikání.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.