Kdo je to?
Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Kdo je to Investor?

Jaký je význam slova Investor? Co to znamená?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Investor? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Národ? Znáte termín Arduino? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jilm? Víte, co je to Tantrická masáž?

Klíčová slova: kdo je Investor?, popis, lexikon, formulace, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, termín, co znamená, význam, Investor, význam pojmu, odborný výraz, slovo, co je to Investor?, podnikání

Pojem Investor je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Investor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Investor na Google.cz

Zkusit najít slovo Investor ve Wikipedii

Vyhledat pojem Investor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Investor například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Investor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Investor? Kdo to byl Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor je v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci podnikání.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.