Kdo je to?
Kdo je to Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Investor? Lidé, podnikání

Investor

Jaký je význam slova Investor? Co to znamená?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Investor? Lidé, podnikání

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Airsoft? Znáte pojem Česle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deflegmátor? Vzpomenete si na definici slova Interview?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, termín, vysvětlení, formulace, wikipedie, wiki, přesný výraz, co znamená, synonymum, Investor, význam, přesný význam, odborný výraz, Investor, popis

Pojem Investor je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Investor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Investor ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Investor ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Investor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Investor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Investor například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Investor, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor patří do kategorie Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Podnikání).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.