Kdo je to?
Kdo je to Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Investor? Lidé, podnikání

Kdo je to Investor?

Co znamená a jaký je význam slova Investor?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Investor? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Investor? s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Marže? Rozumíte pojmu Drobný hmotný majetek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Apsida? Znáte pojem Klopka?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, přesný výraz, slovo, definice, Investor, synonymum, wikipedie, význam, co znamená, vysvětlení, heslo, přesný výraz, původ slova, význam slova, přesný význam

Pojem Investor je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Investor

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Investor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Investor ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Investor na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Investor na Youtube

Zkusit najít pojem Investor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Investor například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Investor, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor patří do sekce Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.