Kdo je to?
Kdo je to Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Investor? Lidé, podnikání

Kdo je to Investor?

Jaký je význam slova Investor? Co to znamená?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Investor? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Investor? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Marže? Víte co je Miserere? Vzpomněli byste si co označuje výraz Apsida? Vzpomněli byste si co označuje výraz Forex?

Klíčová slova: pojem, informace, význam, formulace, odborný výraz, vysvětlení, popis, podnikání, podnikání, význam pojmu, přesný význam, definice, přesný výraz, lexikon, Investor, heslo

Pojem Investor je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Investor ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Investor ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Investor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Investor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Investor například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Investor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor je v kategorii Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Podnikání.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.