Kdo je to?
Kdo je to Vymaštěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vymaštěnec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Vymaštěnec?

Jaký je význam slova Vymaštěnec? Co to znamená?

Vymaštěnec je pojmenování člověka, který se projevuje takovým způsobem, že je možno pochybovat o jeho zdravém rozumu. V určitých situacích se chová hloupě nebo bláznivě.
Vymaštěnec může být i otravný až agresivní. Jeho projev je někdy těžko srozumitelný, může říkat i nesmysly. Jeho okolí jím většinou opovrhuje.


Kdo je to Vymaštěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vymaštěnec? Lidé, hanlivé

Definici slova Vymaštěnec můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Fosfor? Rozumíte pojmu Přísudek? Víte co je Roaming? Znáte pojem Vysokoškolský index?

Klíčová slova: slovo, wiki, formulace, pojem, informace, wikipedie, přesný význam, etymologie, heslo, přesný výraz, původ slova, termín, popis, lexikon, hanlivé, význam pojmu

Pojem Vymaštěnec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Vymaštěnec ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Vymaštěnec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Vymaštěnec na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Vymaštěnec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Vymaštěnec ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vymaštěnec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vymaštěnec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Vymaštěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vymaštěnec? Definice pojmu Vymaštěnec je v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.