Kdo je to?
Kdo je to Vymaštěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vymaštěnec? Lidé, hanlivé

Vymaštěnec

Jaký je význam slova Vymaštěnec? Co to znamená?

Vymaštěnec je pojmenování člověka, který se projevuje takovým způsobem, že je možno pochybovat o jeho zdravém rozumu. V určitých situacích se chová hloupě nebo bláznivě.
Vymaštěnec může být i otravný až agresivní. Jeho projev je někdy těžko srozumitelný, může říkat i nesmysly. Jeho okolí jím většinou opovrhuje.


Kdo je to Vymaštěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vymaštěnec? Lidé, hanlivé

Tento text (Vymaštěnec) můžete sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Pašmína? Víte, co je to Bixenon? Víte co je Ájurvédská masáž? Rozumíte pojmu Obřízka?

Klíčová slova: etymologie, hanlivé, definice, přesný výraz, Vymaštěnec, odborný výraz, význam, wikipedie, wiki, pojem, informace, popis, synonymum, význam slova, co znamená, formulace

Pojem Vymaštěnec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Vymaštěnec na Google.cz

Najít slovo Vymaštěnec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vymaštěnec ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Vymaštěnec ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Vymaštěnec na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Vymaštěnec například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vymaštěnec

Právě jste zjistili Kdo je to Vymaštěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vymaštěnec? Definice pojmu Vymaštěnec patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.