Kdo je to?
Kdo je to Obhájce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obhájce? Lidé, profese

Obhájce

Jaký je význam slova Obhájce? Co to znamená?

Obhájce je advokát, který v trestním řízení zastupuje osobu, proti které je toto řízení vedeno.
Obhájce je právní zástupce, který danou osobu zastupuje v trestním řízení a v rámci platných zákonů a procesních pravidel jedná v její prospěch tak, aby byl obviněný zbaven viny nebo byla jeho vina zmírněna. Obhájce se účastní vyšetřovacích úkonů, smí nahlížet do spisu a účastní se spolu s obviněným celého procesu, kde ho zastupuje.
V českém prostředí má každý právo na obhájce - může si svého obhájce zvolit či mu bude přidělen (tzv. obhájce ex offo).
Obhájce či obhájkyně musí mít univerzitní právní vzdělání a splňovat další podmínky dané českými zákony.Kdo je to Obhájce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obhájce? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Obhájce? Pak se podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Lyrika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spotřební zboží? Pamatujete si definici pojmu Fréza? Znáte termín Apatie?

Klíčová slova: profese, původ slova, pojem, přesný význam, profese, přesný výraz, slovo, přesný výraz, význam slova, synonymum, popis, wiki, termín, formulace, wikipedie, co znamená

Pojem Obhájce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obhájce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Obhájce ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Obhájce ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Obhájce ve Wikipedii

Zkusit najít Obhájce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Obhájce například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obhájce

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Obhájce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obhájce? Definice pojmu Obhájce je v kategorii Profese

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Obhájce i v jiných kategoriích (než profese).