Kdo je to?
Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Bobošíková?

Kdo je to Jana Bobošíková? Stručný životopis

Jana Bobošíková je členka Nezařazených poslanců, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Českou republiku. Je nejen političkou, ale působila také jako redaktorka a moderátorka.
Jana Bobošíková je absolventkou VŠ ekonomické, věnovala se práci v médiích pro Český rozhlas, Českou televizi, TV Nova a publikovala své články v různých novinách i časopisech. V roce 2008 neúspěšně kandidovala na prezidentku České republiky.Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jana Bobošíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. srpna 1964

Tento text (Jana Bobošíková) můžete samozřejmě sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Karpální tunel? Znáte pojem DHCP? Pamatujete si definici pojmu Seborea? Vzpomenete si na definici slova De iure?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Jana Bobošíková?, novináři, význam pojmu, Jana Bobošíková, etymologie, formulace, pojem, lexikon, popis, význam, wiki, přesný význam, popis, informace, vysvětlení

Pojem Jana Bobošíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jana Bobošíková lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Jana Bobošíková ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jana Bobošíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Jana Bobošíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jana Bobošíková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Bobošíková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Bobošíková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jana Bobošíková? Kdo to byl Jana Bobošíková? Kdy se narodil Jana Bobošíková? Jana Bobošíková je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jana Bobošíková dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Bobošíková i v jiné kategorii než je novináři.