Kdo je to?
Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Bobošíková?

Kdo je to Jana Bobošíková? Stručný životopis

Jana Bobošíková je členka Nezařazených poslanců, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Českou republiku. Je nejen političkou, ale působila také jako redaktorka a moderátorka.
Jana Bobošíková je absolventkou VŠ ekonomické, věnovala se práci v médiích pro Český rozhlas, Českou televizi, TV Nova a publikovala své články v různých novinách i časopisech. V roce 2008 neúspěšně kandidovala na prezidentku České republiky.Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Jana Bobošíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. srpna 1964

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jana Bobošíková? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Karpální tunel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Homocystein? Pamatujete si definici pojmu Seborea? Víte co je Soucit?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, informace, wiki, popis, přesný význam, kdo je Jana Bobošíková?, formulace, kdo to je, novináři, původ slova, odborný výraz, co je to Jana Bobošíková?, heslo, slovo, význam

Pojem Jana Bobošíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Jana Bobošíková ve Wikislovníku

Najít slovo Jana Bobošíková ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Jana Bobošíková ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Jana Bobošíková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Bobošíková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jana Bobošíková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jana Bobošíková? Kdo to byl Jana Bobošíková? Kdy se narodil Jana Bobošíková? Jana Bobošíková je v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jana Bobošíková dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Bobošíková i v jiné kategorii než je novináři.