Kdo je to?
Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Bobošíková?

Kdo je to Jana Bobošíková? Stručný životopis

Jana Bobošíková je členka Nezařazených poslanců, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Českou republiku. Je nejen političkou, ale působila také jako redaktorka a moderátorka.
Jana Bobošíková je absolventkou VŠ ekonomické, věnovala se práci v médiích pro Český rozhlas, Českou televizi, TV Nova a publikovala své články v různých novinách i časopisech. V roce 2008 neúspěšně kandidovala na prezidentku České republiky.Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jana Bobošíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. srpna 1964

Zaujala vás biografie osobnosti Jana Bobošíková? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ask toolbar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Motto? Pamatujete si definici pojmu Globální oteplování? Znáte termín Hrubá stavba?

Klíčová slova: popis, etymologie, lexikon, význam, novináři, synonymum, co je to Jana Bobošíková?, vysvětlení, formulace, definice, co znamená, význam slova, Jana Bobošíková, slovo, wiki, odborný výraz

Pojem Jana Bobošíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Jana Bobošíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Jana Bobošíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Jana Bobošíková ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Jana Bobošíková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Bobošíková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Bobošíková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jana Bobošíková? Kdo to byl Jana Bobošíková? Kdy se narodil Jana Bobošíková? Jana Bobošíková se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jana Bobošíková např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Bobošíková i v jiné kategorii než je novináři.