Kdo je to?
Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Bobošíková?

Kdo je to Jana Bobošíková? Stručný životopis

Jana Bobošíková je členka Nezařazených poslanců, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Českou republiku. Je nejen političkou, ale působila také jako redaktorka a moderátorka.
Jana Bobošíková je absolventkou VŠ ekonomické, věnovala se práci v médiích pro Český rozhlas, Českou televizi, TV Nova a publikovala své články v různých novinách i časopisech. V roce 2008 neúspěšně kandidovala na prezidentku České republiky.Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Jana Bobošíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. srpna 1964

Líbí se stručný životopis s osobou Jana Bobošíková? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Antivirus? Víte co je ROFL? Pamatujete si definici pojmu Škrob? Vzpomněli byste si co označuje výraz Melancholik?

Klíčová slova: význam, informace, synonymum, pojem, definice, slovo, wiki, kdo je Jana Bobošíková?, původ slova, co znamená, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, novináři, formulace, popis

Pojem Jana Bobošíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jana Bobošíková

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Bobošíková ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jana Bobošíková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jana Bobošíková na Youtube

Najít heslo Jana Bobošíková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Bobošíková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Jana Bobošíková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jana Bobošíková? Kdo to byl Jana Bobošíková? Kdy se narodil Jana Bobošíková? Jana Bobošíková je v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jana Bobošíková kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Bobošíková i v jiné kategorii než je novináři.