Kdo je to?
Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Bobošíková?

Kdo je to Jana Bobošíková? Stručný životopis

Jana Bobošíková je členka Nezařazených poslanců, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Českou republiku. Je nejen političkou, ale působila také jako redaktorka a moderátorka.
Jana Bobošíková je absolventkou VŠ ekonomické, věnovala se práci v médiích pro Český rozhlas, Českou televizi, TV Nova a publikovala své články v různých novinách i časopisech. V roce 2008 neúspěšně kandidovala na prezidentku České republiky.Kdo je to Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jana Bobošíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. srpna 1964

Sdílejte tuto stránku s osobností Jana Bobošíková s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ask toolbar? Vzpomenete si na definici slova Mramor? Pamatujete si definici pojmu Globální oteplování? Vzpomněli byste si na význam slova Akumulátor?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, etymologie, heslo, lexikon, termín, význam slova, wiki, co je to Jana Bobošíková?, kdo je Jana Bobošíková?, popis, slovo, kdo to je, pojem, přesný výraz, původ slova

Pojem Jana Bobošíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Bobošíková ve Wikimedia Commons

Najít pojem Jana Bobošíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jana Bobošíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Jana Bobošíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Bobošíková například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jana Bobošíková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jana Bobošíková? Kdo to byl Jana Bobošíková? Kdy se narodil Jana Bobošíková? Jana Bobošíková je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jana Bobošíková třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Bobošíková i v jiné kategorii než je novináři.