Kdo je to?
Kdo je Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Jana Bobošíková

Kdo je Jana Bobošíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jana Bobošíková je členka Nezařazených poslanců, která působí jako poslankyně Evropského parlamentu za Českou republiku. Je nejen političkou, ale působila také jako redaktorka a moderátorka.
Jana Bobošíková je absolventkou VŠ ekonomické, věnovala se práci v médiích pro Český rozhlas, Českou televizi, TV Nova a publikovala své články v různých novinách i časopisech. V roce 2008 neúspěšně kandidovala na prezidentku České republiky.Kdo je Jana Bobošíková? Životopis Jana Bobošíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Jana Bobošíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. srpna 1964

Líbí se stručný životopis s osobou Jana Bobošíková? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Zánět? Vzpomněli byste si na význam slova Hardware? Pamatujete si definici pojmu Vaječný likér? Znáte definici termínu Dual sim?

Klíčová slova: popis, národnost, datum narození, zajímavosti, informace, kdy se narodila Jana Bobošíková?, novináři, vysvětlení, osobnost, wiki, biografie, Jana Bobošíková, kdo je Jana Bobošíková?, Jana Bobošíková, novináři, osobnosti

Pojem Jana Bobošíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Jana Bobošíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Jana Bobošíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Jana Bobošíková ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Jana Bobošíková ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Jana Bobošíková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Bobošíková například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jana Bobošíková?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Jana Bobošíková? Kdy se narodila Jana Bobošíková? Jana Bobošíková je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, autorka, jana Bobošíková, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Jana Bobošíková například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Bobošíková i v jiné kategorii než je novináři.