Kdo je to?
Kdo je Anthony Delon? Životopis Anthony Delon, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Anthony Delon

Kdo je Anthony Delon? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Anthony Delon je americko-francouzský filmový, divadelní a seriálový herec, syn slavného francouzského herce Alaina Delona a herečky Nathalie Delon. Delon se narodil v Los Angeles v Kalifornii francouzským hercům Alainu Delonovi a Nathalii Delon. S rodiči v Los Angeles žil jeden rok a poté se s nimi vrátil do Francie. Když měl Anthony čtyři roky, jeho rodiče se rozvedli a následně se o něj starala jeho matka Nathalie. Mladý Delon začal později navštěvovat prestižní pařížskou dvojjazyčnou školu Ecole Active. Poté Anthony začal být rozmazlený a nezvladatelný. Otec Alain syna nejprve umístil do vojenské internátní škole v Le Moncel, ze které záhy Anthony utekl a vrátil se zpět domů. O chvíli později se opět jeho chování zhoršilo a otec jej zapsal na internátní školu, ze které byl Anthony vyhozen. Následovala internátní škola ve Val de Marne. Tuto školu Anthony dokončil s poměrně dobrým prospěchem.
Po škole odjel do Londýna, kde pracoval jako žurnalista. Dokonce se dostal s prací do Nigérie, kde natáčel dokument o vojenské diktatuře v zemi.
Následně se vrátil zpět do Francie a jen tak pro zábavu ukradl auto značky BMW. Policie jej zadržela a nalezla u něj pistoli. Odpykal si měsíční trest ve vězení v Bois d’Arcy. Po návratu z vězení začal podnikat s koženým oblečením a teprve v 19 letech se stal velmi úspěšným obchodníkem. Obchody rozšířil o noční podniky v Paříži, kvůli kterým se mafie pokusila zabít jeho obchodního partnera. Proto se Delon přesunul do USA do New Yorku.
Ve filmu Anthony Delon debutoval v roce 1985 ve snímku Trn v srdci. Následovaly snímky Kronika ohlášené smrti (1987) a několik francouzských a italských filmů. Doposud si zahrál ve více než 20 filmech. Dále se objevil v televizních seriálech a s herečkou Isabell Pasco po Evropě vystupoval s divadelní hrou South.
V Los Angeles rok a půl studoval a věnoval se psaní. Po lehčí nehodě na motorce se vrátil do Francie, kde se zúčastnil automobilového závodu v Le Mans (skončil v první desítce). Zúčastnil se několika dalších mistrovství Francie.
Anthony Delon byl několikrát ženatý a má cekem tři děti (Alyson Le Borges, Lou Delon, Liv Delon).
Vlastní produkční společnost s názvem ALD, zabývá se buddhistickou filosofií a zajímá se o životní prostředí.Kdo je Anthony Delon? Životopis Anthony Delon, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Anthony Delon

Národnost: americká
Datum narození: 30. 9. 1964
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Anthony Delon? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Překotné myšlení? Znáte termín Remdesivir? Víte, co je to Alias? Víte, co je to Věrnost?

Klíčová slova: lexikon, kde se narodil Anthony Delon?, wiki, datum narození, Anthony Delon, kdy se narodil Anthony Delon?, biografie, informace, Anthony Delon, národnost, životopis, osobnost, herectví, popis, narození, vysvětlení

Pojem Anthony Delon je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Anthony Delon

Najít termín Anthony Delon v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Anthony Delon na Google.cz

Hledat výraz Anthony Delon na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Anthony Delon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Anthony Delon ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anthony Delon například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anthony Delon

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Anthony Delon? Kdy se narodil Anthony Delon? Kde se narodil Anthony Delon? Anthony Delon se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, skořicové vlasy, anthony Delon, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Anthony Delon dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anthony Delon i v jiné kategorii než je herectví.