Kdo je to?
Kdo je to Aparátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aparátník? Lidé, hanlivé

Aparátník

Jaký je význam slova Aparátník? Co to znamená?

Aparátník je hanlivé označení pro člověka, který pracuje v nějaké organizaci a kontroluje dodržování předpisů, nařízení, kontroluje smyšlení lidí v dané organizaci. Původ slova najdeme v podstatném jméně rodu mužského aparát, k němuž se přidá přípona -ník, a vznikne podstatné jméno rodu mužského aparátník. Aparátník byl dříve součástí politické strany, organizace, mohl být součástí politického režimu. Kontroloval dodržování pravidel, zda se dodržuje smýšlení politické strany. Synonyma pro slovo „aparátník“ jsou kontrolor, ideolog, tajnej, fízl, dogmatik, funkcionář, posluha, dohlížitel.


Kdo je to Aparátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aparátník? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Aparátník můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Legionella? Pamatujete si definici pojmu Aperitiv? Vzpomněli byste si co znamená slovo Antika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ombudsman?

Klíčová slova: význam slova, formulace, synonymum, Aparátník, význam, původ slova, Aparátník, vysvětlení, přesný význam, heslo, wiki, definice, wikipedie, termín, informace, hanlivé

Pojem Aparátník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Aparátník zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Aparátník ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aparátník ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Aparátník na Google obrázcích

Najít termín Aparátník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Aparátník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Aparátník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Aparátník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Aparátník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aparátník? Definice pojmu Aparátník je v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.