Kdo je to?
Kdo je to Aparátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aparátník? Lidé, hanlivé

Aparátník

Co znamená a jaký je význam slova Aparátník?

Aparátník je hanlivé označení pro člověka, který pracuje v nějaké organizaci a kontroluje dodržování předpisů, nařízení, kontroluje smyšlení lidí v dané organizaci. Původ slova najdeme v podstatném jméně rodu mužského aparát, k němuž se přidá přípona -ník, a vznikne podstatné jméno rodu mužského aparátník. Aparátník byl dříve součástí politické strany, organizace, mohl být součástí politického režimu. Kontroloval dodržování pravidel, zda se dodržuje smýšlení politické strany. Synonyma pro slovo „aparátník“ jsou kontrolor, ideolog, tajnej, fízl, dogmatik, funkcionář, posluha, dohlížitel.


Kdo je to Aparátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aparátník? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Aparátník se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Binární opce? Vzpomněli byste si na význam slova Rula? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konfigurace? Znáte definici termínu Gorgonzola?

Klíčová slova: význam, lexikon, formulace, popis, wikipedie, synonymum, informace, přesný výraz, termín, význam slova, přesný význam, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, slovo, původ slova

Pojem Aparátník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Aparátník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Aparátník na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aparátník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Aparátník ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Aparátník na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Aparátník například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Aparátník, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Aparátník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aparátník? Definice pojmu Aparátník je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní dívka, aparátník, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít informace výraz,heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Aparátník hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).