Kdo je to?
Kdo je to Hutník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hutník? Lidé, profese

Hutník

Co znamená a jaký je význam slova Hutník?

Hutník je pracovník pracující v hutním průmyslu, který se věnuje výrobě a zpracování železa, oceli a dalších kovů.
Práci hutníka můžeme dále dělit na několik různých profesí. Obecně však jde o zpracování surového železa, případně o zpracování neželezných kovů. Hutníci obsluhují tavicí pece, taví kov, odlévají ho do forem apod.
Jde o fyzicky velmi náročnou práci ve ztížených podmínkách. Důležité je dbát na bezpečnost práce, neboť během jejího výkonu může docházet k vážným zraněním.
Vzhledem k tomu, že je tato profese spojována téměř výhradně s muži, ženský název profese se téměř neužívá.Kdo je to Hutník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hutník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hutník s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rozhodčí doložka? Víte, co je to Dual sim? Znáte pojem Stínová vláda? Rozumíte pojmu Metafikce?

Klíčová slova: Hutník, wiki, slovo, termín, co znamená, pojem, wikipedie, přesný výraz, odborný výraz, lexikon, definice, význam pojmu, vysvětlení, profese, heslo, synonymum

Pojem Hutník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Hutník na Youtube

Zkusit najít termín Hutník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Hutník na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Hutník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Hutník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hutník například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hutník, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Hutník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hutník? Definice pojmu Hutník se nachází v sekci Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výrazřekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hutník v jiné sekci než profese.