Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dramaturg s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chlorela? Znáte definici termínu Erdomed? Vzpomněli byste si na význam slova Stalking? Pamatujete si definici pojmu Špaletové okno?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, Dramaturg, přesný výraz, kdo to je, formulace, popis, význam pojmu, co je to Dramaturg?, pojem, etymologie, původ slova, synonymum, termín, profese, definice

Pojem Dramaturg je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Dramaturg ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dramaturg ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Dramaturg ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Dramaturg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dramaturg například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Dramaturg, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dramaturg? Kdo to byl Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, text, definici, např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.