Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dramaturg sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chlorela? Vzpomněli byste si co znamená slovo Evoluce? Vzpomněli byste si na význam slova Silová elektřina? Víte co je Kapari?

Klíčová slova: co je to Dramaturg?, význam slova, formulace, popis, původ slova, popis, kdo je Dramaturg?, lexikon, význam, přesný výraz, heslo, wiki, význam pojmu, profese, definice, synonymum

Pojem Dramaturg je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dramaturg v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dramaturg ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Dramaturg na Google.cz

Vyhledat pojem Dramaturg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Dramaturg ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dramaturg například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dramaturg

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dramaturg? Kdo to byl Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Dramaturg i v jiných kategoriích (než profese).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.