Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dramaturg? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chlorela? Znáte termín Luteální fáze? Vzpomněli byste si na význam slova Stát? Víte, co je to Hraška?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, původ slova, popis, popis, synonymum, lexikon, význam pojmu, co je to Dramaturg?, význam, přesný význam, kdo je Dramaturg?, formulace, vysvětlení, profese, slovo

Pojem Dramaturg je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Dramaturg ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Dramaturg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dramaturg ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Dramaturg ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dramaturg například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Dramaturg, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dramaturg? Kdo to byl Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.