Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to, byl Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramaturg? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dramaturg s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chlorela? Znáte pojem EET? Vzpomněli byste si na význam slova Stát? Vzpomenete si na definici slova Mitra?

Klíčová slova: formulace, slovo, lexikon, co znamená, co je to Dramaturg?, popis, přesný význam, odborný výraz, etymologie, význam pojmu, informace, význam, význam slova, vysvětlení, wiki, profese

Pojem Dramaturg je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dramaturg

Zkusit najít frázi Dramaturg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Dramaturg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Dramaturg ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Dramaturg ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dramaturg například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Dramaturg? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dramaturg? Kdo to byl Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Dramaturg i v jiné kategorii než v profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.