Kdo je to?
Kdo je to Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dramaturg? Lidé, profese

Kdo je to Dramaturg?

Co znamená a jaký je význam slova Dramaturg?

Profese dramaturga je neodmyslitelně spjatá s filmem a s divadlem. Úkolem dramaturga je výběr a sestavení repertoáru v televizi, v divadle, v rozhlase apod. Ve filmové branži je dramaturg odpovědný za literární přípravu filmu.Kdo je to Dramaturg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dramaturg? Lidé, profese

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Chlorela? Víte, co je to Kapitula? Vzpomněli byste si na význam slova Software? Rozumíte pojmu Prvovýstup?

Klíčová slova: popis, lexikon, wiki, slovo, termín, heslo, význam, Dramaturg, formulace, odborný výraz, profese, profese, původ slova, informace, přesný výraz, co znamená

Pojem Dramaturg je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Dramaturg ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dramaturg ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Dramaturg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Dramaturg na Google.cz

Hledat videa s názvem Dramaturg na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dramaturg například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dramaturg

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dramaturg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramaturg? Definice pojmu Dramaturg je v sekci Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.