Kdo je to?
Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis Gabriela Kratochvílová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Gabriela Kratochvílová?

Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis, informace, biografie, modeling

Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, je česká modelka, moderátorka a vítězka České Miss.
V roce 2013 se zúčastnila modelingové soutěže Česká Miss a ve finálovém kole se jí podařilo zvítězit. Následně reprezentovala Českou republiku i na Miss Universe, zde ale neprorazila.
Gabriela Kratochvílová se pokoušela uspět v modelingu už před Českou Miss - například se dostala do finále Dívky roku. Kromě toho se věnovala také sportu a mažoretkám.
Od modelingu pomalu ustoupila k profesi televizní moderátorky - od roku 2014 se stala tváří hlavní zpravodajské relace na TV Prima. Její úspěšnou kariéru na této stanici přerušila až mateřská dovolená.
Výjimečně se objevuje i ve filmu nebo seriálech - v roce 2014 ji tak diváci mohli zahlédnout ve snímku Bony a klid 2, poté také v epizodních rolích v seriálech Všechny moje lásky a V.I.P. vraždy.
Vystudovala Vysokou školu finanční a správní.Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis Gabriela Kratochvílová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Gabriela Kratochvílová

Národnost: česká
Datum narození: 11. února 1990
Místo narození: Chotěboř

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Gabriela Kratochvílová? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Korfbal? Víte co je Alkoholismus? Vzpomenete si na definici slova Interakce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tětiva?

Klíčová slova: modeling, životopis, lexikon, život, kdy se narodila Gabriela Kratochvílová?, biografie, kdo je Gabriela Kratochvílová?, Gabriela Kratochvílová, informace, popis, zajímavosti, kde se narodila Gabriela Kratochvílová?, modeling, wikipedie, národnost, Gabriela Kratochvílová

Pojem Gabriela Kratochvílová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Gabriela Kratochvílová v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Gabriela Kratochvílová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Gabriela Kratochvílová ve Wikipedii

Hledat frázi Gabriela Kratochvílová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Gabriela Kratochvílová ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Gabriela Kratochvílová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Kratochvílová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gabriela Kratochvílová

Právě nyní již víte Kdo je to Gabriela Kratochvílová? Kdy se narodila Gabriela Kratochvílová? Kde se narodila Gabriela Kratochvílová? Gabriela Kratochvílová je v kategorii Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Gabriela Kratochvílová řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Kratochvílová i v jiné kategorii než je modeling.