Kdo je to?
Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis Gabriela Kratochvílová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Gabriela Kratochvílová

Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, je česká modelka, moderátorka a vítězka České Miss.
V roce 2013 se zúčastnila modelingové soutěže Česká Miss a ve finálovém kole se jí podařilo zvítězit. Následně reprezentovala Českou republiku i na Miss Universe, zde ale neprorazila.
Gabriela Kratochvílová se pokoušela uspět v modelingu už před Českou Miss - například se dostala do finále Dívky roku. Kromě toho se věnovala také sportu a mažoretkám.
Od modelingu pomalu ustoupila k profesi televizní moderátorky - od roku 2014 se stala tváří hlavní zpravodajské relace na TV Prima. Její úspěšnou kariéru na této stanici přerušila až mateřská dovolená.
Výjimečně se objevuje i ve filmu nebo seriálech - v roce 2014 ji tak diváci mohli zahlédnout ve snímku Bony a klid 2, poté také v epizodních rolích v seriálech Všechny moje lásky a V.I.P. vraždy.
Vystudovala Vysokou školu finanční a správní.Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis Gabriela Kratochvílová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Gabriela Kratochvílová

Národnost: česká
Datum narození: 11. února 1990
Místo narození: Chotěboř

Líbí se stručný životopis s osobou Gabriela Kratochvílová? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Kombucha? Víte, co je to Civilizace? Vzpomenete si na definici slova Bivak? Rozumíte pojmu Atrium?

Klíčová slova: modeling, kdy se narodila Gabriela Kratochvílová?, kdo je Gabriela Kratochvílová?, zajímavosti, lexikon, místo narození, osobnost, datum narození, biografie, Gabriela Kratochvílová, modeling, narození, wiki, popis, život, Gabriela Kratochvílová

Pojem Gabriela Kratochvílová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Gabriela Kratochvílová lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Gabriela Kratochvílová ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Gabriela Kratochvílová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Gabriela Kratochvílová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Gabriela Kratochvílová ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Gabriela Kratochvílová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Kratochvílová například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Gabriela Kratochvílová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Gabriela Kratochvílová? Kdy se narodila Gabriela Kratochvílová? Kde se narodila Gabriela Kratochvílová? Gabriela Kratochvílová je v sekci Modeling

Kategorie modeling, modelka klobouk, gabriela Kratochvílová, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Gabriela Kratochvílová dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Kratochvílová i v jiné kategorii než je modeling.