Kdo je to?
Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis Gabriela Kratochvílová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Gabriela Kratochvílová?

Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis, informace, biografie, modeling

Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, je česká modelka, moderátorka a vítězka České Miss.
V roce 2013 se zúčastnila modelingové soutěže Česká Miss a ve finálovém kole se jí podařilo zvítězit. Následně reprezentovala Českou republiku i na Miss Universe, zde ale neprorazila.
Gabriela Kratochvílová se pokoušela uspět v modelingu už před Českou Miss - například se dostala do finále Dívky roku. Kromě toho se věnovala také sportu a mažoretkám.
Od modelingu pomalu ustoupila k profesi televizní moderátorky - od roku 2014 se stala tváří hlavní zpravodajské relace na TV Prima. Její úspěšnou kariéru na této stanici přerušila až mateřská dovolená.
Výjimečně se objevuje i ve filmu nebo seriálech - v roce 2014 ji tak diváci mohli zahlédnout ve snímku Bony a klid 2, poté také v epizodních rolích v seriálech Všechny moje lásky a V.I.P. vraždy.
Vystudovala Vysokou školu finanční a správní.Kdo je Gabriela Kratochvílová? Životopis Gabriela Kratochvílová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Gabriela Kratochvílová

Národnost: česká
Datum narození: 11. února 1990
Místo narození: Chotěboř

Popis osobnosti Gabriela Kratochvílová můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Korfbal? Znáte termín Linux? Vzpomenete si na definici slova Plazma? Víte, co je to Biodiverzita?

Klíčová slova: narození, vysvětlení, modeling, popis, lexikon, modeling, zajímavosti, kdo je Gabriela Kratochvílová?, wikipedie, biografie, život, osobnosti, kde se narodila Gabriela Kratochvílová?, wiki, datum narození, životopis

Pojem Gabriela Kratochvílová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Gabriela Kratochvílová na Youtube

Vyhledat pojem Gabriela Kratochvílová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Gabriela Kratochvílová ve Wikipedii

Hledat frázi Gabriela Kratochvílová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Gabriela Kratochvílová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Kratochvílová například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Gabriela Kratochvílová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Gabriela Kratochvílová? Kdy se narodila Gabriela Kratochvílová? Kde se narodila Gabriela Kratochvílová? Gabriela Kratochvílová se nachází v sekci Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Gabriela Kratochvílová třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Kratochvílová i v jiné kategorii než je modeling.