Kdo je to?
Kdo je to Hajzlbába? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hajzlbába? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hajzlbába?

Co znamená a jaký je význam slova Hajzlbába?

Hajzlbába je vulgární označení pro toaletářku, tedy pro zaměstnankyni, která má na starosti údržbu veřejných záchodků a vybírá za jejich použití určený poplatek. Obecná představa hajzlbáby je, že tuto pracovní pozici zastává postarší žena, klidně důchodkyně, s nevlídným výrazem a vystupováním podávající návštěvníkům přesně odměřený kousek toaletního papíru. Toto povolání je dnes na ústupu, protože pokud jsou veřejné toalety zpoplatněny, je to často řešeno již formou nějakého automatu na dveřích, který po vhození mince požadované hodnoty odblokuje otevírání. Nutno podotknout, že automaty jsou náchylné k poruchám a jsou často poškozovány vandaly. Oproti tomu má přítomnost živé toaletářky nesporné výhody.


Kdo je to Hajzlbába? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hajzlbába? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Hajzlbába s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Bronchitida? Vzpomenete si na definici slova EDGE? Rozumíte pojmu Laminární box? Vzpomněli byste si na význam slova Michelinská hvězda?

Klíčová slova: termín, pojem, přesný výraz, přesný výraz, wikipedie, heslo, definice, původ slova, přesný význam, slovo, etymologie, formulace, synonymum, význam slova, Hajzlbába, hanlivé

Pojem Hajzlbába je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Hajzlbába na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hajzlbába ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Hajzlbába ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Hajzlbába ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Hajzlbába ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hajzlbába například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hajzlbába

Nyní již víte Kdo je to Hajzlbába? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajzlbába? Definice pojmu Hajzlbába patří do kategorie Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.