Kdo je to?
Kdo je to, byl Hajzlbába? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajzlbába? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hajzlbába?

Co znamená a jaký je význam slova Hajzlbába?

Hajzlbába je vulgární označení pro toaletářku, tedy pro zaměstnankyni, která má na starosti údržbu veřejných záchodků a vybírá za jejich použití určený poplatek. Obecná představa hajzlbáby je, že tuto pracovní pozici zastává postarší žena, klidně důchodkyně, s nevlídným výrazem a vystupováním podávající návštěvníkům přesně odměřený kousek toaletního papíru. Toto povolání je dnes na ústupu, protože pokud jsou veřejné toalety zpoplatněny, je to často řešeno již formou nějakého automatu na dveřích, který po vhození mince požadované hodnoty odblokuje otevírání. Nutno podotknout, že automaty jsou náchylné k poruchám a jsou často poškozovány vandaly. Oproti tomu má přítomnost živé toaletářky nesporné výhody.


Kdo je to, byl Hajzlbába? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajzlbába? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hajzlbába sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Lazura? Pamatujete si definici pojmu Retrospektiva? Rozumíte pojmu Osteopenie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Micelární voda?

Klíčová slova: co znamená, význam, kdo to je, původ slova, informace, co je to Hajzlbába?, etymologie, přesný výraz, pojem, definice, slovo, lexikon, odborný výraz, význam pojmu, hanlivé, přesný význam

Pojem Hajzlbába je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hajzlbába

Zkusit najít slovo Hajzlbába ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Hajzlbába ve Wikipedii

Najít heslo Hajzlbába v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Hajzlbába na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hajzlbába například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Hajzlbába? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hajzlbába? Kdo to byl Hajzlbába? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajzlbába? Definice pojmu Hajzlbába se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Hajzlbába hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).