Kdo je to?
Kdo je to Hajzlbába? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hajzlbába? Lidé, hanlivé

Hajzlbába

Jaký je význam slova Hajzlbába? Co to znamená?

Hajzlbába je vulgární označení pro toaletářku, tedy pro zaměstnankyni, která má na starosti údržbu veřejných záchodků a vybírá za jejich použití určený poplatek. Obecná představa hajzlbáby je, že tuto pracovní pozici zastává postarší žena, klidně důchodkyně, s nevlídným výrazem a vystupováním podávající návštěvníkům přesně odměřený kousek toaletního papíru. Toto povolání je dnes na ústupu, protože pokud jsou veřejné toalety zpoplatněny, je to často řešeno již formou nějakého automatu na dveřích, který po vhození mince požadované hodnoty odblokuje otevírání. Nutno podotknout, že automaty jsou náchylné k poruchám a jsou často poškozovány vandaly. Oproti tomu má přítomnost živé toaletářky nesporné výhody.


Kdo je to Hajzlbába? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hajzlbába? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hajzlbába sdílet s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Dornova metoda? Pamatujete si definici pojmu EDGE? Rozumíte pojmu Ratifikace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vertigo?

Klíčová slova: hanlivé, význam slova, termín, vysvětlení, původ slova, formulace, lexikon, Hajzlbába, pojem, odborný výraz, význam pojmu, význam, slovo, popis, wikipedie, synonymum

Pojem Hajzlbába je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Hajzlbába na Youtube

Zkusit najít termín Hajzlbába ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Hajzlbába ve Wikipedii

Najít slovo Hajzlbába ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Hajzlbába ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hajzlbába například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hajzlbába

Právě jste zjistili Kdo je to Hajzlbába? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajzlbába? Definice pojmu Hajzlbába patří do sekce Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace výraz, text, termín, pojem řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.