Kdo je to?
Kdo je to Barbora Kodetová? Životopis Barbora Kodetová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Barbora Kodetová?

Kdo je to Barbora Kodetová? Stručný životopis

Barbora Kodetová je česká herečka.
Pochází z herecké rodiny a následovala rodinnou tradici. Vystudovala Pražskou konzervatoř a ve druhé polovině 90. let působila jako členka činohry Národního divadla. Poté vystupovala na dalších divadleních scénách, ať už v Praze nebo například v Mladé Boleslavi.
Na plátně nebo televizních obrazovkách se objevuje spíš v menších rolích. Jednu z hlavních rolí ztvárnila v seriálu Redakce. V roce 1995 se objevila v historickém dramatu Posel, v roce 1998 ztvárnila výraznější postavu ve snímku Rivers of Babylon. Objevuje se ve filmech zahraničních produkcí, asi nejvýznamnějšího úspěchu dosáhla v americkém sci-fi seriálu Duna a navazujícím Děti planety Duna. Dále zmiňme například italskou romantickou fantasy Princezna Fantaghiró či mezinárodně obsazený velkofilm Tristan a Isolda.
Jejím otcem je herec Jiří Kodet a manželem známý houslista Pavel Šporcl.Kdo je to Barbora Kodetová? Životopis Barbora Kodetová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Barbora Kodetová

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1970
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Kodetová s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Abeceda? Pamatujete si definici pojmu Fenomenologie? Znáte termín Umami? Vzpomněli byste si co znamená slovo Absint?

Klíčová slova: Barbora Kodetová, odborný výraz, přesný význam, kdo je Barbora Kodetová?, kdo to je, synonymum, význam, pojem, definice, slovo, wiki, etymologie, původ slova, formulace, význam pojmu, termín

Pojem Barbora Kodetová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Barbora Kodetová zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Barbora Kodetová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Barbora Kodetová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Barbora Kodetová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Barbora Kodetová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Kodetová například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Kodetová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Barbora Kodetová? Kdo to byl Barbora Kodetová? Kdy se narodil Barbora Kodetová? Kde se narodil Barbora Kodetová? Barbora Kodetová se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Kodetová řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Kodetová i v jiné kategorii než je herectví.