Kdo je to?
Kdo je Barbora Kodetová? Životopis Barbora Kodetová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Barbora Kodetová

Kdo je Barbora Kodetová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Barbora Kodetová je česká herečka.
Pochází z herecké rodiny a následovala rodinnou tradici. Vystudovala Pražskou konzervatoř a ve druhé polovině 90. let působila jako členka činohry Národního divadla. Poté vystupovala na dalších divadleních scénách, ať už v Praze nebo například v Mladé Boleslavi.
Na plátně nebo televizních obrazovkách se objevuje spíš v menších rolích. Jednu z hlavních rolí ztvárnila v seriálu Redakce. V roce 1995 se objevila v historickém dramatu Posel, v roce 1998 ztvárnila výraznější postavu ve snímku Rivers of Babylon. Objevuje se ve filmech zahraničních produkcí, asi nejvýznamnějšího úspěchu dosáhla v americkém sci-fi seriálu Duna a navazujícím Děti planety Duna. Dále zmiňme například italskou romantickou fantasy Princezna Fantaghiró či mezinárodně obsazený velkofilm Tristan a Isolda.
Jejím otcem je herec Jiří Kodet a manželem známý houslista Pavel Šporcl.Kdo je Barbora Kodetová? Životopis Barbora Kodetová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Barbora Kodetová

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1970
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Kodetová s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Čedič? Znáte termín Cookies? Znáte termín Kmitočet? Víte, co je to Er-forma?

Klíčová slova: Barbora Kodetová, národnost, wikipedie, popis, biografie, herectví, místo narození, Barbora Kodetová, osobnost, wiki, lexikon, informace, herectví, život, kdo je Barbora Kodetová?, kde se narodila Barbora Kodetová?

Pojem Barbora Kodetová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Barbora Kodetová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Barbora Kodetová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Barbora Kodetová na Google.cz

Hledat termín Barbora Kodetová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Barbora Kodetová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Kodetová například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Barbora Kodetová? Stručná biografie

Teďka už zajisté víte Kdo je to Barbora Kodetová? Kdy se narodila Barbora Kodetová? Kde se narodila Barbora Kodetová? Barbora Kodetová se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, brunet šedé oči, barbora Kodetová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Kodetová dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Kodetová i v jiné kategorii než je herectví.