Kdo je to?
Kdo je Barbora Kodetová? Životopis Barbora Kodetová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Barbora Kodetová?

Kdo je Barbora Kodetová? Životopis, informace, biografie, herectví

Barbora Kodetová je česká herečka.
Pochází z herecké rodiny a následovala rodinnou tradici. Vystudovala Pražskou konzervatoř a ve druhé polovině 90. let působila jako členka činohry Národního divadla. Poté vystupovala na dalších divadleních scénách, ať už v Praze nebo například v Mladé Boleslavi.
Na plátně nebo televizních obrazovkách se objevuje spíš v menších rolích. Jednu z hlavních rolí ztvárnila v seriálu Redakce. V roce 1995 se objevila v historickém dramatu Posel, v roce 1998 ztvárnila výraznější postavu ve snímku Rivers of Babylon. Objevuje se ve filmech zahraničních produkcí, asi nejvýznamnějšího úspěchu dosáhla v americkém sci-fi seriálu Duna a navazujícím Děti planety Duna. Dále zmiňme například italskou romantickou fantasy Princezna Fantaghiró či mezinárodně obsazený velkofilm Tristan a Isolda.
Jejím otcem je herec Jiří Kodet a manželem známý houslista Pavel Šporcl.Kdo je Barbora Kodetová? Životopis Barbora Kodetová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Barbora Kodetová

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1970
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Barbora Kodetová s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Abeceda? Víte, co je to Strukturované učení? Znáte termín BPEJ? Rozumíte pojmu Kolečko?

Klíčová slova: zajímavosti, herectví, osobnosti, národnost, popis, biografie, wiki, herectví, kdo je Barbora Kodetová?, Barbora Kodetová, lexikon, datum narození, místo narození, vysvětlení, život, kde se narodila Barbora Kodetová?

Pojem Barbora Kodetová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Barbora Kodetová

Hledat slovo Barbora Kodetová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Barbora Kodetová na Youtube

Najít termín Barbora Kodetová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Barbora Kodetová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Kodetová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Kodetová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Barbora Kodetová? Kdy se narodila Barbora Kodetová? Kde se narodila Barbora Kodetová? Barbora Kodetová je v sekci Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Barbora Kodetová dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Kodetová i v jiné kategorii než je herectví.