Kdo je to?
Kdo je to, byl Demagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demagog? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Demagog?

Jaký je význam slova Demagog? Co to znamená?

Za demagogy můžeme v dnešní době označit celou řadu politiků. Demagog je takový člověk, který se snaží získat přízeň voličů a občanů prostřednictvím účelových a lživých tvrzení, překroucených argumentů, výroků vytržených z kontextu, snaží se působit na předsudky, vyvolávat strach apod. a tyto prostředky využívá cíleně a záměrně. Často se jedná o populisty, kteří působí spíše na emoce posluchačů než na jejich rozum. Úspěšný demagog bývá zdatným řečníkem s přesvědčivým projevem. Nejde mu o věcnost argumentů, ale o jejich účelovost a potenciál působit na emoce. Lživá tvrzení využitá za výše popsaným účelem označujeme jako demagogii.Kdo je to, byl Demagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demagog? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Demagog? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu QR kód? Znáte definici termínu Kalolis? Znáte definici termínu Semestr? Pamatujete si definici pojmu FTP?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, etymologie, co znamená, vysvětlení, význam, lexikon, heslo, kdo to je, informace, kdo je Demagog?, definice, vlastnosti, synonymum, co je to Demagog?, význam slova

Pojem Demagog je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Demagog na Google.cz

Najít pojem Demagog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Demagog ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Demagog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Demagog například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Demagog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Demagog? Kdo to byl Demagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demagog? Definice pojmu Demagog je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?