Kdo je to?
Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Markéta Kutilová?

Kdo je to Markéta Kutilová? Stručný životopis

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Markéta Kutilová sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Freeware? Znáte termín XML? Rozumíte pojmu Vakuum? Víte, co je to Uzlina?

Klíčová slova: lexikon, novináři, popis, původ slova, termín, informace, kdo je Markéta Kutilová?, přesný výraz, etymologie, popis, význam slova, definice, formulace, význam pojmu, pojem, kdo to je

Pojem Markéta Kutilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Markéta Kutilová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Markéta Kutilová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Markéta Kutilová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Markéta Kutilová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Kutilová například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Markéta Kutilová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Markéta Kutilová? Kdo to byl Markéta Kutilová? Markéta Kutilová se nachází v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.