Kdo je to?
Kdo je Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Markéta Kutilová?

Kdo je Markéta Kutilová? Životopis, informace, biografie, novináři

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Markéta Kutilová s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Ebrieta? Víte co je Libido? Rozumíte pojmu Příkazový řádek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špýchar?

Klíčová slova: popis, kdo je Markéta Kutilová?, wiki, národnost, osobnost, lexikon, novináři, životopis, zajímavosti, osobnosti, vysvětlení, život, Markéta Kutilová, biografie, Markéta Kutilová, wikipedie

Pojem Markéta Kutilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Markéta Kutilová na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Markéta Kutilová na Youtube

Zkusit najít frázi Markéta Kutilová na Google.cz

Zkusit najít heslo Markéta Kutilová ve Wikipedii

Hledat termín Markéta Kutilová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Kutilová například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Markéta Kutilová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Markéta Kutilová? Markéta Kutilová se nachází v kategorii Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.