Kdo je to?
Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Markéta Kutilová?

Kdo je to Markéta Kutilová? Stručný životopis

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Markéta Kutilová sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ebrieta? Vzpomněli byste si na význam slova INTERPOL? Rozumíte pojmu Nugát? Znáte definici termínu Umění?

Klíčová slova: slovo, termín, popis, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, formulace, Markéta Kutilová, význam, kdo to je, synonymum, heslo, etymologie, význam slova, význam pojmu, přesný význam

Pojem Markéta Kutilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Markéta Kutilová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Markéta Kutilová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Markéta Kutilová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Markéta Kutilová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Kutilová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Markéta Kutilová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Kutilová? Kdo to byl Markéta Kutilová? Markéta Kutilová patří do sekce novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.