Kdo je to?
Kdo je Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Markéta Kutilová

Kdo je Markéta Kutilová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Markéta Kutilová sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Psyllium? Pamatujete si definici pojmu Mlíčí? Rozumíte pojmu Parodie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borelióza?

Klíčová slova: novináři, zajímavosti, biografie, kdo je Markéta Kutilová?, wikipedie, wiki, národnost, život, Markéta Kutilová, informace, popis, osobnosti, lexikon, novináři, životopis, vysvětlení

Pojem Markéta Kutilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Markéta Kutilová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Markéta Kutilová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Markéta Kutilová ve Wikipedii

Hledat frázi Markéta Kutilová ve Wikislovníku

Najít pojem Markéta Kutilová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Kutilová například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Markéta Kutilová

Nyní již víte Kdo je to Markéta Kutilová? Markéta Kutilová je v sekci Novináři

Kategorie novináři, informátor publicista, markéta Kutilová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.