Kdo je to?
Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Markéta Kutilová?

Kdo je to Markéta Kutilová? Stručný životopis

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Markéta Kutilová? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Freeware? Znáte pojem Dyskalkulie? Rozumíte pojmu Vakuum? Vzpomenete si na definici slova Holotropní dýchání?

Klíčová slova: termín, Markéta Kutilová, co je to Markéta Kutilová?, definice, etymologie, kdo to je, wiki, kdo je Markéta Kutilová?, význam, přesný výraz, co znamená, heslo, odborný výraz, původ slova, informace, pojem

Pojem Markéta Kutilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Markéta Kutilová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Markéta Kutilová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Markéta Kutilová na Youtube

Najít termín Markéta Kutilová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Kutilová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Markéta Kutilová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Markéta Kutilová? Kdo to byl Markéta Kutilová? Markéta Kutilová je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.