Kdo je to?
Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Markéta Kutilová?

Kdo je to Markéta Kutilová? Stručný životopis

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Markéta Kutilová? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Hangouts? Víte co je Ebonit? Rozumíte pojmu Osmifinále? Vzpomněli byste si co označuje výraz Píštěl?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, význam pojmu, Markéta Kutilová, pojem, formulace, informace, kdo to je, význam slova, co je to Markéta Kutilová?, definice, lexikon, původ slova, význam, co znamená, etymologie

Pojem Markéta Kutilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Markéta Kutilová

Hledat pojem Markéta Kutilová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Markéta Kutilová ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Markéta Kutilová ve Wikipedii

Najít termín Markéta Kutilová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Kutilová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Markéta Kutilová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Kutilová? Kdo to byl Markéta Kutilová? Markéta Kutilová je v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.