Kdo je to?
Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Markéta Kutilová?

Kdo je to Markéta Kutilová? Stručný životopis

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Markéta Kutilová s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Hangouts? Znáte pojem Švarc systém? Rozumíte pojmu Osmifinále? Vzpomenete si na definici slova Zápočtový list?

Klíčová slova: původ slova, popis, synonymum, informace, pojem, lexikon, popis, význam pojmu, formulace, etymologie, význam, termín, kdo to je, vysvětlení, Markéta Kutilová, heslo

Pojem Markéta Kutilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Markéta Kutilová

Hledat pojem Markéta Kutilová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Markéta Kutilová ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Markéta Kutilová na Google.cz

Vyhledat termín Markéta Kutilová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Kutilová například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Markéta Kutilová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Kutilová? Kdo to byl Markéta Kutilová? Markéta Kutilová se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.