Kdo je to?
Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Markéta Kutilová?

Kdo je to Markéta Kutilová? Stručný životopis

Markéta Kutilová je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Své příspěvky – články, reportáže, blog apod. zaměřuje především na problematiku zemí třetího světa. Publikuje nejen v českých, ale i mnoha prestižních zahraničních médiích. V současné době se soustředí na dokumentaci boje proti Islámskému státu.
Sýrii a Irák pravidelně navštěvuje, s Lenkou Klicperovou je spoluautorkou knih s tímto tématem a spolupracuje i na televizních reportážích. Pořádá také přednášky a neustále publikuje. Je spoluzakladatelkou projektů a sbírek na pomoc ženám a dětem a lidem v oblastech postižených válkou.Kdo je to Markéta Kutilová? Životopis Markéta Kutilová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Markéta Kutilová

Národnost: česká

Zaujala vás biografie osobnosti Markéta Kutilová? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Freeware? Vzpomněli byste si na význam slova SIPO? Rozumíte pojmu Vakuum? Znáte definici termínu Secese?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, termín, význam slova, lexikon, heslo, novináři, wiki, pojem, etymologie, význam pojmu, kdo je Markéta Kutilová?, odborný výraz, informace, formulace, Markéta Kutilová

Pojem Markéta Kutilová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Markéta Kutilová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Markéta Kutilová ve Wikipedii

Najít slovo Markéta Kutilová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Markéta Kutilová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Kutilová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Markéta Kutilová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Kutilová? Kdo to byl Markéta Kutilová? Markéta Kutilová patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Markéta Kutilová dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Kutilová i v jiné kategorii než je novináři.