Kdo je to?
Kdo je Daniel Takáč? Životopis Daniel Takáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Takáč?

Kdo je Daniel Takáč? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Takáč je český rozhlasový a televizní moderátor, známý především z veřejnoprávního zpravodajství.
Vystudoval České vysoké učení technické v Praze a získal titul inženýr, nicméně změnil dráhu a dal se na žurnalistickou profesi.
Už v roce 1991 působil jako moderátor na Radiožurnálu. Na přelomu tisíciletí působil téměř 10 let na TV Prima, kde zastával i pozici šéfredaktora zpravodajství.
Jeho další kariéra od roku 2005 je spojena s Českou televizí, respektive se zpravodajským kanálem ČT 24. Vystřídal zde několik pozic a je jednou ze stálic mezi tvářemi veřejnoprávního zpravodajství. Dlouhodobě moderoval diskuzní pořady Hyde Park a Interview 24, uváděl i Události, komentáře. Objevuje se i v zpravodajských speciálech k výročím, živelním katastrofám atd.
V současné době (2022) moderuje kontinuální vysílání ČT 24 - Studio 24.Kdo je Daniel Takáč? Životopis Daniel Takáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Daniel Takáč

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1971
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Daniel Takáč? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Kokořík? Znáte termín Odpočet DPH? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oldtimer? Víte, co je to Vegetariánství?

Klíčová slova: wikipedie, zajímavosti, místo narození, kde se narodil Daniel Takáč?, datum narození, lexikon, Daniel Takáč, život, osobnosti, popis, životopis, národnost, novináři, kdo je Daniel Takáč?, vysvětlení, informace

Pojem Daniel Takáč je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Daniel Takáč na Google obrázcích

Najít slovo Daniel Takáč ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Daniel Takáč na Google.cz

Zkusit najít pojem Daniel Takáč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Daniel Takáč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Takáč například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Takáč

Právě nyní již víte Kdo je to Daniel Takáč? Kdy se narodil Daniel Takáč? Kde se narodil Daniel Takáč? Daniel Takáč je v kategorii Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Takáč dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Takáč i v jiné kategorii než je novináři.