Kdo je to?
Kdo je Daniel Takáč? Životopis Daniel Takáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Takáč?

Kdo je Daniel Takáč? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Takáč je český rozhlasový a televizní moderátor, známý především z veřejnoprávního zpravodajství.
Vystudoval České vysoké učení technické v Praze a získal titul inženýr, nicméně změnil dráhu a dal se na žurnalistickou profesi.
Už v roce 1991 působil jako moderátor na Radiožurnálu. Na přelomu tisíciletí působil téměř 10 let na TV Prima, kde zastával i pozici šéfredaktora zpravodajství.
Jeho další kariéra od roku 2005 je spojena s Českou televizí, respektive se zpravodajským kanálem ČT 24. Vystřídal zde několik pozic a je jednou ze stálic mezi tvářemi veřejnoprávního zpravodajství. Dlouhodobě moderoval diskuzní pořady Hyde Park a Interview 24, uváděl i Události, komentáře. Objevuje se i v zpravodajských speciálech k výročím, živelním katastrofám atd.
V současné době (2022) moderuje kontinuální vysílání ČT 24 - Studio 24.Kdo je Daniel Takáč? Životopis Daniel Takáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Daniel Takáč

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1971
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Takáč se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Dualita? Vzpomněli byste si na význam slova Rozešívačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aeronet? Znáte definici termínu Hokejbal?

Klíčová slova: národnost, kdo je Daniel Takáč?, zajímavosti, datum narození, novináři, osobnost, místo narození, wiki, vysvětlení, Daniel Takáč, kdy se narodil Daniel Takáč?, kde se narodil Daniel Takáč?, narození, lexikon, popis, informace

Pojem Daniel Takáč je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Daniel Takáč v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Takáč ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Daniel Takáč na Youtube

Hledat výraz Daniel Takáč ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Daniel Takáč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Daniel Takáč ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Takáč například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Daniel Takáč? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Daniel Takáč? Kdy se narodil Daniel Takáč? Kde se narodil Daniel Takáč? Daniel Takáč patří do kategorie Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Daniel Takáč dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Takáč i v jiné kategorii než je novináři.