Kdo je to?
Kdo je Daniel Takáč? Životopis Daniel Takáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Daniel Takáč

Kdo je Daniel Takáč? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Daniel Takáč je český rozhlasový a televizní moderátor, známý především z veřejnoprávního zpravodajství.
Vystudoval České vysoké učení technické v Praze a získal titul inženýr, nicméně změnil dráhu a dal se na žurnalistickou profesi.
Už v roce 1991 působil jako moderátor na Radiožurnálu. Na přelomu tisíciletí působil téměř 10 let na TV Prima, kde zastával i pozici šéfredaktora zpravodajství.
Jeho další kariéra od roku 2005 je spojena s Českou televizí, respektive se zpravodajským kanálem ČT 24. Vystřídal zde několik pozic a je jednou ze stálic mezi tvářemi veřejnoprávního zpravodajství. Dlouhodobě moderoval diskuzní pořady Hyde Park a Interview 24, uváděl i Události, komentáře. Objevuje se i v zpravodajských speciálech k výročím, živelním katastrofám atd.
V současné době (2022) moderuje kontinuální vysílání ČT 24 - Studio 24.Kdo je Daniel Takáč? Životopis Daniel Takáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Daniel Takáč

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1971
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Takáč? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Clubhouse? Znáte termín Mobilní hotspot? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kuba? Víte, co je to Kázání?

Klíčová slova: biografie, národnost, vysvětlení, informace, lexikon, novináři, místo narození, kdo je Daniel Takáč?, novináři, narození, zajímavosti, životopis, osobnost, wikipedie, wiki, Daniel Takáč

Pojem Daniel Takáč je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Takáč ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Daniel Takáč ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Daniel Takáč ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Daniel Takáč ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Daniel Takáč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Takáč například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Takáč?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Takáč? Kdy se narodil Daniel Takáč? Kde se narodil Daniel Takáč? Daniel Takáč se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, autorka, daniel Takáč, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Takáč třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Takáč i v jiné kategorii než je novináři.