Kdo je to?
Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Kdo je to Arabista?

Jaký je význam slova Arabista? Co to znamená?

Arabista je absolvent studia humanitních věd, speciálního oboru z oblasti filologie. Zaměřuje se nejen na arabský jazyk, ale také na arabskou kulturu, literaturu a také historii států Blízkého východu, Afriky a oblastí islámské civilizace. Kromě toho se orientuje také na poznání a pochopení důvodů současných problémů a vývoje arabských států.
V ČR může arabista studovat pouze na FF UK v Praze.Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Arabista se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Agroturistika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Číselná řada? Znáte pojem Katamarán? Víte co je IronKey?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, přesný význam, původ slova, odborný výraz, vysvětlení, kdo to je, co je to Arabista?, wiki, definice, popis, slovo, Arabista, kdo je Arabista?, etymologie, význam

Pojem Arabista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Arabista zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Arabista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Arabista na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Arabista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Arabista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Arabista například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Arabista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Arabista? Kdo to byl Arabista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arabista? Definice pojmu Arabista je v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Arabista i v jiné kategorii než v věda.