Kdo je to?
Kdo je to Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arabista? Lidé, věda

Arabista

Co znamená a jaký je význam slova Arabista?

Arabista je absolvent studia humanitních věd, speciálního oboru z oblasti filologie. Zaměřuje se nejen na arabský jazyk, ale také na arabskou kulturu, literaturu a také historii států Blízkého východu, Afriky a oblastí islámské civilizace. Kromě toho se orientuje také na poznání a pochopení důvodů současných problémů a vývoje arabských států.
V ČR může arabista studovat pouze na FF UK v Praze.Kdo je to Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arabista? Lidé, věda

Zaujala vás definice slova Arabista? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chirurgie? Vzpomněli byste si na význam slova Ředitelské volno? Znáte pojem Externalita? Znáte definici termínu Hrobka?

Klíčová slova: termín, etymologie, Arabista, věda, wikipedie, informace, věda, přesný výraz, wiki, význam slova, vysvětlení, odborný výraz, původ slova, heslo, lexikon, formulace

Pojem Arabista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Arabista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Arabista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Arabista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Arabista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Arabista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Arabista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Arabista

Nyní již víte Kdo je to Arabista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arabista? Definice pojmu Arabista je v kategorii Věda

Kategorie věda, laborant, arabista, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Věda.