Kdo je to?
Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Kdo je to Arabista?

Jaký je význam slova Arabista? Co to znamená?

Arabista je absolvent studia humanitních věd, speciálního oboru z oblasti filologie. Zaměřuje se nejen na arabský jazyk, ale také na arabskou kulturu, literaturu a také historii států Blízkého východu, Afriky a oblastí islámské civilizace. Kromě toho se orientuje také na poznání a pochopení důvodů současných problémů a vývoje arabských států.
V ČR může arabista studovat pouze na FF UK v Praze.Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Arabista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Římský hrách? Rozumíte pojmu Celiakie? Znáte pojem Diakritika? Znáte pojem Cizrna?

Klíčová slova: význam slova, informace, vysvětlení, popis, popis, pojem, etymologie, kdo je Arabista?, termín, původ slova, wiki, slovo, heslo, co znamená, synonymum, lexikon

Pojem Arabista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Arabista na Google.cz

Vyhledat pojem Arabista ve Wikislovníku

Vyhledat termín Arabista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Arabista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Arabista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Arabista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Arabista? Kdo to byl Arabista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arabista? Definice pojmu Arabista se nachází v sekci věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).