Kdo je to?
Kdo je to Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arabista? Lidé, věda

Kdo je to Arabista?

Jaký je význam slova Arabista? Co to znamená?

Arabista je absolvent studia humanitních věd, speciálního oboru z oblasti filologie. Zaměřuje se nejen na arabský jazyk, ale také na arabskou kulturu, literaturu a také historii států Blízkého východu, Afriky a oblastí islámské civilizace. Kromě toho se orientuje také na poznání a pochopení důvodů současných problémů a vývoje arabských států.
V ČR může arabista studovat pouze na FF UK v Praze.Kdo je to Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arabista? Lidé, věda

Uvedený text s definicí slova Arabista můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cui bono? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jistina? Znáte pojem Nylon? Víte co je Rozeta?

Klíčová slova: význam, původ slova, odborný výraz, popis, význam slova, formulace, význam pojmu, Arabista, vysvětlení, věda, věda, přesný význam, synonymum, co znamená, wiki, wikipedie

Pojem Arabista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Arabista

Hledejte bez špehování slovo Arabista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Arabista na Youtube

Hledat výraz Arabista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Arabista ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Arabista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Arabista například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Arabista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Arabista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arabista? Definice pojmu Arabista je v sekci Věda

Text napsán pro Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).