Kdo je to?
Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Kdo je to Arabista?

Jaký je význam slova Arabista? Co to znamená?

Arabista je absolvent studia humanitních věd, speciálního oboru z oblasti filologie. Zaměřuje se nejen na arabský jazyk, ale také na arabskou kulturu, literaturu a také historii států Blízkého východu, Afriky a oblastí islámské civilizace. Kromě toho se orientuje také na poznání a pochopení důvodů současných problémů a vývoje arabských států.
V ČR může arabista studovat pouze na FF UK v Praze.Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Arabista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cui bono? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flipové pouzdro? Znáte pojem Elektrolyt? Víte co je Textový editor?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, původ slova, definice, význam slova, slovo, Arabista, lexikon, termín, kdo je Arabista?, popis, odborný výraz, informace, co znamená, vysvětlení, co je to Arabista?

Pojem Arabista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Arabista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Arabista ve vyhledávači Qwant

Najít termín Arabista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Arabista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Arabista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Arabista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Arabista? Kdo to byl Arabista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arabista? Definice pojmu Arabista se nachází v sekci věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.