Kdo je to?
Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Kdo je to Arabista?

Jaký je význam slova Arabista? Co to znamená?

Arabista je absolvent studia humanitních věd, speciálního oboru z oblasti filologie. Zaměřuje se nejen na arabský jazyk, ale také na arabskou kulturu, literaturu a také historii států Blízkého východu, Afriky a oblastí islámské civilizace. Kromě toho se orientuje také na poznání a pochopení důvodů současných problémů a vývoje arabských států.
V ČR může arabista studovat pouze na FF UK v Praze.Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Arabista sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Agroturistika? Znáte termín Impresionismus? Znáte pojem Katamarán? Víte, co je to Autobiografie?

Klíčová slova: věda, synonymum, co je to Arabista?, význam, popis, wiki, kdo je Arabista?, lexikon, slovo, co znamená, pojem, termín, odborný výraz, etymologie, popis, kdo to je

Pojem Arabista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Arabista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Arabista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arabista ve Wikimedia Commons

Najít termín Arabista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Arabista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Arabista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Arabista? Kdo to byl Arabista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arabista? Definice pojmu Arabista se nachází v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).