Kdo je to?
Kdo je to Anna Polívková? Životopis Anna Polívková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Polívková?

Kdo je to Anna Polívková? Stručný životopis

Anna Polívková je česká herečka z herecké rodiny Steimarových. Je také dcerou Bolka Polívky. Absolvovala konzervatoř, později pak HAMU a divadelní školu v Paříži. Stala se i vítězkou soutěže Star Dance.
Anna Polívková je herečkou filmovou i divadelní, k jejím nejznámějším rolím patří například postavy z filmů Návrat idiota, Bolero, Restart, Účastníci zájezdu, Probudím se včera, Dědictví aneb kurva se neříká.Kdo je to Anna Polívková? Životopis Anna Polívková, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Anna Polívková

Národnost: česká
Datum narození: 24. března 1979
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anna Polívková? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín ASAP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Děropáč? Vzpomenete si na definici slova Ethereum? Víte co je Moluska?

Klíčová slova: slovo, význam, definice, synonymum, termín, herectví, co je to Anna Polívková?, co znamená, heslo, wiki, popis, přesný význam, kdo je Anna Polívková?, význam pojmu, etymologie, popis

Pojem Anna Polívková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Anna Polívková v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Anna Polívková na Youtube

Vyhledat heslo Anna Polívková ve Wikipedii

Vyhledat pojem Anna Polívková ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Anna Polívková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Polívková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Anna Polívková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anna Polívková? Kdo to byl Anna Polívková? Kdy se narodil Anna Polívková? Kde se narodil Anna Polívková? Anna Polívková je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Anna Polívková dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Polívková i v jiné kategorii než je herectví.