Kdo je to?
Kdo je Anna Polívková? Životopis Anna Polívková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Anna Polívková?

Kdo je Anna Polívková? Životopis, informace, biografie, herectví

Anna Polívková je česká herečka z herecké rodiny Steimarových. Je také dcerou Bolka Polívky. Absolvovala konzervatoř, později pak HAMU a divadelní školu v Paříži. Stala se i vítězkou soutěže Star Dance.
Anna Polívková je herečkou filmovou i divadelní, k jejím nejznámějším rolím patří například postavy z filmů Návrat idiota, Bolero, Restart, Účastníci zájezdu, Probudím se včera, Dědictví aneb kurva se neříká.Kdo je Anna Polívková? Životopis Anna Polívková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Anna Polívková

Národnost: česká
Datum narození: 24. března 1979
Místo narození: Praha

Tento text (Anna Polívková) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín ASAP? Vzpomněli byste si na význam slova Kuplířství? Vzpomenete si na definici slova Cholesterol? Znáte definici termínu Elastan?

Klíčová slova: zajímavosti, osobnosti, wikipedie, kdy se narodila Anna Polívková?, wiki, životopis, lexikon, informace, datum narození, herectví, národnost, narození, Anna Polívková, kdo je Anna Polívková?, osobnost, Anna Polívková

Pojem Anna Polívková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Anna Polívková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Anna Polívková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Anna Polívková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Polívková ve Wikimedia Commons

Najít pojem Anna Polívková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Polívková například v Google obrázcích, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Anna Polívková?

Nyní již víte Kdo je to Anna Polívková? Kdy se narodila Anna Polívková? Kde se narodila Anna Polívková? Anna Polívková je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anna Polívková dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Polívková i v jiné kategorii než je herectví.