Kdo je to?
Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Elf?

Co znamená a jaký je význam slova Elf?

Elf je bytost představující čiré dobro. Je nesmrtelný a má čistou duši. Má jemné rysy obličeje a světlé vlasy. Tato krásná stvoření se vyznačují špičatýma ušima, inteligencí a moudrostí. Jsou spravedliví a mají velký smysl pro čest.
Elfové vlastní amulety ochraňující před zlem. Umí ovládat živly, vidí velice daleko a ovládají různé druhy boje, i když bojují neradi. Ovládají především luky a šípy. Protože milují vědomosti a vědění, jsou často kouzelníky či alchymisty. Nemají rádi trpaslíky.Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elf s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Slabika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Goji? Pamatujete si definici pojmu Džuveč? Znáte termín Elaborát?

Klíčová slova: informace, kdo to je, přesný výraz, význam slova, význam, slovo, definice, přesný význam, Elf, popis, etymologie, synonymum, kdo je Elf?, původ slova, wiki, popis

Pojem Elf je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Elf zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Elf ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Elf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Elf ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Elf ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Elf například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Elf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Elf? Kdo to byl Elf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Elf? Definice pojmu Elf se nachází v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Elf i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.