Kdo je to?
Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Elf?

Co znamená a jaký je význam slova Elf?

Elf je bytost představující čiré dobro. Je nesmrtelný a má čistou duši. Má jemné rysy obličeje a světlé vlasy. Tato krásná stvoření se vyznačují špičatýma ušima, inteligencí a moudrostí. Jsou spravedliví a mají velký smysl pro čest.
Elfové vlastní amulety ochraňující před zlem. Umí ovládat živly, vidí velice daleko a ovládají různé druhy boje, i když bojují neradi. Ovládají především luky a šípy. Protože milují vědomosti a vědění, jsou často kouzelníky či alchymisty. Nemají rádi trpaslíky.Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Elf) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Průsečík? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tepelné čerpadlo? Pamatujete si definici pojmu Indiánský běh? Víte co je Antonymum?

Klíčová slova: význam, wiki, nadpřirozené, definice, význam pojmu, co znamená, Elf, heslo, odborný výraz, informace, kdo je Elf?, popis, co je to Elf?, původ slova, synonymum, formulace

Pojem Elf je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Elf

Najít výraz Elf v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Elf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Elf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Elf ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Elf například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Elf

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Elf? Kdo to byl Elf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Elf? Definice pojmu Elf je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.