Kdo je to?
Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Elf?

Co znamená a jaký je význam slova Elf?

Elf je bytost představující čiré dobro. Je nesmrtelný a má čistou duši. Má jemné rysy obličeje a světlé vlasy. Tato krásná stvoření se vyznačují špičatýma ušima, inteligencí a moudrostí. Jsou spravedliví a mají velký smysl pro čest.
Elfové vlastní amulety ochraňující před zlem. Umí ovládat živly, vidí velice daleko a ovládají různé druhy boje, i když bojují neradi. Ovládají především luky a šípy. Protože milují vědomosti a vědění, jsou často kouzelníky či alchymisty. Nemají rádi trpaslíky.Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Elf? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Průsečík? Znáte pojem Falafel? Pamatujete si definici pojmu Indiánský běh? Vzpomenete si na definici slova Cysta?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, význam, heslo, kdo je Elf?, nadpřirozené, synonymum, přesný význam, popis, vysvětlení, termín, popis, wiki, informace, původ slova, pojem

Pojem Elf je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Elf

Najít heslo Elf ve Wikipedii

Najít výraz Elf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Elf ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Elf ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Elf například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Elf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Elf? Kdo to byl Elf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Elf? Definice pojmu Elf je v sekci nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.