Kdo je to?
Kdo je to, byl Puškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puškař? Lidé, profese

Kdo je to Puškař?

Co znamená a jaký je význam slova Puškař?

Puškař je osoba, která se věnuje konstrukci, sestrojování, návrhům, úpravám a opravám palných zbraní. Jedná se o náročné řemeslo, puškař může zbraně i renovovat, přestavovat nebo zdobit řezbami či gravírováním.
V dřívějších dobách pracoval tento řemeslník samostatně, později pak ve zbrojírenském průmyslu – továrnách nebo zbrojovkách, ve vojenských nebo policejních skladech, v menších odborných dílnách nebo ve specializovaných prodejnách.Kdo je to, byl Puškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puškař? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Puškař? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aescin? Vzpomněli byste si na význam slova Carnitin? Víte, co je to Averze? Znáte definici termínu Ping?

Klíčová slova: původ slova, pojem, wiki, přesný výraz, popis, význam, etymologie, význam slova, formulace, slovo, termín, heslo, Puškař, odborný výraz, co znamená, lexikon

Pojem Puškař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Puškař na Youtube

Najít slovo Puškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Puškař ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Puškař na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Puškař například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Puškař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Puškař? Kdo to byl Puškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puškař? Definice pojmu Puškař je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Puškař hledat i v jiných kategoriích (než profese).