Kdo je to?
Kdo je to Puškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Puškař? Lidé, profese

Puškař

Jaký je význam slova Puškař? Co to znamená?

Puškař je osoba, která se věnuje konstrukci, sestrojování, návrhům, úpravám a opravám palných zbraní. Jedná se o náročné řemeslo, puškař může zbraně i renovovat, přestavovat nebo zdobit řezbami či gravírováním.
V dřívějších dobách pracoval tento řemeslník samostatně, později pak ve zbrojírenském průmyslu – továrnách nebo zbrojovkách, ve vojenských nebo policejních skladech, v menších odborných dílnách nebo ve specializovaných prodejnách.Kdo je to Puškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Puškař? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Puškař můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Enkláva? Pamatujete si definici pojmu Kolísavý tlak? Víte, co je to Fejt? Vzpomněli byste si co znamená slovo ČSN?

Klíčová slova: termín, profese, pojem, popis, původ slova, heslo, přesný výraz, Puškař, lexikon, formulace, slovo, Puškař, vysvětlení, význam, wiki, význam slova

Pojem Puškař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Puškař v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Puškař ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Puškař ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Puškař na Google.cz

Najít pojem Puškař na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Puškař ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Puškař například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Puškař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Puškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puškař? Definice pojmu Puškař je v sekci Profese

Kategorie profese, stíhací pilot, puškař, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Puškař i v jiných kategoriích (než profese).