Kdo je to?
Kdo je to Puškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Puškař? Lidé, profese

Kdo je to Puškař?

Co znamená a jaký je význam slova Puškař?

Puškař je osoba, která se věnuje konstrukci, sestrojování, návrhům, úpravám a opravám palných zbraní. Jedná se o náročné řemeslo, puškař může zbraně i renovovat, přestavovat nebo zdobit řezbami či gravírováním.
V dřívějších dobách pracoval tento řemeslník samostatně, později pak ve zbrojírenském průmyslu – továrnách nebo zbrojovkách, ve vojenských nebo policejních skladech, v menších odborných dílnách nebo ve specializovaných prodejnách.Kdo je to Puškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Puškař? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Puškař s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aescin? Znáte definici termínu De iure? Víte, co je to Celé číslo? Pamatujete si definici pojmu Biber?

Klíčová slova: slovo, termín, heslo, profese, přesný výraz, Puškař, profese, formulace, původ slova, wiki, wikipedie, přesný význam, etymologie, synonymum, popis, pojem

Pojem Puškař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Puškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Puškař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Puškař na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Puškař ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Puškař například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Puškař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Puškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puškař? Definice pojmu Puškař patří do sekce Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Puškař i v jiné sekci než je kategorie profese.