Kdo je to?
Kdo je to Chris Evans? Životopis Chris Evans, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Chris Evans?

Kdo je to Chris Evans? Stručný životopis

Chris Evans, celým jménem Christopher Robert Evans, je herec a režisér. Je bostonským rodákem, pochází z rodiny nadaných umělců a politiků. Hereckým počátkem byl film Bulšit, popularitu mu přinesly hlavní role ve filmech Perfektní skóre, Cellular, Nelítostná rasa a další.
Jako Johny Storm se objevil ve filmu Fantastická čtyřka. Chris Evans je Kapitánem Americou v řadě filmů Marvel Studios a s touto postavou se objevil i v dalších filmech, především Avengers.Kdo je to Chris Evans? Životopis Chris Evans, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Chris Evans

Národnost: USA
Datum narození: 13. června 1981
Místo narození: Boston

Tento text (Chris Evans) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Strach? Víte co je Kuskus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čakra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Květná neděle?

Klíčová slova: etymologie, informace, popis, lexikon, pojem, význam slova, Chris Evans, přesný význam, definice, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, co znamená, popis, kdo to je, wiki

Pojem Chris Evans je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Chris Evans v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Chris Evans ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chris Evans ve Wikimedia Commons

Hledat termín Chris Evans ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Chris Evans na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chris Evans například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Chris Evans? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chris Evans? Kdo to byl Chris Evans? Kdy se narodil Chris Evans? Kde se narodil Chris Evans? Chris Evans je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Chris Evans dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chris Evans i v jiné kategorii než je herectví.