Kdo je to?
Kdo je Chris Evans? Životopis Chris Evans, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Chris Evans?

Kdo je Chris Evans? Životopis, informace, biografie, herectví

Chris Evans, celým jménem Christopher Robert Evans, je herec a režisér. Je bostonským rodákem, pochází z rodiny nadaných umělců a politiků. Hereckým počátkem byl film Bulšit, popularitu mu přinesly hlavní role ve filmech Perfektní skóre, Cellular, Nelítostná rasa a další.
Jako Johny Storm se objevil ve filmu Fantastická čtyřka. Chris Evans je Kapitánem Americou v řadě filmů Marvel Studios a s touto postavou se objevil i v dalších filmech, především Avengers.Kdo je Chris Evans? Životopis Chris Evans, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Chris Evans

Národnost: USA
Datum narození: 13. června 1981
Místo narození: Boston

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Chris Evans sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Špejchar? Znáte pojem Plast? Vzpomněli byste si co označuje výraz Australský fotbal? Vzpomenete si na definici slova Šnaps?

Klíčová slova: kdy se narodil Chris Evans?, herectví, popis, informace, život, datum narození, životopis, vysvětlení, Chris Evans, biografie, místo narození, wikipedie, lexikon, narození, osobnosti, zajímavosti

Pojem Chris Evans je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Chris Evans

Vyhledat pojem Chris Evans ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Chris Evans na Youtube

Hledat termín Chris Evans na Google.cz

Vyhledat heslo Chris Evans ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Chris Evans na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Chris Evans například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Chris Evans?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Chris Evans? Kdy se narodil Chris Evans? Kde se narodil Chris Evans? Chris Evans je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Chris Evans řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chris Evans i v jiné kategorii než je herectví.