Kdo je to?
Kdo je Chris Evans? Životopis Chris Evans, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Chris Evans?

Kdo je Chris Evans? Životopis, informace, biografie, herectví

Chris Evans, celým jménem Christopher Robert Evans, je herec a režisér. Je bostonským rodákem, pochází z rodiny nadaných umělců a politiků. Hereckým počátkem byl film Bulšit, popularitu mu přinesly hlavní role ve filmech Perfektní skóre, Cellular, Nelítostná rasa a další.
Jako Johny Storm se objevil ve filmu Fantastická čtyřka. Chris Evans je Kapitánem Americou v řadě filmů Marvel Studios a s touto postavou se objevil i v dalších filmech, především Avengers.Kdo je Chris Evans? Životopis Chris Evans, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Chris Evans

Národnost: USA
Datum narození: 13. června 1981
Místo narození: Boston

Zaujala vás biografie osobnosti Chris Evans? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Špejchar? Víte, co je to Kořen slova? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hattrick? Rozumíte pojmu PDA?

Klíčová slova: wiki, datum narození, Chris Evans, biografie, osobnosti, osobnost, herectví, místo narození, narození, Chris Evans, vysvětlení, wikipedie, kdy se narodil Chris Evans?, kdo je Chris Evans?, zajímavosti, národnost

Pojem Chris Evans je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Chris Evans ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Chris Evans ve Wikipedii

Zkusit najít termín Chris Evans ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chris Evans ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chris Evans například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Chris Evans?

Právě jste zjistili Kdo je to Chris Evans? Kdy se narodil Chris Evans? Kde se narodil Chris Evans? Chris Evans se nachází v sekci Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Chris Evans řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chris Evans i v jiné kategorii než je herectví.