Kdo je to?
Kdo je to Špión? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Špión? Lidé, zločin

Kdo je to Špión?

Jaký je význam slova Špión? Co to znamená?

Špión, označovaný také jako strategický zpravodaj, je osoba, která se věnuje sběru takových důležitých informací, které není možno získat otevřeně, běžným způsobem. Tyto informace bývají označovány jako tajné. Špión bývá zaměstnancem zpravodajské služby, která byla vytvořena právě za účelem získání takových informací. Financuje je stát a řídí je a úkoly jim zadávají nejvyšší představitelé vlády.
Sběrem informací pro komerční účely se zabývají nevládní organizace. Špión je vyslán do cizí oblasti s úkolem požadované informace získat s použitím jakýchkoli prostředků. Jedná se většinou o odborníka, který pracuje v utajení.Kdo je to Špión? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Špión? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Špión s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Inkontinence? Vzpomenete si na definici slova Histologie? Víte, co je to Laktóza? Vzpomněli byste si na význam slova Balustráda?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, Špión, definice, heslo, přesný výraz, wikipedie, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, Špión, informace, význam, etymologie, význam slova

Pojem Špión je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Špión v následujících vyhledávačích

Najít heslo Špión v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Špión na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Špión ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Špión ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Špión ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Špión například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Špión, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Špión? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Špión? Definice pojmu Špión patří do kategorie Zločin

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Špión i v jiné sekci než je kategorie zločin.