Kdo je to?
Kdo je to, byl Špión? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Špión? Lidé, zločin

Kdo je to Špión?

Jaký je význam slova Špión? Co to znamená?

Špión, označovaný také jako strategický zpravodaj, je osoba, která se věnuje sběru takových důležitých informací, které není možno získat otevřeně, běžným způsobem. Tyto informace bývají označovány jako tajné. Špión bývá zaměstnancem zpravodajské služby, která byla vytvořena právě za účelem získání takových informací. Financuje je stát a řídí je a úkoly jim zadávají nejvyšší představitelé vlády.
Sběrem informací pro komerční účely se zabývají nevládní organizace. Špión je vyslán do cizí oblasti s úkolem požadované informace získat s použitím jakýchkoli prostředků. Jedná se většinou o odborníka, který pracuje v utajení.Kdo je to, byl Špión? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Špión? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Špión se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aloha? Vzpomněli byste si na význam slova Panaricium? Víte, co je to Marže? Znáte definici termínu Libela?

Klíčová slova: definice, pojem, původ slova, co je to Špión?, wiki, slovo, kdo to je, kdo je Špión?, heslo, termín, význam pojmu, informace, zločin, popis, vysvětlení, odborný výraz

Pojem Špión je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Špión ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Špión ve Wikislovníku

Vyhledat termín Špión v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Špión ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Špión například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Špión, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Špión? Kdo to byl Špión? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Špión? Definice pojmu Špión je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Špión i v jiných kategoriích (než zločin).