Kdo je to?
Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Kdo je to Hokynář?

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Definici slova Hokynář můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kaizen? Rozumíte pojmu Karuselový podvod? Pamatujete si definici pojmu Citoslovce? Znáte pojem Xenofobie?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, přesný význam, kdo to je, profese, etymologie, původ slova, popis, vysvětlení, kdo je Hokynář?, slovo, heslo, formulace, informace, synonymum, význam

Pojem Hokynář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Hokynář na Youtube

Najít slovo Hokynář ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Hokynář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Hokynář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hokynář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hokynář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hokynář? Kdo to byl Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.