Kdo je to?
Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Kdo je to Hokynář?

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hokynář s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kaizen? Pamatujete si definici pojmu Ikebana? Pamatujete si definici pojmu Citoslovce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Intuice?

Klíčová slova: popis, profese, slovo, kdo to je, synonymum, definice, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, wiki, význam slova, význam pojmu, význam, lexikon, Hokynář, formulace

Pojem Hokynář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Hokynář ve Wikipedii

Vyhledat pojem Hokynář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Hokynář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Hokynář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hokynář například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Hokynář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hokynář? Kdo to byl Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Hokynář i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.