Kdo je to?
Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Kdo je to Hokynář?

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hokynář? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kronika? Pamatujete si definici pojmu Taklon? Pamatujete si definici pojmu Jantar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ruský twist?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, přesný význam, definice, wiki, co znamená, lexikon, Hokynář, původ slova, kdo je Hokynář?, slovo, význam pojmu, popis, význam, profese, význam slova

Pojem Hokynář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hokynář lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Hokynář ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hokynář ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Hokynář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Hokynář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hokynář například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hokynář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hokynář? Kdo to byl Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Hokynář i v jiné kategorii než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.