Kdo je to?
Kdo je to Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hokynář? Lidé, profese

Kdo je to Hokynář?

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hokynář? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Hokynář? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Kronika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Propolis? Pamatujete si definici pojmu Jantar? Znáte termín Jasmínová rýže?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, přesný význam, termín, co znamená, původ slova, odborný výraz, wikipedie, pojem, význam pojmu, lexikon, profese, formulace, význam slova, vysvětlení, Hokynář

Pojem Hokynář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Hokynář

Zkusit najít pojem Hokynář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Hokynář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Hokynář ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Hokynář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hokynář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hokynář

Právě jste zjistili Kdo je to Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář patří do kategorie Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.