Kdo je to?
Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Kdo je to Hokynář?

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hokynář s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ranžír? Rozumíte pojmu Marketing? Pamatujete si definici pojmu Gainer? Znáte pojem Adjudikace?

Klíčová slova: slovo, pojem, vysvětlení, etymologie, kdo je Hokynář?, přesný význam, popis, informace, význam pojmu, lexikon, co znamená, popis, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, profese

Pojem Hokynář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Hokynář ve Wikipedii

Vyhledat pojem Hokynář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Hokynář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hokynář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hokynář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Hokynář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hokynář? Kdo to byl Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Hokynář hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.