Kdo je to?
Kdo je to Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hokynář? Lidé, profese

Hokynář

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hokynář? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hokynář? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Komunikace? Pamatujete si definici pojmu Frekvence? Pamatujete si definici pojmu Deviza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lečo?

Klíčová slova: popis, význam, význam slova, přesný význam, lexikon, Hokynář, etymologie, Hokynář, odborný výraz, wikipedie, co znamená, formulace, profese, vysvětlení, pojem, přesný výraz

Pojem Hokynář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hokynář lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Hokynář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Hokynář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Hokynář ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Hokynář na Google.cz

Vyhledat pojem Hokynář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hokynář například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Hokynář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář je v sekci Profese

Kategorie profese, veterinář, hokynář, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.