Kdo je to?
Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Kdo je to Hokynář?

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Hokynář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kaizen? Vzpomněli byste si na význam slova Sublimace? Pamatujete si definici pojmu Citoslovce? Znáte definici termínu Endoskopie?

Klíčová slova: odborný výraz, Hokynář, význam, kdo je Hokynář?, co je to Hokynář?, slovo, formulace, co znamená, informace, synonymum, termín, původ slova, profese, kdo to je, popis, lexikon

Pojem Hokynář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Hokynář na Youtube

Zkusit najít frázi Hokynář ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Hokynář ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Hokynář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hokynář například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Hokynář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hokynář? Kdo to byl Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Hokynář i v jiné kategorii než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.