Kdo je to?
Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Kdo je to Hokynář?

Jaký je význam slova Hokynář? Co to znamená?

Hokynář byl majitel hokynářského krámku, jak se dříve označoval obchod, který dnes známe jako smíšené zboží. Hlavním sortimentem byly potraviny, ale hokynáři prodávali také drogistické zboží, potřeby pro domácnost a další věci.Kdo je to, byl Hokynář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hokynář? Lidé, profese

Tento text (Hokynář) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kaizen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rovník? Pamatujete si definici pojmu Citoslovce? Znáte termín Oligarcha?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, význam slova, původ slova, co znamená, kdo je Hokynář?, popis, formulace, popis, lexikon, wiki, pojem, odborný výraz, kdo to je, etymologie, přesný význam

Pojem Hokynář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Hokynář na Google.cz

Najít heslo Hokynář ve Wikipedii

Hledat pojem Hokynář ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Hokynář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hokynář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Hokynář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hokynář? Kdo to byl Hokynář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hokynář? Definice pojmu Hokynář je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Hokynář i v jiné sekci než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.