Kdo je to?
Kdo je to Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Squater? Lidé, zločin

Kdo je to Squater?

Co znamená a jaký je význam slova Squater?

Squater je osoba, která neoprávněně obsazuje neobydlené domy. Často bývá označován jako anarchista, který s přáteli nelegálně obývá opuštěný objekt. Neplatí sice žádné nájemné, ale svépomocí dům opravuje a snaží se o jeho záchranu. Majitelé těchto objektů se po objevení nechtěných obyvatel snaží squaterů zbavit, většinou s pomocí policie. Tím se upoutá pozornost veřejnosti a je vyvinut tlak na vlastníka domu, aby se o něj začal starat.
Často však bývají za squattery označovány i jiné osoby, například bezdomovci, kteří se však o objekt nestarají a dále ho ničí. Někdy je objekt poničen i při zásahu policie.Kdo je to Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Squater? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Squater s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jerlín? Víte, co je to Amen? Znáte pojem Kontinentální snídaně? Rozumíte pojmu Promoce?

Klíčová slova: synonymum, lexikon, odborný výraz, co znamená, definice, Squater, pojem, význam, zločin, původ slova, heslo, informace, termín, popis, formulace, přesný výraz

Pojem Squater je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Squater ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Squater na Google.cz

Najít heslo Squater ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Squater ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Squater ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Squater například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Squater

Nyní již víte Kdo je to Squater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Squater? Definice pojmu Squater je v kategorii Zločin

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.