Kdo je to?
Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Kdo je to Squater?

Co znamená a jaký je význam slova Squater?

Squater je osoba, která neoprávněně obsazuje neobydlené domy. Často bývá označován jako anarchista, který s přáteli nelegálně obývá opuštěný objekt. Neplatí sice žádné nájemné, ale svépomocí dům opravuje a snaží se o jeho záchranu. Majitelé těchto objektů se po objevení nechtěných obyvatel snaží squaterů zbavit, většinou s pomocí policie. Tím se upoutá pozornost veřejnosti a je vyvinut tlak na vlastníka domu, aby se o něj začal starat.
Často však bývají za squattery označovány i jiné osoby, například bezdomovci, kteří se však o objekt nestarají a dále ho ničí. Někdy je objekt poničen i při zásahu policie.Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Squater? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lymfa? Znáte pojem Nádvoří? Znáte pojem Polyneuropatie? Vzpomenete si na definici slova Letargie?

Klíčová slova: formulace, heslo, popis, přesný význam, lexikon, co znamená, vysvětlení, kdo je Squater?, význam, etymologie, kdo to je, Squater, význam slova, co je to Squater?, zločin, odborný výraz

Pojem Squater je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Squater na Google.cz

Vyhledat heslo Squater ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Squater ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Squater ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Squater například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Squater, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Squater? Kdo to byl Squater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Squater? Definice pojmu Squater je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.