Kdo je to?
Kdo je to Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Squater? Lidé, zločin

Squater

Co znamená a jaký je význam slova Squater?

Squater je osoba, která neoprávněně obsazuje neobydlené domy. Často bývá označován jako anarchista, který s přáteli nelegálně obývá opuštěný objekt. Neplatí sice žádné nájemné, ale svépomocí dům opravuje a snaží se o jeho záchranu. Majitelé těchto objektů se po objevení nechtěných obyvatel snaží squaterů zbavit, většinou s pomocí policie. Tím se upoutá pozornost veřejnosti a je vyvinut tlak na vlastníka domu, aby se o něj začal starat.
Často však bývají za squattery označovány i jiné osoby, například bezdomovci, kteří se však o objekt nestarají a dále ho ničí. Někdy je objekt poničen i při zásahu policie.Kdo je to Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Squater? Lidé, zločin

Uvedený text s definicí slova Squater můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kadidlo? Vzpomněli byste si na význam slova Učební plán? Znáte pojem Internet? Znáte definici termínu Pastvina?

Klíčová slova: wiki, význam slova, formulace, vysvětlení, význam, wikipedie, synonymum, termín, popis, Squater, přesný význam, informace, lexikon, etymologie, zločin, přesný výraz

Pojem Squater je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Squater v dalších zdrojích

Hledat slovo Squater ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Squater ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Squater na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Squater ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Squater ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Squater například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Squater, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Squater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Squater? Definice pojmu Squater je v sekci Zločin

Kategorie zločin, pistole lupiče, squater, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Squater i v jiné části webu než je kategorie zločin.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.