Kdo je to?
Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Kdo je to Squater?

Co znamená a jaký je význam slova Squater?

Squater je osoba, která neoprávněně obsazuje neobydlené domy. Často bývá označován jako anarchista, který s přáteli nelegálně obývá opuštěný objekt. Neplatí sice žádné nájemné, ale svépomocí dům opravuje a snaží se o jeho záchranu. Majitelé těchto objektů se po objevení nechtěných obyvatel snaží squaterů zbavit, většinou s pomocí policie. Tím se upoutá pozornost veřejnosti a je vyvinut tlak na vlastníka domu, aby se o něj začal starat.
Často však bývají za squattery označovány i jiné osoby, například bezdomovci, kteří se však o objekt nestarají a dále ho ničí. Někdy je objekt poničen i při zásahu policie.Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Tento text (Squater) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rivotril? Znáte definici termínu Ikona? Znáte pojem Cui bono? Pamatujete si definici pojmu Indiánská rýže?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, přesný výraz, heslo, synonymum, informace, etymologie, odborný výraz, definice, slovo, wiki, kdo je Squater?, termín, popis, význam, přesný význam

Pojem Squater je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Squater v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Squater ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Squater ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Squater na Google.cz

Zkusit najít Squater v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Squater například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Squater? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Squater? Kdo to byl Squater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Squater? Definice pojmu Squater je v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Squater i v jiné kategorii než v zločin.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.