Kdo je to?
Kdo je Monika Vaculíková? Životopis Monika Vaculíková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Monika Vaculíková

Kdo je Monika Vaculíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Monika Vaculíková je česká modelka. Vaculíková se narodila v Bruntálu. Po základní škole v Bruntálu studovala na místním gymnáziu. Po maturitě na gymnáziu začala studovat učitelství na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.
Již od dětství se chtěla Monika stát modelkou. V 15 letech se poprvé objevila na soutěži krásy Dívka roku 2006, kde se umístila na třetím místě. V následujícím roce skončila na druhém místě v kategorii Miss Foto v soutěži Miss Reneta 2007 a na akci s názvem Soutěž Superkrás 2007 se stala absolutní vítězkou. Zvítězila také v kategorii Miss Deník.
Roku 2008 se radovala z vítězství na soutěžích Miss Léto 2008 v kategorii Miss Sympatie, Miss Holiday 2008 v kategorii Miss Talent a na Miss Praha Open 2008 se umístila jako II. vicemiss.
V 18 letech zvítězila na soutěži Miss Haná 2009 a ve stejném roce skončila jako II. vicemiss na soutěži Miss Jihlava Open v kategorii Miss Nice Magazine.
Ve 20 letech se stala vítězkou soutěže Tvář roku 2011.
V roce 2014 se v Ostravě stala I. vicemiss v mezinárodní soutěži krásy Miss Princess of the World.
Vaculíková vyhrála roku 2015 soutěž Miss Face Czech Republic. O rok později se stala vítězkou na Miss Grand Czech Republic, díky čemuž mohla reprezentovat Česko na Miss Grand International.
Monika Vaculíková je od roku 2019 vdaná za českého profesionálního hokejistu Petra Koloucha, se kterým má syna Samuela (*2020).Kdo je Monika Vaculíková? Životopis Monika Vaculíková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Monika Vaculíková

Národnost: česká
Datum narození: 12. 4. 1991
Místo narození: Bruntál, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Monika Vaculíková? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Společenská škodlivost? Rozumíte pojmu Člunkový běh? Rozumíte pojmu Napoleonský komplex? Znáte pojem Energetický štítek?

Klíčová slova: modeling, informace, kde se narodila Monika Vaculíková?, osobnost, vysvětlení, popis, Monika Vaculíková, modeling, kdy se narodila Monika Vaculíková?, wiki, životopis, wikipedie, narození, místo narození, osobnosti, kdo je Monika Vaculíková?

Pojem Monika Vaculíková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Monika Vaculíková zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Monika Vaculíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Monika Vaculíková na Google obrázcích

Hledat termín Monika Vaculíková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Monika Vaculíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Monika Vaculíková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Vaculíková například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Monika Vaculíková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Monika Vaculíková? Kdy se narodila Monika Vaculíková? Kde se narodila Monika Vaculíková? Monika Vaculíková je v kategorii Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Monika Vaculíková např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Vaculíková i v jiné kategorii než je modeling.