Kdo je to?
Kdo je to Nicolas Cage? Životopis Nicolas Cage, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicolas Cage?

Kdo je to Nicolas Cage? Stručný životopis

Nicolas Cage, původně Nicholas Kim Coppola, je populární herec, režisér a producent. Pochází z umělecké rodiny, matka je choreografkou a tanečnicí, strýček Coppola uznávaným režisérem, otec profesorem literatury. Hrát začal už ve škole, ztvárňuje nejrůznější role a volí si velmi odlišné filmové kategorie. Nicolas Cage získal dvě nominace na Oscara, za roli alkoholika ve filmu Leaving Las Vegas se stal držitelem Oscara za nejlepší mužský výkon v hlavní roli.
Nicolas Cage má i svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Zajímavé je, že jeho role, které příznivě ohodnotili kritici, mu popularitu nepřinesly. Proslul spíše akčními filmy, které ho vynesly na výsluní slávy, např. film Ghost rider, Next, Lovci pokladů, Čas zabíjet a další.Kdo je to Nicolas Cage? Životopis Nicolas Cage, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Nicolas Cage

Národnost: USA
Datum narození: 7. ledna 1964
Místo narození: Long Beach

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nicolas Cage s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Absolutní? Pamatujete si definici pojmu Teplo? Znáte termín Skalár? Vzpomněli byste si co znamená slovo Erasmus?

Klíčová slova: termín, lexikon, synonymum, význam pojmu, Nicolas Cage, vysvětlení, heslo, původ slova, co znamená, význam, přesný význam, informace, kdo je Nicolas Cage?, význam slova, kdo to je, slovo

Pojem Nicolas Cage je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Nicolas Cage ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Nicolas Cage ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nicolas Cage na Youtube

Najít termín Nicolas Cage v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicolas Cage například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Nicolas Cage?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nicolas Cage? Kdo to byl Nicolas Cage? Kdy se narodil Nicolas Cage? Kde se narodil Nicolas Cage? Nicolas Cage patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Nicolas Cage dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicolas Cage i v jiné kategorii než je herectví.