Kdo je to?
Kdo je to Nicolas Cage? Životopis Nicolas Cage, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicolas Cage?

Kdo je to Nicolas Cage? Stručný životopis

Nicolas Cage, původně Nicholas Kim Coppola, je populární herec, režisér a producent. Pochází z umělecké rodiny, matka je choreografkou a tanečnicí, strýček Coppola uznávaným režisérem, otec profesorem literatury. Hrát začal už ve škole, ztvárňuje nejrůznější role a volí si velmi odlišné filmové kategorie. Nicolas Cage získal dvě nominace na Oscara, za roli alkoholika ve filmu Leaving Las Vegas se stal držitelem Oscara za nejlepší mužský výkon v hlavní roli.
Nicolas Cage má i svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Zajímavé je, že jeho role, které příznivě ohodnotili kritici, mu popularitu nepřinesly. Proslul spíše akčními filmy, které ho vynesly na výsluní slávy, např. film Ghost rider, Next, Lovci pokladů, Čas zabíjet a další.Kdo je to Nicolas Cage? Životopis Nicolas Cage, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Nicolas Cage

Národnost: USA
Datum narození: 7. ledna 1964
Místo narození: Long Beach

Tento text (Nicolas Cage) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mrakodrap? Víte, co je to Power bank? Znáte termín Akademický rok? Rozumíte pojmu Oxytocin?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, kdo to je, co je to Nicolas Cage?, význam pojmu, původ slova, pojem, popis, wiki, význam, Nicolas Cage, termín, definice, vysvětlení, kdo je Nicolas Cage?, synonymum

Pojem Nicolas Cage je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Nicolas Cage ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Nicolas Cage ve Wikislovníku

Zkusit najít Nicolas Cage ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Nicolas Cage na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicolas Cage například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Nicolas Cage? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nicolas Cage? Kdo to byl Nicolas Cage? Kdy se narodil Nicolas Cage? Kde se narodil Nicolas Cage? Nicolas Cage je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Nicolas Cage kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicolas Cage i v jiné kategorii než je herectví.