Kdo je to?
Kdo je Nicolas Cage? Životopis Nicolas Cage, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Nicolas Cage

Kdo je Nicolas Cage? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Nicolas Cage, původně Nicholas Kim Coppola, je populární herec, režisér a producent. Pochází z umělecké rodiny, matka je choreografkou a tanečnicí, strýček Coppola uznávaným režisérem, otec profesorem literatury. Hrát začal už ve škole, ztvárňuje nejrůznější role a volí si velmi odlišné filmové kategorie. Nicolas Cage získal dvě nominace na Oscara, za roli alkoholika ve filmu Leaving Las Vegas se stal držitelem Oscara za nejlepší mužský výkon v hlavní roli.
Nicolas Cage má i svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Zajímavé je, že jeho role, které příznivě ohodnotili kritici, mu popularitu nepřinesly. Proslul spíše akčními filmy, které ho vynesly na výsluní slávy, např. film Ghost rider, Next, Lovci pokladů, Čas zabíjet a další.Kdo je Nicolas Cage? Životopis Nicolas Cage, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Nicolas Cage

Národnost: USA
Datum narození: 7. ledna 1964
Místo narození: Long Beach

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Nicolas Cage? s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Deficit? Vzpomněli byste si na význam slova Moudrost? Znáte termín Obrok? Znáte definici termínu Suchý beton?

Klíčová slova: biografie, wikipedie, Nicolas Cage, životopis, kdy se narodil Nicolas Cage?, zajímavosti, narození, datum narození, popis, kde se narodil Nicolas Cage?, wiki, národnost, Nicolas Cage, herectví, vysvětlení, osobnost

Pojem Nicolas Cage je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nicolas Cage ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Nicolas Cage ve Wikislovníku

Najít pojem Nicolas Cage ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Nicolas Cage na Google.cz

Vyhledat termín Nicolas Cage na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicolas Cage například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Nicolas Cage? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Nicolas Cage? Kdy se narodil Nicolas Cage? Kde se narodil Nicolas Cage? Nicolas Cage je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herec knír blondýn, nicolas Cage, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Nicolas Cage třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicolas Cage i v jiné kategorii než je herectví.