Kdo je to?
Kdo je to, byl Bratranec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bratranec? Lidé, vztahy

Kdo je to Bratranec?

Co znamená a jaký je význam slova Bratranec?

Bratranec je označení pro bližší příbuzenský vztah. Jedná se o syna od bratra nebo od sestry otce či matky dané osoby. Můj bratranec je tedy synem bratra či sestry mé matky nebo synem bratra či sestry mého otce. Jinak řečeno, můj bratranec je synem mého strýce nebo mé tety. Ženským protějškem bratrance je sestřenice.
Věkové rozdíly mezi bratranci nebývají příliš velké, neboť věkový rozdíl mezi jejich rodiči - sourozenci - také nebývá příliš velký, i když výjimky samozřejmě existují, zejména tehdy, jedná-li se o sourozence z více manželství svých rodičů.
Bratranec a sestřenice mohou podle českých zákonů uzavřít sňatek, neboť nejsou považováni za tak blízké příbuzné, aby existovalo příliš velké riziko genetického poškození jejich potomků vzhledem k příbuznosti rodičů.Kdo je to, byl Bratranec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bratranec? Lidé, vztahy

Tento text (Bratranec) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Důvěra? Znáte pojem Beton? Víte, co je to Litý mramor? Vzpomenete si na definici slova Ubikace?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, přesný význam, Bratranec, informace, etymologie, pojem, popis, popis, definice, termín, přesný výraz, vztahy, význam, co je to Bratranec?, kdo je Bratranec?

Pojem Bratranec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Bratranec na Youtube

Vyhledat výraz Bratranec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Bratranec ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Bratranec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bratranec například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bratranec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bratranec? Kdo to byl Bratranec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bratranec? Definice pojmu Bratranec je v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Bratranec i v jiné sekci než je kategorie vztahy.