Kdo je to?
Kdo je to, byl Bratranec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bratranec? Lidé, vztahy

Kdo je to Bratranec?

Co znamená a jaký je význam slova Bratranec?

Bratranec je označení pro bližší příbuzenský vztah. Jedná se o syna od bratra nebo od sestry otce či matky dané osoby. Můj bratranec je tedy synem bratra či sestry mé matky nebo synem bratra či sestry mého otce. Jinak řečeno, můj bratranec je synem mého strýce nebo mé tety. Ženským protějškem bratrance je sestřenice.
Věkové rozdíly mezi bratranci nebývají příliš velké, neboť věkový rozdíl mezi jejich rodiči - sourozenci - také nebývá příliš velký, i když výjimky samozřejmě existují, zejména tehdy, jedná-li se o sourozence z více manželství svých rodičů.
Bratranec a sestřenice mohou podle českých zákonů uzavřít sňatek, neboť nejsou považováni za tak blízké příbuzné, aby existovalo příliš velké riziko genetického poškození jejich potomků vzhledem k příbuznosti rodičů.Kdo je to, byl Bratranec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bratranec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bratranec? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Noční můra? Pamatujete si definici pojmu Aspartam? Víte, co je to Honorář? Vzpomněli byste si co znamená slovo Epilepsie?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, etymologie, kdo to je, lexikon, popis, vysvětlení, popis, význam, co je to Bratranec?, Bratranec, informace, heslo, přesný význam, termín, wiki

Pojem Bratranec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bratranec zkuste tyto odkazy

Najít heslo Bratranec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bratranec ve Wikislovníku

Vyhledat termín Bratranec na Google.cz

Najít pojem Bratranec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bratranec například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Bratranec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bratranec? Kdo to byl Bratranec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bratranec? Definice pojmu Bratranec je v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Bratranec i v jiné sekci než v vztahy.