Kdo je to?
Kdo je to, byl Bratranec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bratranec? Lidé, vztahy

Kdo je to Bratranec?

Co znamená a jaký je význam slova Bratranec?

Bratranec je označení pro bližší příbuzenský vztah. Jedná se o syna od bratra nebo od sestry otce či matky dané osoby. Můj bratranec je tedy synem bratra či sestry mé matky nebo synem bratra či sestry mého otce. Jinak řečeno, můj bratranec je synem mého strýce nebo mé tety. Ženským protějškem bratrance je sestřenice.
Věkové rozdíly mezi bratranci nebývají příliš velké, neboť věkový rozdíl mezi jejich rodiči - sourozenci - také nebývá příliš velký, i když výjimky samozřejmě existují, zejména tehdy, jedná-li se o sourozence z více manželství svých rodičů.
Bratranec a sestřenice mohou podle českých zákonů uzavřít sňatek, neboť nejsou považováni za tak blízké příbuzné, aby existovalo příliš velké riziko genetického poškození jejich potomků vzhledem k příbuznosti rodičů.Kdo je to, byl Bratranec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bratranec? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bratranec s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Důvěra? Víte co je Prdopeč? Víte, co je to Litý mramor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nefrit?

Klíčová slova: kdo to je, definice, Bratranec, vztahy, slovo, význam pojmu, popis, formulace, synonymum, informace, co je to Bratranec?, přesný výraz, přesný význam, popis, heslo, etymologie

Pojem Bratranec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bratranec zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Bratranec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bratranec na Youtube

Zkusit najít slovo Bratranec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Bratranec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bratranec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Bratranec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bratranec? Kdo to byl Bratranec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bratranec? Definice pojmu Bratranec se nachází v sekci vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Bratranec hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).