Kdo je to?
Kdo je Jarina Sochorová? Životopis Jarina Sochorová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Jarina Sochorová

Kdo je Jarina Sochorová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Usměvavá a milá rosnička Jarina Sochorová sama sebe popisuje na Facebookové stránce jako brilantní meteoroložku, moderátorskou inovátorku a vycházející televizní hvězdu. V moderování počasí se v redakci České televize střídá s Pavlem borovičkou, Miladou Křížovou, Marii Odstrčilovou a Janem Šrámkem.
Do vysílání České televize nastoupila v létě 2018 a stala se moderátorkou Počasí! v rámci ranního vysílání Studia 6.
K jejím začátkům se vyjádřila i jazyková lektorka Jany Postlerové, která se nechala slyšet, že Jarina není televizními kamerami doposud políbená. Srší z ní nervozita a neumí správně dýchat. Celkový projev Jariny se ovšem paní Postlerové poměrně líbil. Kladně hodnotila logičnost, důvěryhodnost a příjemnou energii, která z ní projevu Sochorové sálá.
Přes některé prohřešky jako je nespisovná mluva nebo nepřirozené prodlužování krátkých samohlásek ale viděla Jana Postlerová v Jarině velký potenciál a předpovídala jí zářnou budoucnost.
Jarina Sochorová je poměrně kontroverzní. Kvůli jejímu ne právě profesionálnímu přednesu se stává terčem kritiky. Někteří naopak zbožňují její „roztomilý“ projev a zmiňují, že zásadní je obsah meteorologického vysílání, ne jeho forma. Navíc zmiňují nezkušenost Jariny Sochorové a vyjadřují přesvědčení, že s praxí přijde i lepší vyjadřování.Kdo je Jarina Sochorová? Životopis Jarina Sochorová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Jarina Sochorová

Národnost: česká

Zaujala vás biografie osobnosti Jarina Sochorová? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Síra? Znáte termín Nížina? Znáte definici termínu Soudnička? Víte, co je to Yzop?

Klíčová slova: novináři, wikipedie, Jarina Sochorová, národnost, lexikon, biografie, kdo je Jarina Sochorová?, osobnost, životopis, zajímavosti, novináři, vysvětlení, život, wiki, Jarina Sochorová, osobnosti

Pojem Jarina Sochorová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Jarina Sochorová na Youtube

Najít výraz Jarina Sochorová ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Jarina Sochorová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jarina Sochorová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jarina Sochorová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jarina Sochorová například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jarina Sochorová?

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jarina Sochorová? Jarina Sochorová se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, korespondentka, jarina Sochorová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jarina Sochorová například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jarina Sochorová i v jiné kategorii než je novináři.