Kdo je to?
Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Kdo je to Tunelář?

Jaký je význam slova Tunelář? Co to znamená?

Tunelář může být stavitel tunelů, avšak nejčastěji se toto označení používá pro osobu, která spáchala velký finanční podvod. Tunelář bývá členem managementu. Pomocí nevýhodných obchodů odčerpává peníze (aktiva) z firmy. Slovo tunelář a tunelovat se stalo populární v 90. letech 20. století. V souvislosti s tunelováním se hovořilo o Harvardských fondech, Investiční a poštovní bance, Union bance, CS Fondy atd.Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tunelář s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Laryngitida? Vzpomněli byste si na význam slova Saldo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bankomat? Znáte definici termínu Mír?

Klíčová slova: slovo, formulace, heslo, co znamená, definice, význam pojmu, přesný výraz, popis, význam, zločin, vysvětlení, wiki, co je to Tunelář?, lexikon, kdo to je, význam slova

Pojem Tunelář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Tunelář

Zkusit najít frázi Tunelář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Tunelář na Google.cz

Najít výraz Tunelář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Tunelář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tunelář například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tunelář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tunelář? Kdo to byl Tunelář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tunelář? Definice pojmu Tunelář patří do sekce zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.