Kdo je to?
Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Kdo je to Tunelář?

Jaký je význam slova Tunelář? Co to znamená?

Tunelář může být stavitel tunelů, avšak nejčastěji se toto označení používá pro osobu, která spáchala velký finanční podvod. Tunelář bývá členem managementu. Pomocí nevýhodných obchodů odčerpává peníze (aktiva) z firmy. Slovo tunelář a tunelovat se stalo populární v 90. letech 20. století. V souvislosti s tunelováním se hovořilo o Harvardských fondech, Investiční a poštovní bance, Union bance, CS Fondy atd.Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Definici slova Tunelář můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Chalífát? Víte, co je to Dvanácterník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Citoň? Rozumíte pojmu Tulej?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, formulace, význam, heslo, kdo je Tunelář?, popis, etymologie, termín, informace, co je to Tunelář?, definice, co znamená, původ slova, slovo, wiki

Pojem Tunelář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tunelář

Hledat slovo Tunelář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Tunelář ve Wikislovníku

Najít heslo Tunelář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Tunelář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tunelář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Tunelář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tunelář? Kdo to byl Tunelář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tunelář? Definice pojmu Tunelář se nachází v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Tunelář hledat i v jiných kategoriích (než zločin).