Kdo je to?
Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Kdo je to Tunelář?

Jaký je význam slova Tunelář? Co to znamená?

Tunelář může být stavitel tunelů, avšak nejčastěji se toto označení používá pro osobu, která spáchala velký finanční podvod. Tunelář bývá členem managementu. Pomocí nevýhodných obchodů odčerpává peníze (aktiva) z firmy. Slovo tunelář a tunelovat se stalo populární v 90. letech 20. století. V souvislosti s tunelováním se hovořilo o Harvardských fondech, Investiční a poštovní bance, Union bance, CS Fondy atd.Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tunelář? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Catering? Znáte termín Adrenalin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slang? Víte, co je to Dual core?

Klíčová slova: Tunelář, formulace, popis, význam pojmu, význam, vysvětlení, zločin, etymologie, popis, termín, heslo, slovo, kdo to je, význam slova, přesný význam, přesný výraz

Pojem Tunelář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Tunelář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tunelář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Tunelář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Tunelář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tunelář například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Tunelář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tunelář? Kdo to byl Tunelář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tunelář? Definice pojmu Tunelář je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Tunelář i v jiné kategorii než je sekce zločin.