Kdo je to?
Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Kdo je to Tunelář?

Jaký je význam slova Tunelář? Co to znamená?

Tunelář může být stavitel tunelů, avšak nejčastěji se toto označení používá pro osobu, která spáchala velký finanční podvod. Tunelář bývá členem managementu. Pomocí nevýhodných obchodů odčerpává peníze (aktiva) z firmy. Slovo tunelář a tunelovat se stalo populární v 90. letech 20. století. V souvislosti s tunelováním se hovořilo o Harvardských fondech, Investiční a poštovní bance, Union bance, CS Fondy atd.Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tunelář s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Catering? Znáte pojem Alibaba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slang? Vzpomenete si na definici slova Spirulina?

Klíčová slova: zločin, Tunelář, definice, synonymum, přesný význam, původ slova, popis, pojem, formulace, přesný výraz, slovo, termín, význam slova, popis, vysvětlení, lexikon

Pojem Tunelář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Tunelář lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Tunelář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Tunelář ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Tunelář na Google.cz

Hledat slovo Tunelář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tunelář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Tunelář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tunelář? Kdo to byl Tunelář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tunelář? Definice pojmu Tunelář se nachází v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Tunelář hledat i v jiných kategoriích (než zločin).