Kdo je to?
Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Kdo je to Tunelář?

Jaký je význam slova Tunelář? Co to znamená?

Tunelář může být stavitel tunelů, avšak nejčastěji se toto označení používá pro osobu, která spáchala velký finanční podvod. Tunelář bývá členem managementu. Pomocí nevýhodných obchodů odčerpává peníze (aktiva) z firmy. Slovo tunelář a tunelovat se stalo populární v 90. letech 20. století. V souvislosti s tunelováním se hovořilo o Harvardských fondech, Investiční a poštovní bance, Union bance, CS Fondy atd.Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Tunelář? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Chalífát? Znáte definici termínu Infinitiv? Vzpomněli byste si co označuje výraz Citoň? Pamatujete si definici pojmu Honorář?

Klíčová slova: slovo, co znamená, wiki, formulace, kdo to je, původ slova, popis, etymologie, přesný výraz, zločin, popis, kdo je Tunelář?, informace, pojem, odborný výraz, co je to Tunelář?

Pojem Tunelář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tunelář v následujících zdrojích

Najít termín Tunelář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Tunelář ve Wikislovníku

Hledat výraz Tunelář ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Tunelář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tunelář například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tunelář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tunelář? Kdo to byl Tunelář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tunelář? Definice pojmu Tunelář je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Tunelář i v jiné sekci než je kategorie zločin.