Kdo je to?
Kdo je to, byl Rytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rytec? Lidé, profese

Kdo je to Rytec?

Co znamená a jaký je význam slova Rytec?

Rytec je řemeslník – umělec, jehož činnost spočívá především ve zdobení povrchů šperků a předmětů z kovů. Je také výrobce rytých desek, které se používají pro tisk, nebo pečetidel či razidel z kovu. Pracuje především s rydly různých tvarů, dláty a dalšími nástroji.
Rytec může pracovat i se sklem, drahými kameny nebo může zdobit další předměty, jako jsou například zbraně. Ruční rytí v současnosti nahradily stroje, ručně se však stále zdobí šperky nebo hodinky.Kdo je to, byl Rytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rytec? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Rytec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ethereum? Vzpomněli byste si na význam slova Defragmentace? Znáte termín Vigilie? Znáte definici termínu Croissant?

Klíčová slova: wiki, popis, kdo to je, původ slova, význam, co znamená, termín, profese, heslo, odborný výraz, etymologie, co je to Rytec?, definice, popis, informace, význam slova

Pojem Rytec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Rytec

Najít termín Rytec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rytec ve Wikimedia Commons

Najít slovo Rytec ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Rytec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rytec například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rytec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rytec? Kdo to byl Rytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rytec? Definice pojmu Rytec je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Rytec i v jiných kategoriích (než profese).