Kdo je to?
Kdo je to, byl Rytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rytec? Lidé, profese

Kdo je to Rytec?

Co znamená a jaký je význam slova Rytec?

Rytec je řemeslník – umělec, jehož činnost spočívá především ve zdobení povrchů šperků a předmětů z kovů. Je také výrobce rytých desek, které se používají pro tisk, nebo pečetidel či razidel z kovu. Pracuje především s rydly různých tvarů, dláty a dalšími nástroji.
Rytec může pracovat i se sklem, drahými kameny nebo může zdobit další předměty, jako jsou například zbraně. Ruční rytí v současnosti nahradily stroje, ručně se však stále zdobí šperky nebo hodinky.Kdo je to, byl Rytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rytec? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Rytec? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu B2B? Vzpomněli byste si co znamená slovo Grotta? Znáte termín Ricotta? Víte co je Džem?

Klíčová slova: slovo, původ slova, popis, termín, definice, kdo to je, význam slova, profese, wiki, informace, význam pojmu, heslo, etymologie, přesný význam, synonymum, lexikon

Pojem Rytec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Rytec v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Rytec na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rytec ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Rytec na Youtube

Najít slovo Rytec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rytec například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rytec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rytec? Kdo to byl Rytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rytec? Definice pojmu Rytec patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, text, definici, kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.