Kdo je to?
Kdo je to Rytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rytec? Lidé, profese

Rytec

Co znamená a jaký je význam slova Rytec?

Rytec je řemeslník – umělec, jehož činnost spočívá především ve zdobení povrchů šperků a předmětů z kovů. Je také výrobce rytých desek, které se používají pro tisk, nebo pečetidel či razidel z kovu. Pracuje především s rydly různých tvarů, dláty a dalšími nástroji.
Rytec může pracovat i se sklem, drahými kameny nebo může zdobit další předměty, jako jsou například zbraně. Ruční rytí v současnosti nahradily stroje, ručně se však stále zdobí šperky nebo hodinky.Kdo je to Rytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rytec? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Rytec se známými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Moře? Vzpomenete si na definici slova Hádanka? Znáte termín Pražská kavárna? Vzpomněli byste si na význam slova Impetigo?

Klíčová slova: wikipedie, profese, odborný výraz, informace, etymologie, přesný význam, co znamená, slovo, původ slova, přesný výraz, lexikon, heslo, vysvětlení, Rytec, formulace, pojem

Pojem Rytec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Rytec v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Rytec ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Rytec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Rytec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Rytec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rytec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rytec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Rytec, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rytec? Definice pojmu Rytec je v kategorii Profese

Kategorie profese, mladý básník, rytec, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace výraz,heslo, text, pojem řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Rytec i v jiných kategoriích (než profese).