Kdo je to?
Kdo je Kazma Kazmitch? Životopis Kazma Kazmitch, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kazma Kazmitch

Kdo je Kazma Kazmitch? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Kamil Bartošek, který je veřejnosti spíše znám pod přezdívkou Kazma, se živí jako influencer, moderátor a internetový producent. Jelikož vystudoval Evropský polytechnický institut, s.r.o., patří mezi jeho aktivity také investování. Vlastní několik bytů v Příbrami a Praze. Nemalé peníze má také uložené v pražských garážích, které pronajímá.
Bydlí na pražském Novém Městě, kde si v roce 2021 pořídil byt za třináct a půl milionu korun.
Přestože je Kazma úspěšným a aktivním investorem, lidé jej znají díky jeho dalším aktivitám. Vedle polytechnického institutu studoval rovněž Literární akademii Josefa Škvoreckého. Tu však ukončil předčasně. Věnoval se mediální komunikaci.
A právě média tvoří podstatnou část jeho života. Od roku 2008 moderoval pro internetovou televizi Stream.cz zábavný pořad One Man Show. Ve stejné době byl také moderátorem Ranního mejdanu na Fajn rádiu.
Patří mezi průkopnické tvůrce na českém internetu. Ve své One Man Show měl možnost zpovídat velmi známá jména z českého showbyznysu. „Obyčejná“ talkshow mu však stačila jen několik let. V roce 2015 navázal profesní partnerství s Markusem Krugem a celý koncept pořadu byl radikálně přetvořen.
Vznikla velkolepá show, která je spojena se symbolem žlutého trojúhelníku. Ta nemá v českém prostředí obdoby. Jeho projekty navíc často přesahují i do zahraničí a jsou nezřídka kdy založeny na mystifikaci diváků.
Pro pochopení toho, kdo vlastně Kazma doopravdy je, je nutné zaměřit se na jeho „projekty“. Na jaře 2017 například tajně najal amatérského herce Karla Ondrku. Ten měl za úkol ztvárnil velmi bizardního účastníka show Prostřeno!, který spí v rakvi, má zálibu v BDSM praktikách a v bytě chová slepici. Kazma pomocí skrytého sluchátka „řídil“ Ondrkovo chování při natáčení. Navíc Ondrka skutečně ani nevařil, ale jídlo bylo velmi vtipně nahrazováno skrze kuchyňskou troubu pokrmy od vyhlášených šéfkuchařů. Tento projekt Kazma vysvětloval snahou upozornit na problematiku Tourettova syndromu, ve skutečnosti šlo ovšem o sociální experiment „reality show na druhou“.
Další Kazmův projekt je znám jako „Marešovo ferrari“. Leoš Mareš a Kazma se vsadili o luxusní auto Mareše. Leoš musel po nějakou dobu jezdit výhradně trabantem, avšak Kazma na moderátora narafičil autonehodu, kvůli níž musel Leoš popojet jiným autem, a požadoval po něm slíbené ferrari. To však Mareš odmítl. Tato událost byla veřejností vnímána velmi kontroverzně, po čase však vyšlo najevo, že Kazma míří výš. Snažil se upozornit na problematiku dopravních nehod a důležitost reakcí okolních řidičů. V návaznosti s tímto projektem spatřila světlo světa také písnička Cizí zeď, na níž se podílel nespočet známých osobností.
Později pomáhal Michalovi z Olomouce, u něhož byla diagnostikována Amyotrofická laterální skleróza splnil seznam posledních přání před smrtí. V roce 2019 zase ve snaze upozornit na problematiku deepfake (a zřejmě také poněkud zdiskreditovat tehdejšího českého prezidenta) natočil falešnou reklamní kampaň určenou pro čínský trh s Milošem Zemanem v hlavní roli. Celé video však byl pochopitelně podvrh.
V červnu 2021 zakopal Kazma svůj Land Rover na neznámém místě a pětice soutěžících měla za úkol jej nalézt. Jako bonus se v jeho kufru nacházel celý milion korun českých. Vítězem se stal jakub z Karlovarska, který skutečně zahrabané auto nalezl.
Není možné zde vyjmenovat veškeré Kaznovy projekty. Těchto pár je pouze příklad jeho práce, která vyvrcholila 17. srpna 2023. V ten den byl do kin uveden film ONEMANSHOW: The Movie. Ten během premiérového víkendu vidělo v českých kinech téměř tři sta tisíc diváků. To výrazně předčilo všechny dřívější české filmy. Dosavadním rekordmanem byla pohádka Anděl Páně 2, kterou vidělo necelých sto devadesát tisíc lidí.
Zájem o Kazmův film byl zřejmě zapříčiněn skvělým marketingem, jelikož Kazma dopředu prohlašoval, že filmem všechno teprve začne. Diváci tak po předchozích zkušenostech měly dojem, že film bude ukrývat nějaké indicie důležité pro nalezení ukrytého pokladu. A měli v podstatě pravdu. V tuto chvíli však nejsou detaily o tomto novém projektu dopodrobna známy.
Mezi lety 2016 a 2021 tvořil pár s českou modelkou a Miss World 2015 Andreou Kalousovou. Vztah se však rozpadl a Kazma se ani po dvou letech nijak netajil velkou láskou k této krásce, která přetrvala i rozchod. Ten byl zřejmě zapříčiněn Kazmovým pochybením, což sám Bartošek nejednou naznačil i veřejně. Kazma Andree symbolicky věnoval i svůj film.
Za dobu svého působení na českém internetu se zúčastnil natáčení mnoha pořadů včetně 7 pádů Honzy Dědka, DVTV, Honest Guide, TIKI-TAKA, Brocast, U Kulatého stolu, Mikýřova úžasná pouť internetem, Kluci z Prahy, Love Island nebo Hledá se Miss.Kdo je Kazma Kazmitch? Životopis Kazma Kazmitch, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Kazma Kazmitch

Národnost: česká
Datum narození: 26.05.1985
Místo narození: Kroměříž

Tento text (Kazma Kazmitch) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Mléčná dráha? Vzpomněli byste si na význam slova Ragby? Znáte termín Oscilace? Znáte definici termínu Urologie?

Klíčová slova: Kazma Kazmitch, Kazma Kazmitch, život, wikipedie, umělci, vysvětlení, informace, kde se narodil Kazma Kazmitch?, osobnosti, zajímavosti, biografie, životopis, narození, národnost, datum narození, kdo je Kazma Kazmitch?

Pojem Kazma Kazmitch je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Kazma Kazmitch ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Kazma Kazmitch ve Wikipedii

Zkusit najít Kazma Kazmitch ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kazma Kazmitch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Kazma Kazmitch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazma Kazmitch například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Kazma Kazmitch?

Nyní již víte Kdo je to Kazma Kazmitch? Kdy se narodil Kazma Kazmitch? Kde se narodil Kazma Kazmitch? Kazma Kazmitch je v sekci Umělci

Text napsán pro Superia.cz. Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Kazma Kazmitch například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kazma Kazmitch i v jiné kategorii než je umělci.