Kdo je to?
Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Kdo je to Mikejepan?

Jaký je význam slova Mikejepan? Co to znamená?

Mikejepan je youtuber, který si dal za cíl mít největší sledovanost na youtube. Vystupuje arogantně, páchá různé přestupky, provokuje policii a odmítá platit pokuty. Případy pak spadají do správního řízení a zde je přenechává advokátům. Mikejepan jezdí v mercedesu a při přestupku strážníky poučuje, jak by svou práci měli správně dělat.
K jeho nejznámějším kouskům patří např. přejezd Karlova mostu. Má mnoho následovníků a napodobitelů, kteří však nejsou tak úspěšní.Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Mikejepan? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Medvědí česnek? Víte co je Biologická léčba? Znáte definici termínu Kaldoun? Vzpomněli byste si co označuje výraz Touchpad?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, kdo je Mikejepan?, přesný výraz, slovo, význam slova, termín, význam, wiki, význam pojmu, odborný výraz, informace, formulace, co znamená, zločin, popis

Pojem Mikejepan je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Mikejepan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Mikejepan ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Mikejepan ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Mikejepan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikejepan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Mikejepan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mikejepan? Kdo to byl Mikejepan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikejepan? Definice pojmu Mikejepan je v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.