Kdo je to?
Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Kdo je to Mikejepan?

Jaký je význam slova Mikejepan? Co to znamená?

Mikejepan je youtuber, který si dal za cíl mít největší sledovanost na youtube. Vystupuje arogantně, páchá různé přestupky, provokuje policii a odmítá platit pokuty. Případy pak spadají do správního řízení a zde je přenechává advokátům. Mikejepan jezdí v mercedesu a při přestupku strážníky poučuje, jak by svou práci měli správně dělat.
K jeho nejznámějším kouskům patří např. přejezd Karlova mostu. Má mnoho následovníků a napodobitelů, kteří však nejsou tak úspěšní.Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mikejepan? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Moluska? Vzpomněli byste si na význam slova Účetní zůstatek? Znáte definici termínu Biopsie? Znáte definici termínu UNICEF?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, popis, význam slova, formulace, kdo je Mikejepan?, pojem, termín, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, etymologie, význam, informace, kdo to je, wiki

Pojem Mikejepan je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Mikejepan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Mikejepan ve Wikipedii

Hledat heslo Mikejepan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Mikejepan ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikejepan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mikejepan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mikejepan? Kdo to byl Mikejepan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikejepan? Definice pojmu Mikejepan je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.