Kdo je to?
Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Kdo je to Mikejepan?

Jaký je význam slova Mikejepan? Co to znamená?

Mikejepan je youtuber, který si dal za cíl mít největší sledovanost na youtube. Vystupuje arogantně, páchá různé přestupky, provokuje policii a odmítá platit pokuty. Případy pak spadají do správního řízení a zde je přenechává advokátům. Mikejepan jezdí v mercedesu a při přestupku strážníky poučuje, jak by svou práci měli správně dělat.
K jeho nejznámějším kouskům patří např. přejezd Karlova mostu. Má mnoho následovníků a napodobitelů, kteří však nejsou tak úspěšní.Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Definici slova Mikejepan můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Medvědí česnek? Vzpomenete si na definici slova Miso pasta? Znáte definici termínu Kaldoun? Vzpomněli byste si na význam slova Divadlo?

Klíčová slova: co je to Mikejepan?, zločin, informace, popis, Mikejepan, kdo je Mikejepan?, význam, vysvětlení, popis, lexikon, wiki, význam pojmu, formulace, přesný výraz, etymologie, význam slova

Pojem Mikejepan je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Mikejepan na Google.cz

Hledat slovo Mikejepan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Mikejepan ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Mikejepan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikejepan například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mikejepan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mikejepan? Kdo to byl Mikejepan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikejepan? Definice pojmu Mikejepan patří do sekce zločin. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.