Kdo je to?
Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Kdo je to Mikejepan?

Jaký je význam slova Mikejepan? Co to znamená?

Mikejepan je youtuber, který si dal za cíl mít největší sledovanost na youtube. Vystupuje arogantně, páchá různé přestupky, provokuje policii a odmítá platit pokuty. Případy pak spadají do správního řízení a zde je přenechává advokátům. Mikejepan jezdí v mercedesu a při přestupku strážníky poučuje, jak by svou práci měli správně dělat.
K jeho nejznámějším kouskům patří např. přejezd Karlova mostu. Má mnoho následovníků a napodobitelů, kteří však nejsou tak úspěšní.Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Tento text (Mikejepan) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu BMI? Vzpomenete si na definici slova Úroková sazba? Znáte definici termínu Kult svatých? Vzpomněli byste si na význam slova Freeware?

Klíčová slova: zločin, etymologie, význam, odborný výraz, synonymum, popis, definice, přesný význam, wiki, co je to Mikejepan?, vysvětlení, popis, termín, formulace, Mikejepan, kdo to je

Pojem Mikejepan je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mikejepan zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Mikejepan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Mikejepan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Mikejepan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Mikejepan ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikejepan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Mikejepan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mikejepan? Kdo to byl Mikejepan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikejepan? Definice pojmu Mikejepan je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Mikejepan i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.